Садова гойдалка• 12 января в 14:56

Як зразу розпізнавати цих тоскиків, або де знайти мужчину для сексу

Всім доброго дня!
Це якийсь капець...в нас ще залишилися нормальні чоловіки. Шукаю партнера чисто для сексу, так як маю в ньому потребу, нічого більшого не хочу, мені добре і самій. І попадаються, як не нарцис то психопат, то маніпулятор, то альфонс, або імпотенти, які себе так приподносять, як боги в сексі......останій виявився класний в сексі, прямо, як для мене, я вже зраділа, ага - не довго музика грала. Він виявився з ізбегающим типом прив´язаності, це взагалі для мене треш, я сексу хочу, пишу конкретно і тут починається....спочатку ок, а потім давай перенесемо, давай завтра, або зникає в день зустрічі і пише вже після, був зайнятий, чи щось таке, послала за руским кораблем. Вже просто якийсь крик душі, щоб мені хтось раніше сказав, що настане період коли тяжко буде знайти чоловіка просто для сексу, без яких лібо вимог, я б розсміялася в обличчя, а зараз ридати хочеться.
Вродлива, розумна, самодостятня, фігура класна, в сексі знаю чого хочу і як, про все говорю ротом зразу.....
Невже все так печально....???
Наша взяла• 12 января в 14:57
І це ви ще у великому місті...
Мотористка• 12 января в 14:58
На самом деле вы хотите отношений
И пытаетесь заманить мужика дармовым сексом

Если бы вы искали именно секс без обязательств, то не возникали бы такие проблемы.
автор Садова гойдалка • 12 января в 15:00
Ответ дляМотористка
На самом деле вы хотите отношений

Ви краще мене знаєте, чого я хочу?
ЛижТолько• 12 января в 15:01
Покажи фигуру в купальнике,у меня член 17 см
Из Виа-гры• 12 января в 15:01
Как по мне, то надо научиться ценить себя..а то шалава это в 100 раз хуже проститутки
Кто крайний?• 12 января в 15:04
Последний не избегающий, а просто имеющий других женщин для этого дела.
А в остальном согласна. Мужчины после 35 очень сильно сдают в психологическом плане, лезут тараканы. Даже для секса найти проблема
Кто крайний?• 12 января в 15:05
Ответ дляИз Виа-гры
Каменный век какой-то
Желание заняться сексом никак никого не обесценивает
Кто крайний?• 12 января в 15:05
Ответ дляЛижТолько
В твоих вялых мечтах он 17 см
автор Садова гойдалка • 12 января в 15:06
Ответ дляИз Виа-гры
Ви себе в скільки оцінюєте?
І, як моя цінність себе, впливає на моє бажання сексу?
Кто крайний?• 12 января в 15:06
Ответ дляМотористка
На самом деле вы хотите отношений

О каких проблемах речь?
Из Виа-гры• 12 января в 15:07
Ответ дляСадова гойдалка
Ви себе в скільки оцінюєте?
Прямо влияет автор, если вы себя так оцениваете, то как другие будут относиться?) Если что, я не в обиду, а для размышления
УраганнаЯ• 12 января в 15:07
Ответ дляСадова гойдалка
Ви себе в скільки оцінюєте?
А нема навколо чоловіків серед знайомих колег, от такі, щоб подобалися, може з такими легше отримати секс?
Я только за!• 12 января в 15:08
Ответ дляМотористка
На самом деле вы хотите отношений

100% вы правы
Я только за!• 12 января в 15:08
Ответ дляИз Виа-гры
Кто шалава?
Я только за!• 12 января в 15:10
Ответ дляСадова гойдалка
Ви себе в скільки оцінюєте?
Очень впливає!! Женщина с высокой самооценкой даже такую тему не напишет!
Фляшка на трьох• 12 января в 15:12
Чоловіки не такі дебіли. Є такі що самі наліво направо, але жінок з такими ж самими бажаннями не сприймають. Немає ідеальності
Кто крайний?• 12 января в 15:12
Ответ дляЯ только за!
Высокая самооценка это не есть нормально.
Вы переслушал тик так психОЛУХов
Я-ваш шанс• 12 января в 15:12
Ответ дляЛижТолько
Токо показывать не надо
Свекруня• 12 января в 15:14
Ответ дляЯ-ваш шанс
Токо показывать не надо
ну фсе! вы его окончательно спугнули. вон, пятки сверкают
Украиночка• 12 января в 15:17
Ответ дляСвекруня
Такие здесь днем и ночью сидят
Из Виа-гры• 12 января в 15:19
Ответ дляЯ только за!
Та даже не в этом суть, люди среднего и выше среднего уровня в городе прямо и коственно друг друга знают и сталкиваются. Потом захочет нормальное что то найти, и кто захочет женщину шалаву?(
автор Садова гойдалка • 12 января в 15:20
Ответ дляИз Виа-гры
Я себе ніяк не оцінюю. Я знаю свою цінність!
Из Виа-гры• 12 января в 15:21
Ответ дляСадова гойдалка
Если б знали, не бросали бы себя под ноги
автор Садова гойдалка • 12 января в 15:21
Ответ дляУраганнаЯ
Вільних немає
Из Виа-гры• 12 января в 15:22
Ответ дляСадова гойдалка
Вільних немає
Они разводятся, но блин перед сексом он должен о вас заботиться, морально и материально
автор Садова гойдалка • 12 января в 15:24
Ответ дляИз Виа-гры
Мені вас шкода
Из Виа-гры• 12 января в 15:25
Ответ дляСадова гойдалка
Мені вас шкода
А мне вас🤭
автор Садова гойдалка • 12 января в 15:26
Ответ дляИз Виа-гры
Мені не потрібно щоб хтось розлучався. Мені потрібен чоловік для сексу, всім іншим я забезпечую себе сама.
Дівчина заглядєніє• 12 января в 15:27
Все нормальные давно выехали
И вам советую
Проблем с сексом за границей нет
Из Виа-гры• 12 января в 15:27
Ответ дляСадова гойдалка
И в чем логика?)