Садова гойдалка• 12 января в 14:56
Як зразу розпізнавати цих тоскиків, або де знайти мужчину для сексу
Всім доброго дня!
Це якийсь капець...в нас ще залишилися нормальні чоловіки. Шукаю партнера чисто для сексу, так як маю в ньому потребу, нічого більшого не хочу, мені добре і самій. І попадаються, як не нарцис то психопат, то маніпулятор, то альфонс, або імпотенти, які себе так приподносять, як боги в сексі......останій виявився класний в сексі, прямо, як для мене, я вже зраділа, ага - не довго музика грала. Він виявився з ізбегающим типом прив´язаності, це взагалі для мене треш, я сексу хочу, пишу конкретно і тут починається....спочатку ок, а потім давай перенесемо, давай завтра, або зникає в день зустрічі і пише вже після, був зайнятий, чи щось таке, послала за руским кораблем. Вже просто якийсь крик душі, щоб мені хтось раніше сказав, що настане період коли тяжко буде знайти чоловіка просто для сексу, без яких лібо вимог, я б розсміялася в обличчя, а зараз ридати хочеться.
Вродлива, розумна, самодостятня, фігура класна, в сексі знаю чого хочу і як, про все говорю ротом зразу.....
Невже все так печально....???
Добра всем!• 14 января в 11:43
Ответ дляСадова гойдалка
Я якраз про це і пишу. Чоловіків, які одразу просять номер і секс, справді багато. Але знайти того, з ким секс буде якісним, без тиску, хамства і ризиків, значно складніше.
Кількість не значить якість!
Мы так с мужем познакомились, оба искали просто секс, через полгода начали встречаться.
Сначала мы ездили в гостиницу, потом друг к другу, потом на выходные и так решились на отношения.
По сексу все было просто идеально с самого начала: муж обрезан с подросткового возраста, головка члена проколота.
Садова гойдалка
• 14 января в 13:38
Ответ дляДобра всем!
Рада, що у вас склалося.
Я ж говорю про формат, де з самого початку є безпека, повага і прозорі домовленості — для мене це принципово.
Да Щас же• 14 января в 14:33
Ответ дляДобра всем!
Что значит головка члена проколона?
Добра всем!• 14 января в 14:38
Ответ дляДа Щас же
Что значит головка члена проколона?
Сделан пирсинг.
Добра всем!• 14 января в 14:40
Ответ дляСадова гойдалка
Рада, що у вас склалося.
Конечно, мы сразу говорили - только секс.
Конечно забавно было - сексом занималась, при этом даже не целовались.
Садова гойдалка
• 14 января в 15:04
Ответ дляДобра всем!
Я знайшла хорошого партнера для сексу, і перші зустрічі це підтвердили.
Але коли динаміка змінилася й з’явилися ознаки емоційного залипання з уникаючої позиції, для мене це стало сигналом.
Я добре відчуваю людей і не готова йти проти цього відчуття.
Моє відчуття себе і власні межі для мене важливіші.
Садова гойдалка
• 14 января в 15:05
Ответ дляДобра всем!
Можна запитаю? Ви не помічали, що ваш партнер уникає емоційної близькості або ніжності, навіть коли фізичний контакт є?
Добра всем!• 14 января в 15:12
Ответ дляСадова гойдалка
Скажем там он держался сдержанно и выполнял наши договоренности для формата ’только секс’.
Когда уже стали встречаться не только для секса - расцвел.
Добра всем!• 14 января в 15:13
Ответ дляСадова гойдалка
Вот и у нас было тоже самое. Я когда-то читала что ’будет секс - будет все остальное’, но не верила в это
Садова гойдалка
• 14 января в 15:37
Ответ дляДобра всем!
От і я зараз уже не дуже вірю у формат «тільки секс». На словах усе просто, а на практиці все ламається в момент реальної зустрічі: переноси, коливання, «давай пізніше / завтра». Я розумію, звідки це береться, але для мене такий формат не підходить — у мене є своє життя, і я ціную свій час.
Добра всем!• 14 января в 16:38
Ответ дляСадова гойдалка
Ну у нас только секс был где-то полгода, потом поняли что можно и не только секс.
А на счёт переносов вы всегда по расписанию готовы?
При формате только секс встреча имеет наименьший приоритет
Добра всем!• 14 января в 16:43
Ответ дляСадова гойдалка
Ну кст только в таком формате я нашла качественный секс, и начала его любить. До этого под одеялом только и вечером)))
Сейчас аж смешно вспоминать
Садова гойдалка
• 14 января в 16:57
Ответ дляДобра всем!
Я не говорю про «по розкладу». Я говорю про повагу до домовленостей.
Якщо зустріч постійно зсувається в останній момент, для мене це сигнал, що формат мені не підходить.
Навіть «тільки секс» для мене не означає, що мій час не має цінності.
У мене є своє життя, робота й зобов’язання перед рідними — я не можу все кинути й їхати на зустріч «прямо зараз».
Тому цікаво, як це було у вас: зустрічі планувалися заздалегідь чи спонтанно, коли він писав?
Садова гойдалка
• 14 января в 17:02
Ответ дляДобра всем!
Сейчас аж смешно вспоминать
Бачиш, як по-різному буває. Тобі цей формат дав відкриття, а мені, навпаки, показав, де для мене межа комфорту.
Добра всем!• 14 января в 17:03
Ответ дляСадова гойдалка
Планировались на неделе, а дальше корректировки были в зависимости от того когда и кто может.
Иногда были и спонтанные.
Садова гойдалка
• 14 января в 17:18
Ответ дляДобра всем!
Иногда были и спонтанные.
Спонтанність ок, коли вона взаємна. Але коли чоловік сам пише «давай зустрінемося в середу, о 18», а зустрічі постійно зсуваються, переносяться або відміняються в останній момент не з моєї ініціативи, бо він злякався — для мене це є показником неповаги до мене та мого часу.
Якщо боїшся, то навіщо домовлятися?
Добра всем!• 14 января в 17:50
Ответ дляСадова гойдалка
Якщо боїшся, то навіщо домовлятися?
А ну это фигня
Добра всем!• 14 января в 17:54
Ответ дляСадова гойдалка
Да вообще ужас))
Он мне дал комфорт и защиту и в сексе это проявляется как нельзя лучше.
Я раньше боялась бельё снять перед мужчиной, теперь даже на пляже на мне нет купальника.
Да Щас же• 14 января в 18:41
Ответ дляДобра всем!
Почему не целовались? Это же очень приятно.
Садова гойдалка
• 14 января в 19:44
Ответ дляДобра всем!
Да вообще ужас))
Згодна, у кожного свій досвід.
Тобі цей формат дав свободу і відкриття, мені ж він показав, що такі «гойдалки» я точно не хочу у своєму житті.
Добра всем!• 15 января в 11:02
Ответ дляДа Щас же
Потому что это выходит за формат ’только секс’
Добра всем!• 15 января в 11:07
Ответ дляСадова гойдалка
Згодна, у кожного свій досвід.
Кст ещё мне кажется одним из важных моментов было то что будущий муж не просил каких-либо извращений - просто хороший классический секс.
Даже на минет мне его приходилось сильно уговаривать.