НетЕщеНаверное• сегодня в 07:44
Хто зараз хворіє
Темпа, горло болить, наче обложило. Як лікуєтесь? Нема сил ні на що....Отак вимкнення світла подіяли, перемерзла, працюю вдома(
КохайтесьЧорнобровi• сегодня в 08:01
Муж захворiв і мене заразив.Сегодня в 5 утра температура 38.Пью парацетамол, и от кашля милистан, чай с лимоном и имбирём
ДинамоКит• сегодня в 08:04
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
ого, може грип, зробіть тест
НетЕщеНаверное
• 2 часа назад
Ответ дляБулку Дай
Певно опалення на електриці
Так, все на електриці , приватний будинок
НетЕщеНаверное
• 2 часа назад
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я боюсь своїх заразити
НетЕщеНаверное
• 2 часа назад
Ответ дляПухнасті штани
Ми вже 3 тижні всією родиною ніяк не вихворіємося
Оце теж таке, горло і темпа?
НетЕщеНаверное
• 2 часа назад
Ответ длямесяцкие
Хворіють не від перемерзання , а від вірусів і бактерій.
Я знаю. Ослаблює імунітет перемерзання. Ну і стрес. На роботі зараз завал, ракети, шахеди,
Пушап Мі мі• 2 часа назад
Ответ дляНетЕщеНаверное
То що. У всіх стрес. Ну треба було ставити твердопаливний котел
Аноним_• 2 часа назад
Автор, запам´ятайте. 99% нездужань це віруси. Який ще холод? Вчепили вірус, холод посррияв переохолодженню (що дуже малоймовірно, боьж не мороз в хаті), і ви готова
Аноним_• 2 часа назад
Ответ дляДинамоКит
ого, може грип, зробіть тест
Якби грип, то температцра була б під 40
Аноним_• 2 часа назад
Ответ дляПухнасті штани
Ми вже 2 місяці. Тупо кругу з 4 чоловік хтось один ще хворий.
Я вже не можу
Белая котичка• 2 часа назад
Дочь заболела, что-то так тяжело и ненадолго сбивается температура, караул
Пухнасті штани• 2 часа назад
Ответ дляНетЕщеНаверное
Оце теж таке, горло і темпа?
У нас ще кашель і ніс
НетЕщеНаверное
• 2 часа назад
Ответ дляПушап Мі мі
Треба було
НетЕщеНаверное
• 2 часа назад
Ответ дляАноним_
В хаті холодно постійно
Пухнасті штани• 2 часа назад
Ответ дляАноним_
Я вже не можу
І я вже не витримую, хоч і під наглядами лікарів лікуємось. Але в кожного вірус переріс у щось своє...
НетЕщеНаверное
• 2 часа назад
Ответ дляДуша компанії
Я. Теж горло болить, важко ковтати. Всю ніч через це не спала.
Та якби не темпа....Ще й так обложило все носоглотку, а насморку немає
Аноним_• 1 час назад
Ответ дляДуша компанії
Полощіть сода соль, пшикайте фортезу для обезболення, стрепсілс. Теплий чай постійно
Хороша новина, що при цьому вірусі болить горло дня три.
Але помірно болить, очі не вилазять
Аноним_• 1 час назад
Ответ дляНетЕщеНаверное
Випийте щось проти алергії. Трохи знімає набряк.
Ну і чаї типу фервекса, вони як протизапальні і там написано зменшує набряк і закладеність носа.
І мені дійсно плмагає
НетЕщеНаверное
• 1 час назад
Ответ дляАноним_
І мені дійсно плмагає
Дякую
Пушап Мі мі• 1 час назад
Ответ дляНетЕщеНаверное
Треба було
То чого за 4 роки війни не зробили альтернативного?
НетЕщеНаверное
• 1 час назад
Ответ дляПушап Мі мі
Є альтернатива, піч поруч у батьків. Але через роботу не можу покинути комп в холодній кімнаті