Петриківна• 04 января в 08:19

Проживання в Карпатах дорого, але без харчування. Або дешево+ресторани

Який варіант вам ближче до душі?
Зробіть вибір:
вже голосів: 64
Спа готель лише сніданок
Оренда будинку+ресторани
ГоловнаЯ• 04 января в 09:17
Ответ дляВарена цибуля
Я не подорожую, я живу в отеле спа с закрытым бассейном и со всеми условиями.Но рядом с отелем люди прекрасно снимают жилье, для кого дорого жить в отеле,и ходят в санаторий в ресторан кушают по курсовке + оплачивают все процедуры
Звісно,у всіх різна фінансова ситуація.Хто ж відмовиться від готеля з всім включено?А нема змоги,то кімната в пані Ксенії чи пана Миколи і атб.Як в кого виходить,таке життя.Всі відпочивають по різному.
ГоловнаЯ• 04 января в 09:19
Ответ дляИз Кукуева я
Мы берём ровно те продукты какие нам надо, а не приспосабливаемся к десятикратным чекам , фастфуду или сухомятке.

Я видела тот состав завтрака который ’недорого’ подавал повар в столовой в нашем жилье и могу сказать нас он не устроит...

В этом году турку взяли)

Картошка в АТБ, а мясо, запеканка творожная - да. Есть сумки холодильники аккумуляторы холода и т.д.
Та можна і поснідати.Я буває і замовляю,ця готовка дома надоїла,відпочинок на те і відпочинок,що треба відпочити.
Люблю_смаколики• 04 января в 09:19
Чтобы посмотреть на горы необязательно ехать в дорогущие без сервиса Карпаты
Вітаміни косметика• 04 января в 09:20
Ответ дляВарена цибуля
Где вы такое видели чтобы в проживание включен чан и т.д.?
в насне раз таке було по 1му відвідуваню як реклама тіпа.
Вітаміни косметика• 04 января в 09:22
Ответ дляПарасюха
Дешева квартира і самим готувати. Вранці кава з бутербродами, в обід готовий салат в супермаркеті купити, на вечерю - гарнір та заморожені овочі або йогурт з фруктами.
а в лісі на свіжому повітрі апетит ого-го для мене то що ви написали то перекус А якщо я ще до спортзалу сходжу то пів перекусу
ГоловнаЯ• 04 января в 09:22
Ответ дляБлакитне небо
Романтік спа
В Романтік спа була тричі,супер,все подобається.Там і бар цілий день,на любителя,а басейни,то не передати.Але то без лиж треба відпочивати,день там проводити.Цінник середній,але мені теж супер.Востаннє була в травні 3 дні,кайф,не передати.
S.s.s.• 04 января в 09:23
Так вы же не пишете цель поездки !?
Замулена ріка• 04 января в 09:24
Если нужно готовить, то для меня это уже не отдых.
Физрукая• 04 января в 09:25
Ответ дляИз Кукуева я
Не знаете цены зимой в сезон на это?
Мы бронировали осенью на 4 января 4500 грн на двоих с завтраком. Шикарное спа.
пу_пугренчик• 04 января в 09:32
Лучше на пару дней но как человек именно отдохнуть , а не бегать по атб в поисках чтоб такое купить и приготовить это треш
Марс атакует• 04 января в 09:34
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Бутер не складно, але де купити на бутер?? А якийсь мінімальний кава-чай??? Везти х собою мішок продуктів? Кипятильник везти?? Їхати на авто в сільмаг сусіднє село, часто спа знах-ся десь у лісі чи на полонині.
Обычно в отеле есть чайник. Это совсем не проблема запарить овсянку или гречневые хлопья с тушёнкой, и будет чудесная каша с мясом. Уж несколько маленьких баночек можно захватить с собой на всю семью.
И булку хлеба и паштет тоже захватить с собой не проблема. Первые несколько дней есть хлеб, потом сухие хлебцы, они долго хранятся.
Проня_Прокоповна• 04 января в 09:38
Ответ дляВарена цибуля
Там, де готель зі своїм спа - купа різних варіантів зараз.
Проня_Прокоповна• 04 января в 09:40
Ответ дляПарасюха
Де в Карпатах квартири здають ?
Кімнату може ?
Проня_Прокоповна• 04 января в 09:42
Ответ дляВарена цибуля
Отдых точно не ваше
Оте, що ви пропонуєте - це не про відпочинок !
Блакитне небо• 04 января в 09:46
Ответ дляГоловнаЯ
Ото ж то)
А взимку були?
Блакитне небо• 04 января в 09:47
Ответ дляПроня_Прокоповна
Де в Карпатах квартири здають ?
Кімнату може ?
Повно
Блакитне небо• 04 января в 09:49
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Атб в Татарові і Яремче.просто по трасі.
Блакитне небо• 04 января в 09:51
Ответ дляГоловнаЯ
Іду на 3 дні щороку-січень,лютий.В готелях,коли сама,не була.Тільки по роботі конференції,тоді дорогі готелі,але то круглорічно,2-3 р,більше весна і осінь.Знімаю кімнату,сама готую,продукти везу з собою,я авто,один раз ходжу на вечерю,зустрічаюся з племінником,він там в сезон інструктор.Час летить,день катаюся,в минулому році ще ввечері ходили в мавку.
В вода клуб ходили?
Блакитне небо• 04 января в 09:52
Ответ дляИз Кукуева я
Мы да) не жалуюсь
Я колись в Крим і бочечку огірків везла.
Поки приїхали розбили табір,то вже проквасились.
Еееех......золоті часи були...
Блакитне небо• 04 января в 09:53
Ответ дляИз Кукуева я
АТБ рулит
Там ще один супермаркет недавно відкрили шикарний.
Уходя дверю не хлопать• 04 января в 09:54
Ответ дляБлакитне небо
У тому то й справа, що по трасі. А житло -в лісі. Друге-в спа нема умов навіть бутер зробити , ніж той самий, не те щоб мінікухня. А бутер шо, запихнутися в сухомятку?? Чай треба, каву. А ми ж пам´ятаємо шо кухні, чайника, чашки-нема.
Тому я за простіший номер і харчування в кафе-ресторан-колиба.
Блакитне небо• 04 января в 09:56
Ответ дляИз Кукуева я
Не знаете цены зимой в сезон на это?
Бюджетне спа в Буковелі-VODA клуб.погугліть,зараз ціни підняли,потім впадуть.
Ми часто туди їздимо на пільгові тарифи
Из Кукуева я• 04 января в 10:15
Ответ дляМарс атакует
Мужику овсянку? Или несколько маленьких баночек? Да и хлеб это сплошные углеводы. Паштет покупной с усами крыс и мышей? - нет уж извольте
Из Кукуева я• 04 января в 10:16
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Воно там спецом все так організовано щоб ти тільки бабосіки скидав.

Навіть у житлі де є кухня вона найняла повара і дуже пропонує їжу і каже що на кухню не дуже можна...
Из Кукуева я• 04 января в 10:18
Ответ дляпу_пугренчик
Так якщо недалеко їхати. Якщо ми з Харкова тільки три дні їхали то на 2 дні там малувато. Їздили на 6-7 хоча б.

Ну звичайно такі люди планують що готувати що купити ..
Из Кукуева я• 04 января в 10:19
Ответ дляЗамулена ріка
Якщо хочеться подивитися на гори а грошей небагато то можна и приготувати. Година вранці на приготування і ніяких проблем. Але ж продукти треба щоб вже були.
пу_пугренчик• 04 января в 10:21
Ответ дляИз Кукуева я

Все зависит от материальных способностей, если есть деньги то естественно отдыхают нормально , нет денег готовят вот весь и ответ и не важно горы это или море .
пу_пугренчик• 04 января в 10:23
Ответ дляМарс атакует
Зачем такой отдых тогда вообще нужен , это не отдых больше на выживание похоже и для вида фотки в инсту запилить , отметиться что горы в этом году были
Всміхайлик• 04 января в 10:41
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Завжди так їздили, жили Яремче, татарів, Ворохта, заїхали в місцеве атб, скупились і вперед, в Яремче коли були з дітьми знімали пів першого поверху, з кухнею з усим, макарони зварити і сардельки чи яєшню мені не складно. А раз в день їли десь в кафе, не ресторані. До Буковелю 40 хв їхати, ніколи не розуміла проживання в самому Буковелі, готелі одне на одному, відчуття ніби в 25-поверхівці😁 Якщо без авто, то завжди ходять маршрутки, погуляти та повернутися назад
Аналогічно.
Ще й лижі напрокат беремо в хазяїв, чистенькі, свіжі.
Вчора напрапили в інстаграм, що люди простояли в черзі на оренду приладдя годину, нема розміру, на інший прокат, там теж черга, теж нема розміру, короче 3 проката обганяли, мінус 3 години на це, по-моєму і кататися не захочеш після цього.
Но я вже давно не була, щось черги на заїзд автівкою скажені, може вже варіант жити подалі теж поганий варіант. Чи то зараз наїхала туди багато людей?
Замулена ріка• 04 января в 11:06
Ответ дляИз Кукуева я
Все модно. И каждому свое. Это может быть познавательная экскурсия, но это не отдых и не восстановление для меня.