Мозговая пилочка• сегодня в 07:58

Хороший рік! У вас як ?)

Підсумки.
Чудовий рік
1. Переїхали з прифронтового
2. Купили в Києві житло
3. Побували в 5 країнах ( три влітку і дві на осінніх канікулах)
4. Чудово відгуляли в родичів на справжньому українському весіллі в липні
5. Зробила септопластику
6. Взяли собаку.
7. Чоловік купив мені машину q5 2022 р.
бювет_в_обед• сегодня в 09:17
Ответ дляМозговая пилочка
Забираємо на початку січня.
Бо багато гостей буде на свята.
Фото зараз дам, що заводчиця кидала
Чоловік в тцк працює мабуть?
АяВсёЗнаю• сегодня в 09:18
Я б сказала, це не рік чудовий, а ви удачно вийшли заміж
Ручки-Крючки• сегодня в 09:18
Ответ длябювет_в_обед
Чоловік в тцк працює мабуть?
Это уже вопрос десятый, она не напишет правду
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:18
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ми одружилися коли обидва були студентами))
Міряно-переміряно• сегодня в 09:20
Ответ дляМати тріля
Когда мне будут здесь писать,что наши военные меня защищают,я буду им отправлять ссылку на эту тему - вот кого они защищают.И чем раньше они это поймут,тем лучше для них.
Та ні .
Відправляйте ті теми, де пишуть,що їх ніхто не відправляв,що вони там,щоб грошей заробити,що Україна ніколи не виграє,та іншу нісенітницю,яку тут зазвичай пишуть про ЗСУ.
АяВсёЗнаю• сегодня в 09:19
Ответ дляМозговая пилочка
І що? Для вас це вдалий шлюб
Гитта Ягг• сегодня в 09:20
Хороший год.
Родилась дочка. Это абсолютное счастье, тут и добавить нечего,
Все родные живы. И у всех все более-менее хорошо.
Санта Барбара• сегодня в 09:21
Ответ дляМозговая пилочка
Чому за рік?))
Чому ви думаєте , що все що маємо зароблено за рік?)
Люди які покинули прифронтове місто ( там же не знімали ж ви житло ? ) раптом дістали з запасів кругленьку суму і витратили ? Розуміючи що це може бути не останнє місце проживання ?
Так витрачають тільки зароблене інакше ніж важкою працею
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:20
Ответ дляАяВсёЗнаю
І що? Для вас це вдалий шлюб
Ви знаєте, шлюб вважала вдалим навіть, коли грошей не було))
когдадеЦкие• сегодня в 09:21
Ответ дляДверной_Проем
Заработать деньги во время войны , бизнес рушится . Это на грани фантастики
Где эти люди работают, честным трудом столько бабок не заработаешь
Може екофло торгують та лед лампами. Ще може простирадлами з підігрівом
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:21
Ответ дляСанта Барбара
Звідки вам знати?)
Мати тріля• сегодня в 09:21
Ответ дляМіряно-переміряно
Та ні .
В каком смысле их никто не отправлял?У нас уже упразднили тцкунскую организацию? Насчёт Украина выиграет войну - без комментариев.
Ответ длякогдадеЦкие
Класс! Не думала над цим!
Санта Барбара• сегодня в 09:22
Ответ дляМозговая пилочка
Звідки вам знати?)
О , почалося
Авто і житло виключно у вас
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:22
Ответ дляГитта Ягг
Хороший год.
Щиро вітаю!
Здоров’я вашій донечці.
І щасливого дитинства!
Ответ дляСанта Барбара
О , почалося
Авто і житло виключно у вас
Більше ні в кого не має?))
Дверной_Проем• сегодня в 09:23
Ответ длякогдадеЦкие
Возможно, но сейчас все умны и конкуренция в торговле бешеная... Такие бабки там не заработаешь
Міряно-переміряно• сегодня в 09:23
Ответ дляСвоего не предлагать
Год ужасный. И зря вы тут хвалитесь . Жилье,машины это все пыль. А вот потеря близкого.
Желаю чтобы ваш муж пошел немного повоевал
Як тут зазвичай пишуть ’ви в окопах зараз’?
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:24
Ответ дляДверной_Проем
Ну тоді сидіть без бабок 🤷
Санта Барбара• сегодня в 09:25
Ответ дляМозговая пилочка
Більше ні в кого не має?))
То ви ж пишете Звідки мені знати
Одна така багата та успішна з дивним ходом думок
Пс - люди які раз втратили все і втікали дуже обережно знов інвестують якщо звісно гроші в них зароблені , а не « в тумбочці «
когдадеЦкие• сегодня в 09:25
Ответ дляДверной_Проем
Це так. Перше , що прийшло в голову. Якщо заплигнув в перші ряди продаж, то можливо заробити шалені гроші. Тіж сонячніпанелі, інвентори, газові балони з горілками... чимало що зараз гостропопулярне.
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:26
Ответ дляСанта Барбара
То ви ж пишете Звідки мені знати
Купівля життя для проживання сім’ї- це не може бути інвестицією)
Як і відпочинок.)

Інвестиція, це те що може принести тобі прибуток
Санта Барбара• сегодня в 09:29
Ответ дляМозговая пилочка
Як і відпочинок.)

Ясно , більше не вступаю в дебати
В чаті ІІ не забанили вас ?-то пошукайте значення слова
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:27
Ответ дляСанта Барбара

Ясно , більше не вступаю в дебати
Ну добре!
Чекаю вас з іншого акаунту))
Санта Барбара• сегодня в 09:28
Ответ дляМозговая пилочка
Ну добре!
Чекаю вас з іншого акаунту))
Йшов другий день свят
Якось знайду цікавіше заняття ніж читання фантазій успішного успіху
черная мамба• сегодня в 09:28
Ждуниха опять посты строчит
автор Мозговая пилочка • сегодня в 09:30
Ответ дляСанта Барбара
Йшов другий день свят
Я сподіваюсь))
хутряна володарка• сегодня в 09:30
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Есть такая поговорка, счасть любит тишину, а вы зная сколько горя сейчас вокруг, сколько жизней поломано и потеряно, Ваш пост выглядит как насмешка на чужим горем(((
Слуxайте.. це смішно
це як підійти до чужоі людини,котра ість морозиво..і почати предявляти..що нема грошей на морозиво..а ви тут істе
Глаза_в_3_карата• сегодня в 09:30
А потом я проснулась
Санта Барбара• сегодня в 09:32
Ответ дляМозговая пилочка
Я сподіваюсь))
Інвестиції: що це і як їх залучити до свого бізнесу - Поради
Інвестиції — це вкладення грошей, майна, інтелектуальної власності або інших цінностей у певні активи (бізнес, цінні папери, нерухомість тощо) з основною метою отримання прибутку в майбутньому або досягнення іншого корисного ефекту, як-от збереження капіталу від інфляції

Готуйтеся краще наступного разу - остання частина речення для таких успішних бізнесменів, які в елементарному не орієнтуються - яким житло не інвестиція