Козачка• Изменено 04 января в 08:47
Ох ця сирена в Києві.. як же важко
11 хв майже безперервної сирени. Думала поспати в вихідний, фіг. Хочу в область, де немає цього звукового катування, але тут робота. Вони зробили як: спочатку одна 3-4 хв сирена, і потім через 5-10 ще одна. А сьогодні ще одна, якась третя, коротка тільки. Проснулась, голова болить.. 🤕
Бараболька• 04 января в 08:49
Співчуваю. Область місцями таки тихіше. Перебралися в передмістя, бо вже нерви не витримували.
Из Виа-гры• 04 января в 08:59
Смотря где в области. Ездила гости к друзьям по одесской трассе, то там сирена громко и долго на тревогу, а потом так же на отбой 🤪
Я тут с краю постою• 04 января в 09:05
Не так страшна сама сирена, як те, про що вона попереджає. І правильно робить.
Новорічна пальма• 04 января в 09:12
Я б зараз не прїхала в область ні за які гроші. Вишгород. Бориспіль. Бровари Вишневе. .туди ж Нові Петрівці Хотів.Трипілля. .там срака такв....обстрілюють і там все збивають. Там знищені цілі вулиці...куди куди але тільки не в Київську обл.
100pudov• 04 января в 09:26
Я в последнее время её вообще не слышу. Днепр. Но холодильник зараза начал выдавать подобные звуки
Все будет, но потом• 04 января в 09:58
Ответ дляФедорино Горе
Удалено администрацией...
Оновлена версія• 04 января в 10:11
Ответ дляВсе будет, но потом
Удалено администрацией...
А то тільки тут знають де полігони
Все будет, но потом• 04 января в 10:17
Ответ дляОновлена версія
А то тільки тут знають де полігони
Ще одна. Мало прилітало по полігонах, треба ще понаписувати, де цілими днями стріляють. Якісь недорозвинуті. Мало відгребли від підерасів, ще хочеться
Полуничка• 04 января в 10:40
В Харькове вообще не успели дать и минус дом, радуйтесь, что у вас есть
Сегодня сержусь• 04 января в 11:22
Авторе, вам потрібне заспокійливе. Я серйозно.
Вікна зачинені, навіть якщо ретранслятор під вікнами - це не має аж так дратувати.
У мене один під вікном, і ще чотири в радіусі 200м. Закрила вікна і все. Так, вночі була довга сирена. Але так може бути часто і така реакція шкідлива для здоров´я
Экспертиза• 04 января в 12:25
Автор, то у вас ще гімн України кожного ранку не грає на всю вулицю
А нашому району пощастило