Розумна Губка• 06 января в 21:35
На мені всі тональні крема негарно лежать(
Пепепробувала багато тонів від мас маркету до люксу, корейський кушон спробувала, але він рижий на мені якийсь
26 років, комбінована шкіра, розширені, широкі пори, вже не знаю що пробувати
Розумна Губка
• 06 января в 22:50
Ответ длянаКоблучках
Кушон Dr. Hedison Miracle пробували?
Ні, а він норм?
Розумна Губка
• 06 января в 22:51
Ответ дляДайте подуться
Автор, чем наносите тон? Если пальцами, то в этом может быть причина. Пудру используете?
Пальцями, без пудри
Розумна Губка
• 06 января в 22:51
Ответ дляБочка порохУ
З місяця два тому випадково натрапила на коментарі тонального крему, спробувала, тепер це мій фаворит. В мене теж пори, дуже не люблю коли видно тональний крем на лиці. Спробуйте, він є в Єві і не дорогий. Великий вибір відтінків.
Дякую❤️
Розумна Губка
• 06 января в 23:00
Ответ дляБесконечность-не предел
Этот дорогущий первый виден? Однако . Я сейчас пользуюсь Холикой ВВ. мне его не видно . Розовый . Шикарный влажный финиш
На мені так(
Сіточка• 06 января в 23:04
Ответ дляДа, я блондинка!
На мне хваленый эсте лаудер ложится плохо, что видно какую то шелуху на коже, хотя без него все норм, кушон тоже забивается везде и подчеркивает недостатки
Люмен сс - идельно
Праймер нужен
наКоблучках• 06 января в 23:04
Ответ дляРозумна Губка
Ні, а він норм?
Він шикарний, користуюсь з 2021 року. А до цього було все, і по 5к баночки і по 200 грн
наКоблучках• 06 января в 23:07
Ответ дляРозумна Губка
Ні, а він норм?
Подивіться на ramosu.com.ua. Там ще можна і безкоштовно проконсультуватись з косметологом. Кайф цього кушона ще в тому що він йде відразу ще з замінним блоком, як закінчиться то відразу вставите новий. А якщо збережете сам футляр то потім можна буде просто купляти замінник, а він в 2 рази дешевший
Сіточка• 06 января в 23:08
Ответ дляПолуничка
Ему цены нет, если подружитесь🥲
Для меня он очень плотный и тяжелый. А вот в такой же баночке был раньше у них флюид, тот очень классный был. Перешла на их Футурист, но он уступает флюиду