Перловая Кашка• 08 января в 14:28

Скільки по часу їде швидка в Київі?

Визвала годину тому, ще немає. Лівий берег. Це нормально?
Триндичіха Байрактар• 08 января в 14:29
тупой еще тупее
Триндичіха Байрактар• 08 января в 14:29
Раз нет, значит наверное причина серьезная
Я тут Живу• 08 января в 14:29
Позвоните ещё раз
Пугачиха• 08 января в 14:30
А де вони у вас знаходяться взагалі? Так би мовити їхнє депо? У мене в місті неподалік і їхали 20хв. Хоча там їхати 10 максимум.
Купи слона• 08 января в 14:31
Є черговість викликів. Якщо у вас просто висока темпа, а терміновий виклик на дтп, то ви почекаєте.
Поїдьте самі в чергову лікарню.
Цвірінь• 08 января в 14:31
Ви погоду бачили? Подзвоніть на 103, можливо вам в телефонному режимі допоможуть надати першу медичну допомогу до приїзду швидкої. Я ж сподіваюся, що ви не викликали швидку на підвищену температуру чи підвищений тиск?
Я тут Живу• 08 января в 14:31
Автор, звоните ещё. Не стесняйтесь. Если серьезная причина вызова звоните и звоните. Пофиг на скромность, жизнь важнее.
Купи слона• 08 января в 14:32
Яка у вас причина виклику?
Пугачиха• 08 января в 14:32
Ответ дляЦвірінь
Та вони відразу питають що там. І якщо незначне то відразу і дають рекомендації
Пополняю_Карму• 08 января в 14:33
Причина
Доктор Варвар• 08 января в 14:33
дивлячись на що викликаєте ,вони на свій розсуд або терміново вас ставлять або ні .Коли дитині було дуже погано то за 10 хв були ,коли смерть не загрожувала то за 30 хв .Нещодавно викликала на вулиці жінці що втратила свідомість ,то 20 хв їхали
Я тут Живу• 08 января в 14:34
Ответ дляЦвірінь
А что повышеное давление не повод? Если трясёт и до рвоты? Это опасное состояние
Доктор Варвар• 08 января в 14:35
Ответ дляКупи слона
Поїдьте самі в чергову лікарню.
дивує грізний смайл тут ,це дійсно так і логічно ж .Бригад на всіх не вистачить і спочатку на невідкладні випадки
Майданщица• 08 января в 14:35
смотря какой вызов. На ’человек не дышит’ приедут минут за 10. На ’у ребенка температура не сбивается’ могут и пару часов ехать
Доктор Варвар• 08 января в 14:36
Ответ дляЯ тут Живу
якщо буде дтп і тиск ,то поїдуть на дтп найближча бригада ,а тиск наступний або перша бригада що звільниться візьме
Доктор Варвар• 08 января в 14:39
Ответ дляПугачиха
а якщо вони не стоять в депо а на виклику ? який би невідкладний стан не був але попередній виклик мають завершити і навіть якщо не заповнюють папери ,то треба час виїхати і доїхати до вас
Цвірінь• 08 января в 14:40
Ответ дляЯ тут Живу
Якщо це перший раз і людина не розуміє, що відбувається, то привід. Але якщо це постійно, то людина має знати, як знизити тиск самостійно. А краще приймати ліки на постійній основі і не допускати критичного підняття тиску. А не так, що одна і та ж сама бабулька по 2 рази на тиждень швидку викликає на підвищений тиск
Доктор Хаос• 08 января в 14:42
Ответ дляЯ тут Живу
Да, но менее опасно, чем потеря сознания или сильное кровотечение
автор Перловая Кашка • 08 января в 14:47
Серце сильно болить з ночі, все сильніше. Передзвонила, в черзі виклик. Вже 1,5 години (( не очікувала, що так може довго їхати.
Доктор Варвар• 08 января в 14:51
Ответ дляПерловая Кашка
ну якщо зночі ,то чому ви не в сімейного або в лікарні за самозверненням? що ви від швидкої хочете ?просто відвезти до лікарні ?
Сорока-ворона• 08 января в 14:52
Я прошлой зимой в мороз и гололед поломала ногу, 4 вызова было от прохожих, приехали только через 1 час. Все это время я лежала на асфальте, на льду, на морозе, был жуткий гололед.
Киев, подстанция рядом была
Пугачиха• 08 января в 14:53
Ответ дляДоктор Варвар
Та їм і не дають новий виклик якщо вони не відчитались про завершення попереднього. Але звичайно все може бути. Це дорога.
Не знаю як діяти якщо сам приїхав в лікарню з невідкладним станом але якщо по швидкій то теж все дуже довго. Можливо швидше але здається тобою вже ніколи не займуться.
Твоя подружайка• 08 января в 14:53
Ответ дляПерловая Кашка
Если болит с ночи - это не ургентное состояние.
Вам нужен семейный врач, диагностика и схема лечения.
Скорая чем вам поможет?
Пока писали тему, вызвали бы такси и поехали к врачу.
Доктор Варвар• 08 января в 14:55
Ответ дляПугачиха
я в швидкій накаталася за останні 3 кроки на жаль ,тому інколи їх просять пришвидшитись і взяти наступний ,вони передають тебе у лікарні і тікають одразу ,а інколи ще пів години заповнюють папери як слід
Красота неземная• 08 января в 14:57
А кто- то всерьез верит, что с серьезной причиной ждут час, а потом пишут темы на советчице?
Доктор Варвар• 08 января в 14:59
Ответ дляПерловая Кашка
а вас ніде в шию -спину не продуло ?
Цвірінь• 08 января в 15:00
Ответ дляПугачиха
Коли сам прийшов, то ще довше. Якщо є пацієнт, якого привезла швидка і пацієнт по самозверненню, то пріоритет у пацієнта швидкої
Доктор Варвар• 08 января в 15:05
Ответ дляЦвірінь
не завжди ,просто так треба щоб відпустити швидку .Але коли моє самозвернення з дитиною було тяжче ніж підозра на апендицит по швидкій ,то чекали вони, а не ми.Але навіть коли чекали ми ,то це пів години -годину максимум .Все одно швидше ніж з ночі страждати вдома до вечора
Купи слона• 08 января в 15:06
Ответ дляДоктор Варвар
Тут 75% вважає, що їхній прищ на дупі важливіший чужого інсульта, і це єдино правильно позиція. В кожній темі напишуть: чому я маю думати про інших? Не розуміють, що таке раціональність.
Хоча є і хороша новина: в реальності люди більш адекватні, хоча й не всі.
Доктор Варвар• 08 января в 15:09
Ответ дляКупи слона
прищ на дупі дуже важливий ))) може виявитися кістою куприка .нещодавно почула таке від дитини і ввечері вже в Охматдиті оперували ,правда без швидкої )))таксі працює добре