КаРаКаТиЦа• 30 декабря 2025

А якщо х@йло подохне - кацапи воюватимуть?

Ви як думаєте - свинособаки воюють, бо їм так хочеться і припинять воювати навіть коли їх улюблений воШдь здохне?

Чи там одразу все захлинеться коли воно відправиться в пекло і можна буде домовитися з його наступником про мир?
Белоснежко• 30 декабря 2025
Да. Потому что они воюют всегда.

Мавка• 30 декабря 2025
Важко сказати. Платитимуть - воюватимуть ті ваньки в окопах.
А подарунок був би неймовірний, якби так сталося. Може нічого не зміниться, але від однієї думки тепло на душі стає))
Хвильоватиша• 30 декабря 2025
Воно ще всіх нас переживе, на жаль ...
ВільнаНазавжди• 30 декабря 2025
Так
Бо воює не пу , а ціла система основана на пропаганді
Мадам Тю-лю-лю• 30 декабря 2025
Невідомо хто прийде, і яку пропаганду пустить по зомбоящику, на мир, чи на війну, але в них імперіалізм головного мозку, тому напевно, це не остання їх війна.
Ms. Dolly• 30 декабря 2025
Я вообще не понимаю почему мой папа умер, а пуйло живёт
Я натуралка• 30 декабря 2025
Там ще десяток *уйлів про запас є.

Видна міленіалка• 30 декабря 2025
Раша всегда воюет
Киця-бриця• 30 декабря 2025
Нет. Всё закончится.
Но он не сдохнет к сожалению ещё очень долго.
Девочки не портите себе праздничный вечер
Млинці зі смайликом• 30 декабря 2025
Думаю закончится по типу как со смертью сталина закончились ну или уменьшились репрессии.
Им хочется- но другой хозяин навряд ли будет так тратится на войну, будут искать на кого напасть попроще. Ну типа как ниже пишут где-то в Африке людей убивать или что-то такое.
АяВсёЗнаю• 30 декабря 2025
Скільки пройшло років від виводу військ з Афганістану до Придністровʼя, Грузії, Чечні? Скільки періоду вони взагалі не воювали? Півроку-рік-два? Та й зараз вони все ще воюють в Сирії та Африці.
Я не знаю вже якими словами назвати цю нечисть кацапську.
Ms. Dolly• 30 декабря 2025
Ответ дляКиця-бриця
Нет. Всё закончится.
Он старый уже, ему пора
Така бойова Я• 30 декабря 2025
У нас не лучше,те кто заинтересован в войне ,а таких много,пристроилась многие в тылу,получают огромные деньги и тоже не прочь чтоб война продолжалась
Киця-бриця• 30 декабря 2025
Ответ дляMs. Dolly
Он старый уже, ему пора
Президенту Камеруна 92 года. А хуйло одержим всеми этими омолаживающими криосаунами и пр х-ней. Вполне может ещё 20 лет нам жизнь портить. Та даже если и 10 тодля нас слишком долго
Оце потужно• 30 декабря 2025
Так, бо вони придурки. Після пу буде ведмедєв
Пекельнi Борошна• 30 декабря 2025
Там их целое кодло. Война продолжится.
Україна понад усе!• 31 декабря 2025
Вони знайдуть нового царька і будуть продовжувати те, на що здатні найкраще - воювати і видбирати
Психологічка• 31 декабря 2025
На якийсь період припинять, бо коли помирає їхній цар і бог, вони стають безпомічними. Але потім створюють собі нового і знов лізуть когось ’асвабаждать’
dahashutka19• 31 декабря 2025
Они перестанут воевать, только если рашку стереть с лица земли.