Мозговая пилочка• сегодня в 07:58

Хороший рік! У вас як ?)

Підсумки.
Чудовий рік
1. Переїхали з прифронтового
2. Купили в Києві житло
3. Побували в 5 країнах ( три влітку і дві на осінніх канікулах)
4. Чудово відгуляли в родичів на справжньому українському весіллі в липні
5. Зробила септопластику
6. Взяли собаку.
7. Чоловік купив мені машину q5 2022 р.
хутряна володарка• сегодня в 09:32
Ответ дляРучки-Крючки
Удалено администрацией...
А если б автор осталась без ничего, вам было б легче?
Дверной_Проем• сегодня в 09:32
Ответ длякогдадеЦкие
Це так. Перше , що прийшло в голову. Якщо заплигнув в перші ряди продаж, то можливо заробити шалені гроші. Тіж сонячніпанелі, інвентори, газові балони з горілками... чимало що зараз гостропопулярне.
Ок торгуют они этой хренью, но почему муж выездной?
Снегурочко• сегодня в 09:32
скажу за себя - худший год за все 4 года войны
жду окончания этого трындеца и надеюсь на 26-й
Санта Барбара• сегодня в 09:34
Ответ дляхутряна володарка
Автор не відомо з чим залишилися і чи щось мала враховуючи логіку .
Але запостити « гарячу « тему зранку святе
Меня много• сегодня в 09:34
А в мене найгірший, розлучення, поділ квартири, через день плачу, жах просто
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:34
Ответ дляСанта Барбара
Інвестиції: що це і як їх залучити до свого бізнесу - Поради
Інвестиції — це вкладення грошей, майна, інтелектуальної власності або інших цінностей у певні активи (бізнес, цінні папери, нерухомість тощо) з основною метою отримання прибутку в майбутньому або досягнення іншого корисного ефекту, як-от збереження капіталу від інфляції

Готуйтеся краще наступного разу - остання частина речення для таких успішних бізнесменів, які в елементарному не орієнтуються - яким житло не інвестиція
Ви читали що ви написали, чи скопіювали бездумно?
Як в школі були із читанням в розумінням сенсу прочитаного)

Повторюю - житло не інвестиція для нас, воно придбане для комфортного проживання.
Так само і авто)
Так само і собака)
Яичница с беконом• сегодня в 09:34
Я обычно в таких темах никогда какашки не бросаю, но автор мягко говоря странная. В стране творится полная Ж, будущее туманно, люди на грани, каждый по своим причинам, и все по одной и той же причине вместе, и тут она врывается со своим счастьем на форум…
Зачем?! Почему?! Что бы что, позлить людей, получить поддержку? Ощущить радость окружающих за ваш успех - это вообще отчаянно наивной надо быть.

Счастье любит тишину, это так к слову.
СирОжино пирОжино• сегодня в 09:34
В мовній школі вчитель запитала ’Яка найкраща подія цього року?’. І я аж зависла. Почала згадувати рік і не могла щось гарне придумати.
Я весь рік по лікарнях, рік почався з операцій. Весь рік на препаратах. В кінці серпня татові поставили онко діагноз, я тепер з ним по лікарнях.
Але дві радісні події все ж згадала - нарешті побачила сина - їздили до нього в іншу країну. І влітку взяли котика.
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:35
Ответ дляДверной_Проем
Тому що добре торгує)

І ви так поторгуйте)
Дверной_Проем• сегодня в 09:35
Ответ дляМозговая пилочка
Тому що добре торгує)

І ви так поторгуйте)
Вы сейчас хотите сказать что купили отсрочку?
Ответ дляСнегурочко
Сподіваюсь у вас був перелом на краще
когдадеЦкие• сегодня в 09:35
Ответ дляДверной_Проем
З грошима можливо і інвалідність дружині оформити. А взагалі це трольна тема, ну зто при свідомості таке напише і саме головне- навіщо?
Санта Барбара• сегодня в 09:36
Ответ дляМозговая пилочка

Так само і авто)
Так само і собака)

Для чого ви б не придбали житло з точки зору економіки - це інвестиція

А з хамством у вас краще ніж розумінням основ економіки
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:36
Ответ дляМеня много
Співчуваю!

Бажаю вам зустріти надійного чоловіка і справжнє кохання!
Міряно-переміряно• сегодня в 09:37
Ответ дляДверной_Проем
Ви не читали на форумі теми про це ? Чи ви в вакуумі живете ?
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:38
Ответ дляЯичница с беконом

Счастье любит тишину, это так к слову.
Ніколи і таких какашки не кидаю , а тут не втрималась
Порадниця (с)
Ну вже хоч не брехали б))
Радуга-дуга• сегодня в 09:40
Ответ дляМозговая пилочка
Фото житла не буде))
ціна шестизначне число)
Де зараз найти житло в Києві до 1 000 000 грн?
Чи то в долларах?)
Ответ дляРадуга-дуга
Чи то в долларах?)
Порахуйте скільки знаків в мільйоні?
Ану?)
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:39
Ответ дляРадуга-дуга
Чи то в долларах?)
Ну що? Порахували ? Рука-лице мені шльопнули😂
Дверной_Проем• сегодня в 09:39
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну да прийти как в магазин, мне две пожалуйста)
Купить понятно можно всё но ещё знать у кого и как купить, это же подсудное дело
Почемучечка• сегодня в 09:39
Ответ дляКонотопська відьма
Даремно Ви це написали. Ніхто не порадіє. Щастя тишу любить
А вы поверили?
Санта Барбара• сегодня в 09:40
Ответ дляПочемучечка
А вы поверили?
Багато повірили
А хто сумнівається тому агресія та хамство від автора для переконання
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:41
Ответ дляСанта Барбара
Багато повірили
А де агресія і хамство?
Можна конкретні скріни?))
Ну шоб не було балаьольства?
Почемучечка• сегодня в 09:41
Ответ дляСанта Барбара
Багато повірили
Ой, блин, 8 страница, а я ж только зашла на первую
Ответ дляПочемучечка
А вы поверили?
В таке тяжко повірити.

Ну дійсно ж в Києві не продаються квартири.
І люди на конях їздять. Де ті машини.

І за кордоном ніхто ні разу не був за цей рік
Почемучечка• сегодня в 09:42
Ответ дляМозговая пилочка
В таке тяжко повірити.

І люди на конях їздять. Де ті машини.

Муж - тцкашник?
Санта Барбара• сегодня в 09:42
Ответ дляМозговая пилочка
В таке тяжко повірити.

І люди на конях їздять. Де ті машини.

І все з середньої зарплати після зміни основного місця проживання та роботи
Из Кукуева я• сегодня в 09:43
Автор , я за вас рада .
А мій чоловік отримав відстрочку в цьому році
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:44
Ответ дляПочемучечка
Муж - тцкашник?
Ви десята з цим запитанням.
ОГОЛОШУЮ КОНКУРС❗️❗️❗️Хто запитає останнім про чоловіка ТЦК В цій темі - ПОПОВНЮ РАХУНОК НА 200 грн😂
Пацаааааааан• сегодня в 09:44
Ответ дляСанта Барбара
Тролинг уровня третьего класса.
Одна советчица в теме признавалась, что любит писать посты и темы, чтобы вызывать зависть.
Ну больной несчастный человек...