Невгамовна сила• 26 декабря 2025

Самый нудный Холостяк из всех

Смотрела только церемонию роз. Стб просто дно. И цимбалюк который реально пришел за пиаром и не сильно это скрывает
Первая ласточка инфляции• 26 декабря 2025
А почему он должен скрывать? Думаете, никто не знает, что люди туда за пиаром приходят?
автор Невгамовна сила • 26 декабря 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Должен добыть какой то контракт. А это так тупо, расстаться с Готочкиной перед сьемками и потом в открытую с ней тусить. Реально людей диб….ми выставляют
Гладиолус• 26 декабря 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Мені теж він не подобається. Таке чмо, хтотйого туди обрав. Для мене це взагалі не мужик
Girly_girl• 26 декабря 2025
Ой, предыдущий «военный» был в сто раз хуже , на мой взгляд
Ответ дляНевгамовна сила
Контракт есть. А люди, пардон, сами себя дебилами выставляют. Для кого все эти Стбшные шоу?
автор Невгамовна сила • 26 декабря 2025
Ответ дляGirly_girl
Як людина теж не подобався, але був менш награний. Та дівчата як на мене цікавіше. В цьому виписку нікого не запамʼятала майже. Ото пріколи були тільки в першому випуску. Ірочка теж дивна, вона як трохи тупенька. Не розумію чому вона всім подобається
Тракторні війська• 26 декабря 2025
Та да, таке щось. Ніхто за чуби не тягає, немає п’яної Галі з криками Рожден.
Якесь все нудне. І МШ не той вже, і зважені
автор Невгамовна сила • 26 декабря 2025
Ответ дляТракторні війська
З дівчат ніхто не плаче в лімузині коли покидають проект 😂
КондуктЕр тролейбуса• 26 декабря 2025
І саме шоу таке вже бюджетне в цей раз.
Самі дівки придумують побачення
КондуктЕр тролейбуса• 26 декабря 2025
Давацте хоч тут випуск обговорювать. Скучно капец
Санта Барбара• 26 декабря 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Я сьогодні вперше забула про ефір. Це знак)))
КондуктЕр тролейбуса• 26 декабря 2025
Це вже сьогодні він вибере чи ще ні?
Санта Барбара• 26 декабря 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Це вже сьогодні він вибере чи ще ні?
Так, якщо дівки не покинуть проект раніше
Санта Барбара• 26 декабря 2025
Двох попередніх теж облизав, як Настю? Я пропустила
Санта Барбара• 26 декабря 2025
Масаж простати
Цукрові вишні• 26 декабря 2025
Ответ дляСанта Барбара
Масаж простати
Оце буде крінж якщо він налижеться зараз, показали на всю країну її голе тіло, а він обере надю
Вишнёвая Леди• 26 декабря 2025
Фу, гидота
Цукрові вишні• 26 декабря 2025
Ответ дляСанта Барбара
Ні
Санта Барбара• 26 декабря 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Сама показала, ще й залізла на нього. А давай я ще тут стану, а давайте ви покажете, як ми в душі цілуємось, а потім в ліжку. І ще я так можу, і так
Санта Барбара• 26 декабря 2025
Я пропустила, що Ірочку і не згадують. А її і нема вже. Настю обрати не соромно, і мама буде задоволена
Вимагаю спілкування• 26 декабря 2025
Так і знала, Надін йому ровня(