ЯниЯ• 02 января в 20:06

Порадьте, будьЛаска, сайти чи книги онлайн, де можна навчитися малюванню з нуля?

Бажано олівцем. Хоча і за інші поради щодо технік малювання я буду вдячна.
У моїх дітей зараз зимові канікули, я не знаю чим їх зайняти, вони нудьгують. Іще і погода така що довго на вулиці не погуляти. Під час відключень світла навіть телевізор не включити.
Я от подумала, що я би хотіла вдень, коли є природне освітлення, почати з ними малювати біля вікна. Але я взагалі в цьому нуль. Я б хотіла знайти якісь книжки (електронні або паперові), де вчать малюванню покровово і пояснюють кожну дію.
Наприклад, щось таке (зараз фото прікріплю), де треба намалювати дерево і показано що спочатку робиться набросок, потім в деяких місцях робиться затемнення, потім в інших, потім фото результату.
Дівчата, підкажіть, будь ласка, де можна таке купити або скачати?
Невидимка• 02 января в 20:14
Це не з нуля. З нуля: вчите види штриховки, вправи з градієнту аквареллю, перспектива і так далі.
Мост_Устал• 02 января в 20:43
Мне эта книга понравилась, ребёнку брала.
Мост_Устал• 02 января в 20:44
И ещё из этой серии скетч буки классные. У нас по аниме есть, но лень фоткать. Это в магазине фото делала, там ещё животные, драконы и тд и тп на любой вкус
автор ЯниЯ • 02 января в 20:49
Ответ дляМост_Устал
Дякую!