Мона_Лиса• 11 января в 13:42
Вступ в іноземний вуз і мовні курси- краще з посередником?
Розглядаємо Грецію. Перший рік- мовні курси.
Дитина неповнолітня.
Краще, мабуть, заплатити посереднику…
Дитина неповнолітня.
Краще, мабуть, заплатити посереднику…
Психологічка• 11 января в 14:51
Ответ дляMs. Анонимная
Авторе, а ви зважуєте всі аспекти? Донька буде навчатися в Чехії у виші. Через 2,5 роки. Я вже збираю кошти. Навчання то безкоштовне...але проживання й харчування...За 5 років це все мені обійдеться десь близько 25 тисяч євро (це проживання у гуртожитку та базове харчування). І це їй ще потрбіно буде працювати трохи, щоб задовольнити свої потреби на одяг та погулять.
И это жёсткий минимум. Студ мед страховка это считайте все платно, отдельный квест, тоже учтите
Борисфенка• 11 января в 14:51
Ответ дляМона_Лиса
Давайте ще раз: я не просила пораду про напрямок. І дурний тон радити там, де не просять
Робіть що хочете. Грецька мова і освіта дитині - це безумство.
Пушкининиана• 11 января в 14:52
Ответ дляРозвідка Маші
та мабуть) с поезда встретили с обьятьями и в вуз препроводили на самую козырную специальность)
З потяга самі добралися.В вуз пішли в який взяли,в перший відмовили,не було місць,в інший сказали подавати документи.Вчиться безкоштовно з стипендією 1800 зл.Спеціальність вибираєш любу,яка є в вузі.
Ms. Анонимная• 11 января в 14:55
Ответ дляПсихологічка
Планує працювати, тому страховку в цьому випадку буде платити роботодавець. Бо це дійсно мінімум, щоб худо бідно прожити. А так ви праві, звичайно.
Пушкининиана• 11 января в 14:55
Ответ дляMs. Анонимная
Прцюють всі.Спочатку офіціанти,прибирання,манікюр в більшості,а з 3-4 курсу по освіті вже можна знайти.
Психологічка• 11 января в 14:55
Ответ дляСкокоМнеДадите
Чем?
Тем что перспективы работы с хорошей зарплатой, тем что требования в учебе высокие, отсеивают много, остаются самые сильные
СкокоМнеДадите• 11 января в 14:57
Ответ дляПсихологічка
Так у перспективных везде перспективы работы с хорошей оплатой
Пушкининиана• 11 января в 14:57
Ответ дляМона_Лиса
Яким дипломатом? Я запитала про посередника.
Гаразд, вступає на айті чи лікаря.
Що це змінює в запитанні про посередників?
Гаразд, вступає на айті чи лікаря.
Ну то яка робота посередника?На 0 курс вона сама йде,далі вступає.Зараз по статусу тимчасового захисту студенської візи не потрібно.Чи вам потрібен опікун до 18 р?
Ms. Анонимная• 11 января в 14:57
Ответ дляПушкининиана
Та вона вже заробляє свою копійку з 15 років, тому не буде шокована. Студенти в ЄС всі працюють (або мають багатих батьків).
Пушкининиана• 11 января в 14:58
Ответ дляMs. Анонимная
Страховка є по статусу тимчасового захисту.
Пушкининиана• 11 января в 14:58
Ответ дляMs. Анонимная
Абсолютно.З жовтня навчання,повно робіт.
Психологічка• 11 января в 14:58
Ответ дляMs. Анонимная
Дело не в том кто оплачивает, а в том какая именно страховка. Иностранцам доступна только частная, а это считайте ничего. И страховку работа платит только за фултайм, за полный рабочий день, а студентам в Чехии на бакалавриате запрещено законом фул тайм, только партайм то есть 20 час в неделю
Ms. Анонимная• 11 января в 14:58
Ответ дляПушкининиана
Вступати буде через 2,5 роки. Сподіваюся, до цього моменту клята війна закінчиться
Пушкининиана• 11 января в 14:59
Ответ дляMs. Анонимная
Хто зна.Дай Бог.Ще продовжили до 2027.
Психологічка• 11 января в 14:59
Ответ дляПушкининиана
Это ещё год и все
Пушкининиана• 11 января в 15:01
Ответ дляПсихологічка
Это ещё год и все
Я вже це всьо чую 4-й рік.Ще рік і все,ще півроку і все.А воно не все.
Ms. Анонимная• 11 января в 15:01
Ответ дляПсихологічка
Питання комерційної страховки вивчала, так. Але за заборону працювати більше 20 годин ні, до цього очі не дійшли. У нас ще багато часу на це все
Sk-kik-mango-tesco• 11 января в 15:37
Ответ дляАпрель Ивановна
Матір божа🙄 Кажу вам як випускниця цієї спеціальності. Якщо у вас немає зв´язків на державному рівні, не мучте ні ту бідну дитину, ні себе. Це спеціальність для побудови державної кар´єри. Більше вона ніде не потрібна
Тем более ребенок не гражданин ЕяС
Sk-kik-mango-tesco• 11 января в 15:37
Ответ дляСкокоМнеДадите
А что в Чехии лучше образование?
Да, конечно. Вам нужно немного изучить матчасть
Sk-kik-mango-tesco• 11 января в 15:40
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
И там его возьмут на работу в посольство или консульство, да? ))
Ой, да плюньте. Большинство из абитуриентов этих странных факультетов пойдут в офис или болт потом. А фантазий сколько...
СкокоМнеДадите• 11 января в 15:43
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Ок, так из любопытства просто спросила. Сын изначально хотел поступать, но сейчас сказал, что смысла нет. Второй подрастает, после 9 класса сказал куда угодно, но мимо Словакии, теперь думаю, может Чехию посмотреть.
Психологічка• 11 января в 15:52
Ответ дляMs. Анонимная
Так и реально больше не поработаешь, требования в учебе высокие. И это конечно не первый курс, второй, оптимально третий
Астоновитесь!• 11 января в 18:23
Ответ дляМона_Лиса
Гаразд, вступає на айті чи лікаря.
Та ніхто не має відповіді на ваше запитання про посередників. Говорять, що знають. А знають, що спеціальність не перспективна. Фільтруйте та й все.