НичеНипанимаю• 13 января в 01:12
Шо опять??
Ебурят как задолбали
Лапка• 13 января в 16:03
Ответ дляКиця-бриця
Мы выехали всей семьёй,у нас все ок
А людей жалко.
И несут какую то пургу ,твари,а сами не в окопах
А людей жалко.
Виїхала, а живеш все на укр форумах
Киця-бриця• 13 января в 16:05
Ответ дляЛапка
Виїхала, а живеш все на укр форумах
Ну точно,вы меня раскусили!!!
Живу,ага,прямо днями и ночами
Киця-бриця• 13 января в 16:06
Ответ дляЛапка
А чому саме треба заздрити?
Что человек поживет в тепле и в нормальных условиях. Что умеет зарабатывать удаленно....а вообще мне сложно понять жаб завистливых,там обычно каша в башке
Лапка• 13 января в 16:09
Ответ дляКиця-бриця
Так це мені тоді має заздрити оте чмо)
Яке настільки ’щасливе’ що посилає всіх хто ставить незручні питання
Киця-бриця• 13 января в 16:10
Ответ дляЛапка
Так це мені тоді має заздрити оте чмо)
Ясно
Всего вам доброго,не чмо
Лапка• 13 января в 16:11
Ответ дляКиця-бриця
Ну точно,вы меня раскусили!!!
Живу,ага,прямо днями и ночами
Звісно) Я кілька годин тому тут була - писала. Повернулася додрму - ще й досі сидить відгавкується
Хоча швидше за все тут хтось на роботі.
Киця-бриця• 13 января в 16:15
Ответ дляЛапка
Хоча швидше за все тут хтось на роботі.
Точно,ты меня раскусила
Лапка• 13 января в 16:33
Ответ дляКиця-бриця
Точно,ты меня раскусила
На фото з Альп Альпів помічено не було)
Лише свинособака в будці, якій заборонено гуляти, тому вона гавкає по форумах
Броніки для Моніки• 13 января в 17:12
Ответ дляНе люблю натовп
Херячит, по рф ТЭЦ вчера поразбивали, ах маладец, русня в сплошных блэкаутах
наш слон
Правильно делает. В идеале их надо подрывать, рушить изнутри. Массово.
Броніки для Моніки• 13 января в 17:39
Ответ дляГрабля
Як ви задрали відбілювати ЗЕ-слугу кремля, в нього вся команда- АНТИУКРАЇНСЬКА з банди Яника, це факти
Рашист Петров,піарник Медведчука, Льовочкіна, Януковича Подоляк - піарить Зеленського нещодавно сказав, що НЕ ХОЧЕ закінчення війни, це стратегія банди Зеленського.
Єрмак - тричі шістка рига Тедеєва, тато - ГРУ МО рф,
Татаров - антимайдановець, мент Януковича,
Арахамія - росіянець, лобіст гаманця путіна Абрамовича,
путіністка Верещук,вся світа Зеленського - риги, колаборанти, рашисти, зв´язки з рф, з 2-3 паспортами і т.п.
’Слуги народу ’ Зеленського в коаліції рад всіх рівнів з кремлівською опзж.
Решта - клоуни і мародери.
Скажи, хто твій друг і я скажу, хто ти.
Безглуздо думати, що ЗЕ інший.
Решта - клоуни і мародери.
Скажи, хто твій друг і я скажу, хто ти.
Безглуздо думати, що ЗЕ інший.
Дякую за приділену увагу і аналіз, але це більш фейсбучній спільноті сподобається. Дивно, а чого ж у 22 русня своєї цілі не досягла? Зеленський ж за кремль, по вашому) Так на ригів хто тільки не працював, навіть улюбленець фейсбука сивочолий гетьман 😆
Киця-бриця• 13 января в 17:43
Ответ дляЛапка
На фото з Альп Альпів помічено не було)
Удалено администрацией...
Злюка бобер• 13 января в 18:05
Ответ дляТарабарщина
🤣 ну всё ок, так же? Че тогда ноете про отсутствие тепла, ээ, воды, коррупцию и смерть вашего мужа/отца/брата?
У тук ж есть деньги, на гос бюджете и взятках-все ок.
Так а я не нию, чого мені нити. Це ви ниєте. Допомогло?
Лапка• 13 января в 18:38
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Грабля• 13 января в 18:46
Ответ дляБроніки для Моніки
Тому що військова еліта-команда Залужного з 20 генералів була ще не усунена та могла діяти, хоча з 2023 року їх дії вже були обмежені Ставкою, куди входив Єрмак.
Після зачищення патріотичних генералів з 2024 року Україна тільки здає позиції на фронті. А те, що в близькому колі ЗЕ-відверті вороги України( як і він сам) не бачить хіба що сліпий....або дурний
Киця-бриця• 13 января в 18:57
Ответ дляЛапка
Удалено администрацией...
Лапка• 13 января в 19:22
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Все що треба знати про кацапок на данному форумі - класичне бидло, для якого поїздка в Альпи то неабияке досягнення)
Біжи крикни з найвищої гори своєму хуйлу і решті кацапських вилупків, щоб українців припинив нищити.