Даха-сваха• 26 декабря 2025
Что лучше на подарок по вашему мнению?
Хочу передать подарок недавно родившемуся племяннику за границу).
Не придумала пока ничего лучше чем серебряная ложечка или золотая булавка.
Как думаете, что лучше?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Серебряная ложечка
Золотая булавка
Другое
Даха-сваха
• 26 декабря 2025
Ответ дляПилосмок працює
Вам через океан? Уже, на жаль, не приймають виробів з дорогоцінних металів до пересилки
Дізнайтеся це перед тим як купувати. Або купуйте у країні, де знаходяться ваші рідні
Я не буду пересылать. Мы полетим
Руда ліса• 26 декабря 2025
Авторко, більше 20 років тому я деяким людям подарувала золоті булавки з першою літерою їхніх імен. Вони до нині їх бережуть) . Мені подобаються такі подарунки, але люди всі різні, то краще запитайте, якому подарунку були б раді
Заикальница• 26 декабря 2025
Золотая булавка, шо это
Ложечку на первый зуб дарят, а булавку? На первый сглаз?