Проработник• 29 декабря 2025
Нет холодных женщин, есть неумелые мужчины
французская поговорка
согласны?
Триндичіха Байрактар• 29 декабря 2025
Любую холодную женщину всегда можно разогреть в микроволновке.
Триндичіха Байрактар• 29 декабря 2025
Ответ дляЧавонадо
Є й холодні. Але вони неживі вже...
Их тоже можно разогреть в крематории
Гл. Амурная• 29 декабря 2025
В мене не було ніколи сексу без оргазму від члена (у вагині) Але це не заслуга чоловіків, а це від природи так, з першого разу. Вважаю залежить від особливостей жінки (а тому числі анатомічних розташування нервових закінчень клітора). Від чоловіка потрібна норм ерекція, рітмичні рухи членом і щоб він мені подобався.
Партнерів було біля 10. Зі всіма так.
Вам телефонограмма• 29 декабря 2025
Ответ дляГл. Амурная
Партнерів було біля 10. Зі всіма так.
В мене навпаки, якщо не буде стимуляції клітора, то хоч працюй як відбійний молоток, до оргазму як до луни.
Ваша прЭлесть• 29 декабря 2025
Ответ дляГл. Амурная
Партнерів було біля 10. Зі всіма так.
Да вы любвеобильная
А в мене нажаль ніколи з чоловіком не було оргазму( тільки с іграшками ,хоч взнала що це таке)
Чарівне зіллячко• 29 декабря 2025
Ответ дляГл. Амурная
Партнерів було біля 10. Зі всіма так.
Вам в порно хорошо сниматься 😆
Добра всем!• 29 декабря 2025
Ответ дляГл. Амурная
Партнерів було біля 10. Зі всіма так.
у мене є така подружка. так що вірю. навіть трохи заздрю.
читала колись в газеті СПІД-Інфо, що в однієї дамочки взагалі були оргазми, коли тільки доторкнешся до інтимної зони. у неї була проблема ходити до гінеколога у зв´язку з цим. то вона до одного й того самого ходила, він уже її добре знав, не дивувався. (я не знаю, може, вони самі ці листи в редакцію видумували, але от запам´яталося).