Даха-сваха• 26 декабря 2025

Что лучше на подарок по вашему мнению?

Хочу передать подарок недавно родившемуся племяннику за границу).
Не придумала пока ничего лучше чем серебряная ложечка или золотая булавка.
Как думаете, что лучше?
Зробіть вибір:
вже голосів: 295
Серебряная ложечка
Золотая булавка
Другое
автор Даха-сваха • 26 декабря 2025
Ответ дляПилосмок працює
Вам через океан? Уже, на жаль, не приймають виробів з дорогоцінних металів до пересилки
Дізнайтеся це перед тим як купувати. Або купуйте у країні, де знаходяться ваші рідні
Я не буду пересылать. Мы полетим
df364tye3• 26 декабря 2025
Ответ дляДаха-сваха
Эти вещи вообще никому не нужны по большому счету. Это как сувенир.
у меня , старика ,,,
подаренная мне ложка до сих пор храниться ,,,
помню малым с ней играл ,,,
терял , находилась ,,,
Руда ліса• 26 декабря 2025
Авторко, більше 20 років тому я деяким людям подарувала золоті булавки з першою літерою їхніх імен. Вони до нині їх бережуть) . Мені подобаються такі подарунки, але люди всі різні, то краще запитайте, якому подарунку були б раді
Заикальница• 26 декабря 2025
Золотая булавка, шо это

Ложечку на первый зуб дарят, а булавку? На первый сглаз?