Таке питання: буду в Кишеневі один день. Що подивитись, що і де їсти?
Дякую!
Ответ дляЯ_з_Франека
Там пенсіонери танцюють жок.
Взагалі взимку Кишинев не дуже цікавий. Похмуро й сиро. Парки сумні.
Можна подивитися на президентський палац, він просто на проспекті Штефана, навпроти будівля парламенту, до президентського можна навіть зайти, якщо нема ніяких офіційних заходів.
буду там в неділю, все буде відкрите?
Магиня• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
я не думаю, що там великий вибір, що є?)))
Едьте в центр, там и поедите и погуляете
Магиня• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
дякую, зараз подивлюсь.
Ще таке питання: як краще вранці, біля 6.30 дістатись аеропорту з центу міста?
На троллейбусе
Я_з_Франека• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
буду там в неділю, все буде відкрите?
Так. Музеї вихідні в понеділок
Я_з_Франека• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
добре, а картки скрізь приймають до оплати?
В тролейбусах не впевнена. А так скрізь магазини, ресторани без питань. Не такий там і ’совок’, як тут люблять розповідати
Я_з_Франека• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
а в закладах тепло?)
Ви дійсно думаєте, що Кишинев якесь середньовічне село?!
Я_з_Франека• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
я нічого не думаю, я питаю, щоб потім не цькувати себе, що щось не так
Кишинів цілком сучасне цивілізоване місто.
Хочу барабульки• 26 декабря 2025
Ответ дляішо
Наличными расплачиваться нужно, ходит кондуктор