Бандитка Сью• вчера в 11:44

Мами 10-класників, хто планує навчання за кордоном?

Поділіться, які країни/ напрямки розглядаєте.
Особливо цікавить англомовне навчання.
Ананомчикус• вчера в 11:59
А чого я маю з Вами ділитися?
Карусель-весель• вчера в 12:00
А країна теж англомовна?
Тоді Кіпр, Ірландія, ЮК, США.
Чи все одно?
Послушная• вчера в 12:09
Ответ дляАнаномчикус
А чого я маю з Вами ділитися?
Так украинцы ещё и жадные?
Стрибну в гречку• вчера в 12:13
Задумалась об обучении в Австралии. Цены конечно драконовские.
Коренная киевлянка• вчера в 12:30
Ответ дляСтрибну в гречку
Ви ще про ціну житла не знаєте. Мій колишній колега поїхав десь у 95-96му. Виплатив житло лише у 21му
Аренда теж дорого у великих містах.
Птица Говоруша• вчера в 12:33
Англомовних варіантів небагато. Зрозумівши це влітку перед 10-м класом син почав вивчати німецьку. Зараз основний напрямок розглядаємо Австрію. Запасний - Словенія.
Якщо тільки англійську , то подивіться Швецію, але там англійська має бути С1 і вже зараз треба отримати ТЗ.
Вибір країни залежить у тому числі від середнього балу, якщо він менше 11, то розглядайте ті країни, де він не потрібний взагалі
Помогалочка• вчера в 12:45
Ответ дляПтица Говоруша
А в яких країнах не важливий середній бал?
Самохвалова• вчера в 14:34
Син навчається зараз в Швеції англійською. Зараз нпачання безкоштовне для українців, з січня ще й стипендію платити будуть. Але що буде через два роки, ніхто не знає. Тому для вас ця інформація може вже не бути актуальною.
Птица Говоруша• вчера в 14:46
Ответ дляСамохвалова
Усі, хто мають ТЗ не менше року на момент вступу, будуть навчатись безкоштовно увесь період навчання. Зворотньої дії у Швеції закони не мають.

Навчання безкоштовне саме для українців на ТЗ.
Птица Говоруша• вчера в 14:45
Ответ дляПомогалочка
З того, що пам´ятаю, наприклад, Чехія.
Звісно, з гарним атестатом шанси вищі, але там вступ відбувається за іспитами в самому ВНЗ.

Взагалі, авторе, дуже раджу вже почати детально вивчати умови в різних країнах, щоб вибрати під ваші дані (фінанси - проживання, побутові витрати, знання англійської, можливості швидко опанувати мову вибраної країни, середній бал атестату, часом враховують і оцінки за 9-10 класи, спеціальність)
Самохвалова• вчера в 14:50
Ответ дляПтица Говоруша

Це стипендію, я так зрозуміла, отримуватимуть ті, хто не менше року на ТЗ. А навчатись безкоштовно можна і з меншим строком ТЗ. З сином навчається хлопець, який на момент вступу був місяць на ТЗ, він навчається безкоштовно.