Наша взяла• 11 января в 14:18

Понятно, что живущим лучшую жизнь не в Украине не до этого, но Внаслідок нічних

Внаслідок нічних російських обстрілів зазнала пошкоджень залізнична інфраструктура. Поранено працівників "Укрзалізниці", а десятки поїздів курсують із затримками та зміненими маршрутами.

Поранення локомотивної бригади
Як повідомив голова правління УЗ Олександр Перцовський, під час ворожого удару було травмовано машиніста та його помічника вантажного локомотива.
Поруч із локомотивом вибухнув ударний дрон типу "Шахед".

За його словами, чергові з моніторингу завчасно попередили про загрозу. Локомотивна бригада встигла безпечно закріпити локомотив, однак не мала змоги евакуюватися та була змушена залягти на місці.
Байрактарна• 11 января в 14:49
Автор, давайте так - да, мы живем свою лучшую жизнь, не читаем новости и не хотим возвращаться. Вы это хотели прочитать тут? 😁
Платье Длинное бальное• 11 января в 14:51
Ответ дляГлаголиця
Так завуалированно обос..ли выехавших, что даже новость потерялась под вашим заголовком
На те й розрахунок. Дівчата, не ведіться
Бесконечность-не предел• 11 января в 14:53
Автор, а при чем здесь те, кто не в Украине? Они, что виноваты в текущей ситуации или вам не на кого вину переложить?
Ну и пусть живут свою лучшую жизнь, какое вам дело? Живите и вы свою в Украине или поедьте к ним и живите свою тоже.
Я в Киеве, если что.
Бесконечность-не предел• 11 января в 14:54
Ответ дляГлаголиця
Да не говорите. Чуть что сразу во всем виноваты выехавшие
Платье Длинное бальное• 11 января в 14:55
Ответ дляНевгамовна сила
Чого ж) розумію.
Їй шкода виключно себе.
Може в неї почуття провини , звідки я знаю. Якщо вона не може жити своє життя, то це питання до неї, що не так

То що, може мені її втішати? Чого ви не відповіли?
Причому тут втішати? Є люди, які відчувають чужий біль як власний. Я теж із таких. Я перші місяці виїжджала, мені було чи не важче, ніж усі роки після цього в Україні. Жити так не змогла, повернулася. Ви як чоловік, що психує, коли жінка ділиться емоціями
Курочка• 11 января в 14:56
Ответ дляАяВсёЗнаю
МЫ В КОНЦЛАГЕРЕ!!!
ви в раші?
Невгамовна сила• 11 января в 14:57
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ой, ви знаєте . Піду її пожалію. Так їй тяжко бідненькій жити своє налагоджене життя.

В мене якраз повно часу, лежати під ковдрою в +12 без світла, і чекати поки машина із Львова привезе по заметеним дорогам тіло чоловіка в цинку.

Ну куди ж мені до її тяжких страждань.
Новопоштинская• 11 января в 14:59
Ответ дляНевгамовна сила
Ми ні в чому не звинувачуємо.
А от вчора тут тема була.
Як дівчина живе в Європі і плаче біднесенька. Аж так їй нас шкода. Істерика в бідосі.

То в мене питання, чого вона не живе своє нормальне життя? Я маю її жаліти з квартири де зараз+12, чи як?
Хто - ви?
90x60x90• 11 января в 15:04
Ответ дляКурочка
ви в раші?
В раше границы открыты для всех. Ещё версии придумайте
Чарочка діда• 11 января в 15:08
Ответ дляНевгамовна сила

Ну куди ж мені до її тяжких страждань.
Я вам очень сочувствую и соболезную
Но у всех свои проблемы и своя боль , если ты выехал то это не отменяет болезни , проблемы и прочие моменты да и родные люди и жилье осталось в Украине
Налитое яблочко• 11 января в 15:10
Ответ дляКурочка
ви в раші?
В Раше границы для всех открыты, и никого насильно на войну не гонят
Астоновитесь!• 11 января в 15:15
Ответ дляНаша взяла
Понад 60 поїздів із затримками та зміненими маршрутами
В ’Укрзалізниці’ повідомили, що через наслідки нічних обстрілів понад 60 поїздів рухаються з відхиленням від графіка. Йдеться як про поїзди далекого сполучення, так і про міжнародні рейси.
Для Дойчебанн такие отклонения - обычный вторник
Сливочная пенка• 11 января в 15:15
Ответ дляНевгамовна сила
Ми ні в чому не звинувачуємо.
А от вчора тут тема була.

співчувають - погані, не співчувають - погані, ви б вже розібралися в собі
Курочка• 11 января в 15:29
Ответ дляНевгамовна сила
Чого ж) розумію.
Їй шкода виключно себе.

Ви хочете, щоб незнайома вам людина розказала вам, що вам робити? Ви точно доросла людина?
Курочка• 11 января в 15:30
Ответ для90x60x90
Які версії?
Жінкам наче ж можна виїздити з України? Не знали?
woman Warrior• 11 января в 16:08
Посидела, подумала.
Но такая дивная логическая цепочка, как заявлена в старт топике, явно результат воздействия психотропных веществ на мозг.
woman Warrior• 11 января в 16:33
Ответ дляСадоводница
Скарга на провокативну тему. Мета якої зовсім інша
да хай пишет.
Аж интерсно, на что способна фантазия в виртуальной реальности.