...аяприкольная• 31 декабря 2025
сьогодні вперше в житті одна на новий рік. хто ще такий?
я так, трохи понити, сумно. нічого не хочу.
як так вийшло, навіть не знаю. у розводі, дітей нема і не буде ( мені 45).завжди були компанії, друзі... всі розбіжалися.. батьків вже нема.
Петриківна• 31 декабря 2025
Ответ дляНезламна Україна
Какая разница, 50 тетке лет или 20? Все у вас в голове.
Да нет,разница очень большая
Козяка-маляка• 31 декабря 2025
Ответ дляНезламна Україна
Нет если есть деньги и работать не нужно, разницы нет.
А так колоссальная, пропасть я бы сказала
Пупс• 31 декабря 2025
Я теж одна, це було свідоме рішення, а сьогодні зранку якісь думки, може даремно, але змінювати нічого не буду, хай і такий досвід буде))
Гомосноб• 31 декабря 2025
а я не одна - я сама с собой и мне кайфово!
мне не нужна компания для хорошего настроения, мне и так классно!
мне не нужен алкоголь для хорошего настроения, мне не нужны внешние раздражители для счастья
...аяприкольная
• 31 декабря 2025
Ответ дляГомосноб
я бы тоже хотела в таком состоянии быть, как вы. клас, вы молодец
Муууумие• 31 декабря 2025
Була студенткою, то новий рік завжди сама була в гуртожитку. Нічого, щось собі купляла поїсти випити. Та й лягала спати. Чи й не проблема. День як день
пьЯНА• 31 декабря 2025
Ответ дляПтица секретарь
Удалено администрацией...
Шкода, що для вас чоловік=член
Я з своїм розмовляла про все на світі. Кращий мій друг був. І співрозмовник. І коханець.
ГейСюда• 31 декабря 2025
Автор, співчуваю вам! У мене таке було, як не дивно, в молодості, років до 25. Подруги були, і друзі були, але разом зустрічались вже тільки після НР. Хлопця тоді у мене не було, теж було сумно і страшенно не любила це свято.
Бачу_майбутнє• 31 декабря 2025
Я з чоловіком, діти дорослі по компаніям. Я так хочу лягти спати, 😴 для мене це завжли впдко бо спати лягаю в 21-30.
Птица секретарь• 31 декабря 2025
Ответ дляпьЯНА
Шкода, що для вас чоловік=член
Удалено администрацией...
Зубная фея• 31 декабря 2025
Я буду сама зустрічати Новий рік, син поїхав до друзів. Але так святкувати, це мій свідомий вибір. У цьому році конкретно прочистила своє коло спілкування та й сам рік був доволі складний, тому так- хочеться спокою і тиші. Та й наодинці з собою мені ніколи не сумно.
Всіх вітаю з прийдешнім Новим роком
Самоучка• 31 декабря 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Я с дочкой.
Автор наливайте выпьем вместе
Автор, обіймаю. Теж сама. Мені 46. Син закордоном. Друзів нема. Накрила стіл. Вечеряю. ❤️
Зубная фея• 31 декабря 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Краще самій зустрічати ніж з тим, хто грає на нервах. 10 років тому зустрічала новий рік з колишнім вже чоловіком. Сидів надутий, писав щось в своєму телефоні, а зранку спілкувався з коханкою своєю (я не знала), вона нажерлася солоних помидорів і їй погано стало, а він її підтримував морально. Тепер аж смішно, а раніше було боляче.
Я теж знаю як це бути в стосунках, але одною, тому зараз турбуюсь впершу чергу про себе і не марную час на пустих чоловіків і друзів.
...аяприкольная
• 31 декабря 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Всегда сама. Вот спать собираюсь уже
как єто всегда? все годы? почему?
...аяприкольная
• 31 декабря 2025
Ответ дляЗубная фея
Всіх вітаю з прийдешнім Новим роком
та мені в принципі теж собою ніколи не сумно. але в свята раніше завжди була з кимось. а тепер нікому не потрібна . сумно
...аяприкольная
• 31 декабря 2025
Ответ дляСамоучка
і я вас обіймаю. чекаю поки світло дадуть .щоб під телевізор вечеряти )
Гомосноб• 31 декабря 2025
Ответ для...аяприкольная
я до такого состояния дошла через то, что вряд ли кто то хотел бы пройти
Гомосноб• 31 декабря 2025
Ответ дляЗубная фея
Всіх вітаю з прийдешнім Новим роком
я такая же!
ем тортик, зажгла свечи, смотрю финал Холостяка
Гомосноб• 31 декабря 2025
Ответ для...аяприкольная
вы самой себе нужны!
надели платье, включили музыку, потанцевали!
Вам телефонограмма• 31 декабря 2025
Ответ для...аяприкольная
как єто всегда? все годы? почему?
Думаю, слово всегда имеет только одно значение)
Детские_Будут?• 31 декабря 2025
Сделала немного оливье, поставила кино , расположилась уютно в своем кресле. Купила себе сегодня кучку мелких подарков.
Норм.😉
Продаю витрішки• 31 декабря 2025
Я до вас, чоловіка мобілізували, рідні загинули у тилу, відчуваю що я просто ще одна зкривджена душа, хочется накласти на себе руки від усього. Бо у когось свято, родина, гроші, діточки... а в мене смерть за смертю і нічого окрім цього. Вибачте що нию, але це вже така чорна втома що ось ось і ти не витримаєш вже....
Клептоманка• 31 декабря 2025
Ответ дляМуууумие
А в гуртожитку не святкували? Чи всі їхали додому?
Муууумие• 31 декабря 2025
Ответ дляКлептоманка
Студентів майже не було. Мені не було куди їхати. Святкувала сама