Спішу - перекидаюсь• 07 января в 17:52
Дівчатка, це Ви постійно в темах про одяг такий високий стиль маєте на увазі?
Хочеться розуміти, на кого рівнятися😃
Спішу - перекидаюсь
• 07 января в 17:55
Ответ дляПрестидижитатор
Это подражательницы в нарядах с Али)
Тут постійно пишуть про високу моду, стильних людей. Ну а де їх шукать, як не в Буковелі😀 там же вершки суспільства
Престидижитатор• 07 января в 17:58
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Там есть очень ухоженные девочки, но это не они на ваших фото
Спішу - перекидаюсь
• 07 января в 17:59
Ответ дляСоня-сонятко
Чого ви доє…. сь до людей
Рівняйтесь на себе
Просто цікаво
СМСница• 07 января в 18:03
Нет такого понятие как высокий стиль, есть высокая мода haute couture. Но для лыж в кутюре я ничего не знаю, обычно это делают отдельной сезонной коллекцией прет-а-порте.
Ориентируйтесь, пожалуйста
Подвійна веселка• 07 января в 18:04
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Просто цікаво
Просто ты троль . Да?
Спішу - перекидаюсь
• 07 января в 18:33
Ответ дляПодвійна веселка
Просто ты троль . Да?
Нє, просто нудно. А тут попалося відео, думаю з ким розділити почуття😀
Налогообложу• 07 января в 18:54
У меня все по списку есть, только в буковель не везут, обидно, знаете ли
Психологічка• 07 января в 19:45
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Це як кінофестиваль в Одесі! Мода і стиль не поєднуються з цими людьми .