Леді Душка• 26 декабря 2025

А де єдина тема Холостяк?

Будьте так ласкаві• 26 декабря 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Контракт відгуляють і до побачення. Настя в інсті вже з якимось чорнобровим була. Через рік половина вже з дітьми буде))
він і на контракт клав )))
Штора с кисточкой• 26 декабря 2025
Отак, дівчата, і вищої освіти не треба.
Поняли, як нада.
Він їй пару раз присуне і успокоїться
Роздратована шкіра• 26 декабря 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
він і на контракт клав )))
Засранець
Роздратована шкіра• 26 декабря 2025
А пост-шоу знов ту міску соває з косметологшою. Позорисько, типу скандал, суд. От якби Грішка з кимось замутив, оце я розумію інтрига, а так...
Штора с кисточкой• 26 декабря 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Грішка на іих говношоу Крістінкі цілий замок збудував.
Гляньте на вистоту стелі
Патриоточка• 26 декабря 2025
Іра була тупа
Надя теж недалека істеричного типу
Настя зріла цілісна
Але хіба хоча той типок будувати стосунки ? Тому Надя і все
Патриоточка• 26 декабря 2025
До речі пропустила, що він там Насті наплів як причину відмови?
МЕСТО_Встречи• 26 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
По всьому видно, що Настя
Ні(
Хоча ця дівчина варта чмошника Цимбалюка
Дама_с_караваем• 26 декабря 2025
То добре, що він Настю не вибрав, не псував їй ще місяць-два життя цими гойдалками. Надюша то якраз його формат, поматросить і бросить
Проня_Прокоповна• 26 декабря 2025
То хоч би Настю не лапав-мацав цілував на останньому побаченні, бо якось так гиденько вийшло:(
Дама_с_караваем• 26 декабря 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Отут згодні, міг би вже свої гиденьки рученята на Надіній дупці і залишити. Безсовісний
Мій не такий• 26 декабря 2025
Кого в итоге выбрал холостяк?
Штора с кисточкой• 26 декабря 2025
Побачення з Надькою така нудятіна була. Сиділи і мовчали
Штора с кисточкой• 26 декабря 2025
Ответ дляМій не такий
Кого в итоге выбрал холостяк?
Надюшку
Штора с кисточкой• 26 декабря 2025
Таку доладню невісточку батькам приведе
Як міряти?• 27 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Таку доладню невісточку батькам приведе
Сподіваюся, це ви так жартуєте, яку невісточку, він на другий день забуде як її звали
Радикальная• 27 декабря 2025
Ответ дляЛеді Душка
Таке з Настею побачення гаряче було, коннект. Як він міг її не вибрати?
Мабуть просил передачі такий, що чоловіки думають відносинах не мозком.
Радикальная• 27 декабря 2025
Ответ дляШтора с кисточкой
Мені шкода буде, якщо Настю. Вона нормпльна дівчина. Він її поюзає і буде дзвонить по п´яні. Заїзджать, коли скучно
А може по сценарію сказали, що Настя будує ідеальні відносини, а Надін він обере, тому що тягне до неї. Ну майже як в житті.
Радикальная• 27 декабря 2025
Ответ дляЛеді Душка
Капітошка гріша
Я подумала, було б прикольно,якби на холостяку хтось з дівчат закохався в Грішу або якогось оператора
ХаДиДиШь• 27 декабря 2025
Я не смотрела, только в тредсе долетали мемы. Понравилось платье на победительнице, и ноги жены Решетняка
ЗдесяЯ• 28 декабря 2025
Тараса дівчина колишня, модельєр, набагато старша за нього?