Катастрофа• 09 января в 14:24

Туреччина, Анталійське узбережжя.

Хто був останні роки, як вам обстановка? Як погода у липні-серпні? Чи не занадто спекотно? Чула від кількіх сімей, що сервіс зіпсувався останні роки і того, що було до 22 року вже немає, хоча ціни значно виросли.
Хочеться пристойно відпочити з дітьми, але Європу не тягнемо, дуже дорого ті готелі, які нам хочеться на ту кількість ночей, які плануємо, а туреччина більш менш є хороші варанти до 4000 за 2+2 без перельоту, але щось сумніваюся трохи чи варно воно того..

Вислухаю будь-які поради
Интимная• 10 января в 17:30
Ответ дляМіні-бікіні
Как это? В прошлом году я заплатила 86 тысяч за 9 ночей 2+1 пятерка на первой линии с горками.
Полно вариантов
Какой месяц и какой конкретно отель?