Фуліганка• 24 декабря в 11:46
Хто як і я не любить свята?
Для мене чомусь це все асоціюється з хлопотами і зайвими тєлодвіженіями)). Якось спочатку треба бігати, готуватися, а потім після свят якесь затишшя моторошне.
Мені більш подобається размєрєнне життя по накатанній. Ті хто п´є і їсть ще зрозуміло, а я і не п´ю і стіл дієтичний пр стану здоров´я ((. То в мене те свято взагалі не відрізняється від буднів.
А особливо чому ненавиджу ці свята, бо всі вони взимку, а я її ненавиджу.
На суржику спеціально писала))
Грушки-яблочки• 24 декабря в 12:20
О, про затишшя моторошне, ви вірно підмітили.
Але зараз я вже до цих свят ставлюсь більш розслаблено, без тієї зайвої метушні, робимо як зручно нам. Наприклад, в минулому році Новий рік ми відмічали 2 січня
В шоколаде• 24 декабря в 12:21
Ответ дляКротоТо
Я тоже не люблю праздники, не люблю куда то ходить и приглашать. Вся эта метушня меня напрягает, ДР тоже не люблю. Особенно после 40 лет вообще не хочу отмечать.
То вам ещё 50 не было. Меня так накрыло в этом году. Решила,что после 44-х нужно запретить праздновать др.
Сиреневенькая• 24 декабря в 12:21
Я тоже не люблю. Ни праздники ни др. Нужно готовить много, убирать. Я не люблю толпу людей тоже, для меня это стресс.
В шоколаде• 24 декабря в 12:28
А мені це затишшя 1,2 січня не моторошне, обожнюю ці дні разом з сім´єю, коли вихідні, є їжа, не потрібно нічого робити. Для цього навіть готова 31 готувати їсти:))
А от раніше не любила Новий рік саме через те, що треба кудись йти, щось святкувати, тому що треба, але часто настрою не було, або так втомлювалась, що нічого не хотіла і оцей масовий психоз вирішував.
Коли з´явилась сім´ям і відношення стало,як до сімейного тихого свята, то зовсім інші почуття.
День народження свій не люблю. Хто придумав святкувати і поздоровляти людину, коли вона стала на рік старіша. ...
Різдво святкую сьогодні, але нічого не відчуваю. Все одно для мене відчуття свята традиційно 6-7 січня, коли їздили до мами моєї всі разом, або до мами чоловіка.
Фуліганка
• 24 декабря в 12:28
Ответ длязадумчивая мордочка
Пришла старость
Не любила и раньше, и в детстве
Фуліганка
• 24 декабря в 12:29
Ответ дляПростоваля
Марихуана еще есть. 🤣
Думаете пора начинать?
Поумничка• 24 декабря в 13:01
Не люблю і не відмічаю християнські свята. Новий рік теж якось перестав бути якоюсь магією. Останні роки відмічаю Йоль разом зі своїм днем народження.
А застілля ненавиджу з дитинства з будь-якого приводу.
Тому на свята люблю усамітнення, чи тільки з сім´єю.
До речі люблю гуляти Києвом 1 січня, коли ще люди не повиповзали.
Танго утрьох• 24 декабря в 13:15
Ответ дляФуліганка
В пожизненной
Ну, треба з нею щось робити.
Не залишайте так
Танго утрьох• 24 декабря в 13:16
Ответ дляФуліганка
Я ж написала, что не могу пить по состоянию здоровья)
Я годую синичок маслом.
Це такий кайф за ними спостерігати.
Танго утрьох• 24 декабря в 13:27
Ответ дляФуліганка
Я бы и не обращала, но ребёнок хочет праздника, а я не могу ему их сделать
Можете, не прибідняйтеся.
Гілка ялинки у велику вазу на гілку нитку бус чи дощик, під вазу ще одну вазу з цукерками, желейками, кольоровими драже
На стіл. Багет з крем-сиром, маслом, ікрою, можна мойви. Помідор, огірок, філе насмажте, чи м´ясо запечіть, чи замовте.
По півкіло мандарини, апельсини, лічі, ананас, ківі, короче, на свій смак.
У підсвічник свічу маленьку.
Два келихи, налийте в них сік, компот, узвар, коли, води.
Взули капці, надягли красиву сукню, блузу, новий халат, короче, щось нове і нарядне. Губи нафарбували червоною помадою, пофіг якого відтінку. Все! Мама нарядна, стіл накрито, хвоя пахне, дитина довольна, святкуйте!
У підсвічник свічу маленьку.
Фуліганка
• 24 декабря в 13:58
Ответ дляТанго утрьох
Можете, не прибідняйтеся.
У підсвічник свічу маленьку.
Розвеселили
Пописанная парта• 24 декабря в 14:57
Ответ дляФуліганка
Розвеселили
Знаете, когда-то у моих родителей был выбор, или елка или еда на Новый год. Мне было примерно 13 и конечно же я не понимала и обвиняла их в том, что елки не будет. В новогоднюю ночь мне мама подарила крошечную игрушку, на пол-ладошки. И все равно мне было так приятно. Мы не всегда можем дать все что хочется, но как родители мы стараемся по-максимуму.
Фуліганка
• 24 декабря в 15:22
Ответ дляПописанная парта
Согласна, и так как я не смогла ничего приготовить, пригласить гостей или пойти к кому-то в гости, то я решила повести ребенка в кафе и там отметить
Анонимба• 24 декабря в 15:51
Я з вами всім серцем, мене ця вся метушня і масова істерія виводить з себе конкретно, люблю спокій і рутину
Не розумію, чому люди такого перебільшеного сакрального значення надають святам, особливо ДН, кістьми ляж, але відсвяткуй
Самі придумали, самі товчуться
Фуліганка
• 24 декабря в 19:59
Ответ дляАнонимба
Самі придумали, самі товчуться
Оце ви правильно написали, впади від втоми але відсвяткуй, оце я пам´ятаю свою маму, яка готувала три дні, падала з ніг, всі виснажені фізично і морально, і на святі від тої втоми і розтратованності всі перегризуться між собою, але поставили галочку, що відсвяткували, ото я напевно ще з дитинства ненавиджу ці свята