Секс-Бомба• вчера в 12:28

Меня никто не поздравил с Сhristmas и я никого

А у вас шо?
Я не в Украине но и с Украины никто не поздавил
автор Секс-Бомба • вчера в 12:53
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Чудо, а ти народилася раніше 1929 і відмічала також?
На відміну від тебе, перекотиполе -недоєвропейкі , я маю свої переконання і не перед ким не приклоняюся. Не вішай на мене свої діагнози, і не розводь срачі у день, який начебто для тебе є великим святом
перекотиполе як раз ти ,яке в Україні приклоняється перед московськими датами упорото
Не танцую- но пою• вчера в 12:53
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Як давно воно офіційно з подачі єврея, а не українця?
А колись з подачі більшовиків вам офіційно?
Після 1917: Більшовики запровадили Григоріанський календар, змістивши церковні дати, тому Різдво стали святкувати 7 січня
Нічна ненажера• вчера в 12:53
Ответ дляНе танцую- но пою
Україні Різдво Христове тепер офіційно встановлено та відзначається 25 грудня, що стало результатом переходу Православної Церкви України (ПЦУ) та Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) на новоюліанський календар, а відповідний закон підписав Президент, скасувавши 7 січня як святковий неробочий
есть ещё УПЦ и их больше всего
Грабля• вчера в 12:54
Ответ дляМрію про космос
Нет, 200 и 100 лет назад в Украине рождество было 24 января . Идите в гугл читайте. При советской власти стало 7
Ви краще знаєте що і як мої давні родмчі візначали?🤔
Нічна ненажера• вчера в 12:54
Ответ дляНе танцую- но пою
он иудей, отменил он
Не танцую- но пою• вчера в 12:55
Ответ дляНічна ненажера
есть ещё УПЦ и их больше всего
Кацапня?
Просто болталка• вчера в 12:56
Ответ дляСекс-Бомба
йди 7 відмічай за московським наказом
Я понимаю тех, кто вас не поздравил 🤷
ПриснитсяЖЕ• вчера в 12:56
Я нікого не вітала і мене ніхто не вітав і мені супер. Окрім батьків і сестру привітала з днем народження племінника. Якби хотіла іншого, будувала б соціальні відносини. Зараз не хочу
Не танцую- но пою• вчера в 12:56
Ответ дляНічна ненажера
он иудей, отменил он
Ісус Христос теж був євреєм
автор Секс-Бомба • вчера в 12:56
Ответ дляПриснитсяЖЕ
і я так само
автор Секс-Бомба • вчера в 12:57
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Мене привітали ,якщо чесно,але до і я це не рахую
ПриснитсяЖЕ• вчера в 12:57
Ответ дляСекс-Бомба
і я так само
Ваша тема виглядає інакше, ніби вам цього не вистачає. Якби не ваша тема я би і не звернула уваги на цей факт, хто там привітав, а хто ні.
Не танцую- но пою• вчера в 12:58
Ответ дляНічна ненажера
он иудей, отменил он
Ісус Христос був євреєм з регіону Галілея, що в історичній Палестині; його етнічна приналежність визначається як єврейська (іудейська), оскільки він був частиною цієї культури, дотримувався її традицій (відвідував синагогу, шанував Закон), а його учні та родина також належали до євреїв.
Нічна ненажера• вчера в 12:58
Ответ дляЧудовий каламбур
Як це ’випадає’?
в православных храмах юлианский календарь остался, рождественское богослужение 6-7 января
автор Секс-Бомба • вчера в 12:58
Ответ дляНе танцую- но пою
Ісус Христос теж був євреєм
кому ви доказуєте?
сьгодні читала - бог буй на землі 33 роки
автор Секс-Бомба • вчера в 12:58
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Може ви і праві
я не заперечую
Просто болталка• вчера в 12:59
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Вот-вот ) Светлый праздник нужно проводить в молитвае, благодарности Богу, радоваться вместе с близкими. А не хай на Советчице поднимать :(
Нічна ненажера• вчера в 12:59
Ответ дляНе танцую- но пою
Кацапня?
где?
автор Секс-Бомба • вчера в 13:00
Ответ дляПросто болталка
а вы почему не молитесь,а участвуете?
Не танцую- но пою• вчера в 13:00
Ответ дляНічна ненажера
где?
Там
Нічна ненажера• вчера в 13:01
Ответ дляНе танцую- но пою
и что, а Иерусалимская православная церковь отмечает Рождество 7 января
Зілля до весілля• вчера в 13:02
Ответ дляСекс-Бомба
7 січня нам навязала московія
А як же , во всьом он виноват
Зілля до весілля• вчера в 13:03
Ответ дляНе танцую- но пою
Різдво в Україні тільки сьогодні
Та ви що, точно ?) тобто ті люди які пишуть що в них 7го. То для вас не люди ?
автор Секс-Бомба • вчера в 13:03
Ответ дляЗілля до весілля
А як же , во всьом он виноват
ну бачу і руку приклали бо поклоняєтесь
Грабля• вчера в 13:03
Ответ дляСекс-Бомба
щось вас тригерить
видно ви вже спробували)
Просто ви схоже нарцис, вам всі щось повинні: розважати, дарувати, давати корисну інфу. А ви нічого нікому крім ’дай’ та грубощів.
Грабля• вчера в 13:03
Ответ дляМагиня
Ну тут можлива похибка. Але не міняють віру і церкву по першому бажанню.
згодна
Зілля до весілля• вчера в 13:03
Ответ дляНе танцую- но пою
Різдво як в вашій церкві а не як в баби
А чого так у нашій церкві?
Просто болталка• вчера в 13:04
Ответ дляСекс-Бомба
а вы почему не молитесь,а участвуете?
У меня Рождество 7-го января. Но меня поздравили те, кто отмечает 25-го - я приняла поздравления. И сама их поздравила. В любом случае это праздник, а не повод для срача
автор Секс-Бомба • вчера в 13:04
Ответ дляГрабля
Ну ви не нарцис,а вам також не дали бо вас це тригерить і ви вже 3 раз пишете те саме
Грабля• вчера в 13:04
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А ещё 100 и 200 лет назад, украинки были крепостными и рожали в поле. Это вернуть вы не хотите?
Дякувати Богу, ми не кріпаки вже.