Відморожена• 25 декабря 2025

Вечером так ноет поясница так, что хочется лечь на пол

что вам реально помогло при такой боли?
Звезда в шоке• 25 декабря 2025
Да Щас же• 25 декабря 2025
Спеціальна гімнастика і міцні м´язи. Почніть з діагнозу, потім реабілітолог, тренер, спортзал і буде порядок. А в ’полежати на підлозі’ нема нічого поганого - м´язи відпочинуть, зійдуть судоми і стане легше.
Меня не звали• 25 декабря 2025
МРТ, а тоді вправи спеціальні.
Вкуси мене• 25 декабря 2025
Ну полежіть на підлозі, як легше стає, гірше не буде, лише проконтролюйте, щоб не холодно лежати було. А про поясницю зокрема і про весь хребет в цілому треба дбати. Потрібно укріплювати м´язовий корсет вправами. Вправи, як вже є біль, має підібрати лікар і він же дати рекомендації по спортивному навантаженню, а далі вже або самостійно вдома робіть, або в залі на тренажерах (якщо можна буде) або на групових заняттях.
Пані з калабані• 25 декабря 2025
Мне помогает остеопат курсом раз в год, он ещё дал упражнение именно на одну проблемную сторону, буквально пару минут и боль уходит, но он объяснил, что делать надо именно на одну сторону, иначе может только стать хуже. Поэтому я вам не рекомендую делать с ютуба или как выше скинули картинку