Усміхайлик• 31 декабря 2025
Порадьте книгу, яку реально хочеться перечитувати щороку, як маленький ритуал
У вас є така книжка-новий рік?
Не кую, не мелю• 31 декабря 2025
Ні! Немає такої книг...безліч книг в світі, хоч би більше встигнути прочитати за життя. Ніколи не перечитую!
Будьте так ласкаві• 31 декабря 2025
Любимую книгу можно перечитать 3, нум4 раза, но каждый год, зачем?
Неновая почта• 31 декабря 2025
є, люблю Мейв Бінчі Уроки італійської та Розамунда Пілчер Шукачі мушель
і Повернення додому.
Часто перечитую, є перелік і план на рік через рік:)
і Повернення додому.