Просто болталка• 10 января в 22:42
Як ведуть себе ваші коти у таку погоду ?
Як ваші коти себе поводять у такі холода ??
Як тільки випали сніги і вдарили морози
Моя кішка 24/7 спить ,раніше так багато не спала
От як тільки похолодало
Завжди лягає біля батареї і так спить
Думала вже може її погано
Але вроді ні, апетит хороший , їсть багато
Може мені до ветеринара ? Чи я себе накрутила ? У котів може змінюватись поведінка від погоди ?
Як тільки випали сніги і вдарили морози
От як тільки похолодало
Завжди лягає біля батареї і так спить
Думала вже може її погано
Боневтікла• 10 января в 22:50
Наш кіт завжди багато спить. Зараз просто часто на батарею вилазить)
ФруктЕщеТот• 10 января в 22:59
Батарея холодна вже 2 доби. Нема опалення. Спить під покривалом, під низом грілка , наповнена гарячою водою. Коли дають світло трохи оживає і встає в туалет, поїсти та погрітися на електропростирадлі. Жалко його, 18 років живе, заслуговує на гідну старість, але русня навіть котам життя псує
наКоблучках• 10 января в 23:28
Передайте коту, що з такою тривожною мамкою він ризикує прокинутися з термометром в дупці, на столі у вета
УжеВотДа• 11 января в 00:36
Ответ дляДиректриссимо
Пішов з дому, приніс дрова, розтопив пічку, лежить, мліє!
Был бы у меня такой кот, я б может и не женился бы никогда (с)