Запароленое одеяло• 28 декабря 2025

Водіння авто

Вже 2 міс за кермом. Сьогодні їхала з Умані в сеіг по Одеській трасі, в Калинівка по селам переїзжала на Житомирську, потім 60 км в бік Житомера, передих 15 хв і в Київ. Зморилась, по селам дорога не завжди почищена, навігатор час від часу вимахується.Є шашечніки, обганятори по обочинам, колони військові, фури, як дурні. В Київ вже в темноті заїзжала, світла нема, обережно все, хоча і в Києві вистачало перестойщиків без поворотів. Доїхала, заїхали до під´їзду задом, щоб розгрузитись легше, потім на парковку. І все це під бубніння чоловіка, який за 45 років в житті за кермом не сидів. Але : чого ти відпустила чувака, їдь за ним, зараз хтось влізе, обганяй фуру, куди 130?? Ну чого перелаштувалась?? Чого так довго на заправці( черга була). Мля, як не вбити? Як це витримати? Коли я вже буду впевнена в собі і на це все не реагувати? Чи це ніколи не кінчиться? Зморилась дуже і так обідно
Вишиванка• 28 декабря 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Справа колона фур, валять 110, відхиляються в ліву полону через габарити і видно завантажені. Сніг з під колес летить в них, таких краще і безпечніше обігнати.
Обгонять на трассе водителю без опыта на скорости 130, ещё и по такой погоде. Я вашего мужа очень понимаю.
Гитта Ягг• 28 декабря 2025
Автор, вы крутая. С таким маленьким опытом, по такой погоде. Умничка просто.
А мужу скажите, чтобы хлебало завалил и если его что-то не устраивает, пусть едет на такси.
Коренная киевлянка• 28 декабря 2025
Сказати не тринди під руку, водію не можна казати що робити і як