Можу брикнути• 26 декабря 2025

Які подарунки приготували/подарували своїм підліткам?

Окрім грошей - шукаю ідеї подарунків для підлітків 14-16 років
автор Можу брикнути • 26 декабря 2025
Ответ дляЩира українка
Всем по набору лего. Сами выбирали.
Стар вордс, гоночная машинка, майнкрафт
Младшему марвел.
Наборы не большие. В этом году не выпендриваемся :) (лимит был до 50 евро, выбрали по 20-30)

В прошлом году лимит был по 80 на каждого. И еще я потом купила Автобус Фортнайт, он около 100 евро стоил. Это была новинка, которая должна была выйти в январе. Но мы приехали в магазин, а он уже стоял :))

А в этом году что-то настроения нет масштабно отмечать. Мы с мужем даже друг-другу ничего не купили.
дорослим я подарунки взагалі не розглядаю. нікому
КоролеВешна• 26 декабря 2025
Ответ дляМожу брикнути
круто, я б сама лего поскладала б

щодо питання - коли не знаєш вподобань людини, не можеш дізнатися тощо - тодві намагаєшся самостійно придумати варіанти) І ідеї від порадниць - якраз в поміч
Нет никаких порадниц
автор Можу брикнути • 26 декабря 2025
Ответ дляБубль Гум)
Так, підставка, щоб не валялісь. Ну і місця більше на столі, зручніше.
Манги , як і книги, різні . Тому так, краще знати, що подобається. Може вашому ця тема взагалі не цікава)
манго у нього є
але які мульти дивиться - я не знаю
автор Можу брикнути • 26 декабря 2025
Ответ дляКоролеВешна
Нет никаких порадниц
а хто є?
КоролеВешна• 26 декабря 2025
Ответ дляМожу брикнути
а хто є?
Прочитайте название сайта на украинском языке так как его написали создатели.
Я в дамках• 26 декабря 2025
Те, що замовив, те і отримав.
Новий корпус для ПК, хаб та мишку.
автор Можу брикнути • 26 декабря 2025
Ответ дляКоролеВешна
без поняття як охрестили Порадницю розробники - укр версії сайту я не бюачу
Ручки-Крючки• 26 декабря 2025
Руль до пс5
Проектор
Майже 13
Фима Собак• 26 декабря 2025
Ответ дляКоролеВешна
Нет никаких порадниц
Ну от і нове слово дізналися
Цветов Мне срочно• 26 декабря 2025
Нові накладні навушники
Підвіска з серіалу ’Stranger things’ - хіт в неї.
М´яка іграшка- брелок на сумку, з аксесуарами.
Сама сумка.
Конструктор світильник
Підставка з дошкою для записок (якась штука що пише світячимися чорнилами)
Купа резиночок, заколочок
Чохол для павера і кабелів дорожній
Набір для шиття - хоббі
Кукарикуууууу• 26 декабря 2025
Кот-батон, так всё есть.
КоролеВешна• 27 декабря 2025
Ответ дляМожу брикнути
Так посмотрите
Закуйовджена життям• 29 декабря 2025
Уроки вокалу, іншій дитині - курс ретуші фото