Рожки-да-ножки• 08 января в 12:07
Золофт і сон
Дівчатка, тільки 3 день на золофті +гідроксизин
Не сплю .
Як було у вас на початку адаптації
Не сплю .
Як було у вас на початку адаптації
Аленький носочек• 08 января в 12:11
Принимайте вечером большую дозу гидроксизина. Например 2 по 25 мг.
А золофт на утро
Пишу з калідору• 08 января в 12:17
Гідроксизин слабкий для прикриття. Мені прописували гідазепам. Він краще працює.Уточніть в лікаря, може вам пропише.
Золофт почне дію коли вийдете на свою дозу (середня 100 мг, 2 табл). Я стала спати десь через 1,5 міс. Діяти починає поступово. Це не означає, що ви не будете зовсім спати, просто можете прикидатись часто вночі, чи тривалість сну буде короткою.
Рожки-да-ножки
• 08 января в 12:23
Сьогодні встала зранку, наче і не лягала .Тяжко без сну .
Я приймаю золофт о 9 ранку + 9:40 гідроксизин
Ввечері о 21 гідроксизин 25 мг
Рожки-да-ножки
• 08 января в 12:24
Ответ дляПишу з калідору
У вас будт якісь побічки від золофту
Пишу з калідору• 08 января в 12:27
Ответ дляРожки-да-ножки
Ввечері о 21 гідроксизин 25 мг
це нормальний стан, все пройде і сон налагодиться!)
треба просто перетерпіти, у мене було так само. Подумайте щодо гідазепаму.
У мене і в мого чоловіка побочок від золофту не було. Він м*який в порівнянні з іншими препаратами. Приймаю майже рік (2 табл)
Рожки-да-ножки
• 08 января в 12:35
Ответ дляПишу з калідору
Дякую!
При моїй тривожності ще й ночі без сну ,ото й переймаюся !
Здоров´я вам і вашому чоловіку !
Пишу з калідору• 08 января в 12:39
Ответ дляРожки-да-ножки
Дякую!
Здоров´я вам і вашому чоловіку !
Дякую! Тримайтесь, ви на вірному шляху! Все налагодиться! Обіймаю
я Кукарача• 08 января в 13:07
Мені призначили золофт і медопрам зранку, а на ніч 1/4 таблетки міасеру. Вони маленькі, ділити важко, але я якось ділю. І сплю. Хоча, проблеми зі сном ще 2020 року після ковіду.
Аленький носочек• 09 января в 00:25
Ответ дляя Кукарача
І золофт і медопрам приймаєте одночасно?
я Кукарача• 09 января в 09:30
Ответ дляАленький носочек
Золофт 50 мг після сніданку, а медопрам 20 мг між 10 і 11 год ранку.
Аленький носочек• 09 января в 15:14
Ответ дляя Кукарача
Простите, но так не делают. Это грубая ошибка врача.
Вам психиатр назначал? Или какой врач?
Красавица писяная• 28 января в 15:08
Ответ дляПишу з калідору
Підкажіть будь ласка як з вагою на золофті? Збільшилась за рік?
Пишу з калідору• 29 января в 08:53
Ответ дляКрасавица писяная
вага стоїть на місці, були коливання - в момент відпустки трохи наїла, але все пішло без фізичних зусиль)