Петриківна• 04 января в 08:19

Проживання в Карпатах дорого, але без харчування. Або дешево+ресторани

Який варіант вам ближче до душі?
Зробіть вибір:
вже голосів: 64
Спа готель лише сніданок
Оренда будинку+ресторани
Як ухурделю• 04 января в 11:25
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Бутер не складно, але де купити на бутер?? А якийсь мінімальний кава-чай??? Везти х собою мішок продуктів? Кипятильник везти?? Їхати на авто в сільмаг сусіднє село, часто спа знах-ся десь у лісі чи на полонині.
В авто слабо сумку продуктов положить?
Я Головна• 04 января в 11:38
Ответ дляГоловнаЯ
Іду на 3 дні щороку-січень,лютий.В готелях,коли сама,не була.Тільки по роботі конференції,тоді дорогі готелі,але то круглорічно,2-3 р,більше весна і осінь.Знімаю кімнату,сама готую,продукти везу з собою,я авто,один раз ходжу на вечерю,зустрічаюся з племінником,він там в сезон інструктор.Час летить,день катаюся,в минулому році ще ввечері ходили в мавку.
Скільки зараз катання коштує там?
Я Головна• 04 января в 11:43
Ответ дляМарс атакует
Обычно в отеле есть чайник. Это совсем не проблема запарить овсянку или гречневые хлопья с тушёнкой, и будет чудесная каша с мясом. Уж несколько маленьких баночек можно захватить с собой на всю семью.
И булку хлеба и паштет тоже захватить с собой не проблема. Первые несколько дней есть хлеб, потом сухие хлебцы, они долго хранятся.
Якесь виживання а не відпочинок
Проня_Прокоповна• 04 января в 11:46
Ответ дляБлакитне небо
Повно
Можна конкретніше ? Паляниця, Татарів, Ворохта ?
Саме квартири, будь ласка.
мегамоСГ• 04 января в 11:46
снимали в Буковели студия с кухней, питались сами, рядом рестораны ну очень дорого. Магазанчик тоже завышенные цены. Ездили в АТБ в Татаров или как там:)
Проня_Прокоповна• 04 января в 11:54
До речі, бюджетний відпочинок без готовки - це, як варіант, Ворохта 365 ! І розважають і годують, всі хто були - всі задоволені.
Парасюха• 04 января в 12:41
Ответ дляВітаміни косметика
а в лісі на свіжому повітрі апетит ого-го для мене то що ви написали то перекус А якщо я ще до спортзалу сходжу то пів перекусу
Беріть з собою протеїнові шейки, мене вони дуже часто виручають
Блакитне небо• 04 января в 16:51
Ответ дляПроня_Прокоповна
Саме квартири, будь ласка.
Йдете в фейсбучні групи цих населених пунктів.
І створюєте пост.
Власники самі вам напишуть
Блакитне небо• 04 января в 16:52
Ответ дляЯ Головна
Якесь виживання а не відпочинок
Активний відпочинок -це не гурманство))
Блакитне небо• 04 января в 16:57
Ответ дляВсміхайлик
Аналогічно.
Ще й лижі напрокат беремо в хазяїв, чистенькі, свіжі.
Вчора напрапили в інстаграм, що люди простояли в черзі на оренду приладдя годину, нема розміру, на інший прокат, там теж черга, теж нема розміру, короче 3 проката обганяли, мінус 3 години на це, по-моєму і кататися не захочеш після цього.
Но я вже давно не була, щось черги на заїзд автівкою скажені, може вже варіант жити подалі теж поганий варіант. Чи то зараз наїхала туди багато людей?
Не було снігу.
Оце якраз перед новим роком нападав.
То всі і ломанулись
Мочалкин блюз• 04 января в 17:50
Ответ дляУходя дверю не хлопать
І де там в лісі карту прикладати?? Чи на полонині? А, в в атб ж, точно. Каструлі та плита з дому
Ну вопрос про отдых был а не про экстрим. Ну и как бы выражения банковская карта оно собирательное. Подразумевает способность платить.
Уходя дверю не хлопать• 04 января в 19:46
Ответ дляБлакитне небо
Активний відпочинок -це не гурманство))
Ну спа важко віднести до активного відпочинку.
А якщо активний, то навіщо переплачувати за спа?
Блакитне небо• 04 января в 20:35
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Тобто сауна, басейни не рахуються?((