Капитанша• сегодня в 05:37

Яка річ зробила б вас щасливішою?

Яка матеріальна річ, яку можна купити за гроші (але з певних причин ви наразі цього не робите), могла б зробити вас щасливішими?
І чому ви її не купуєте?

Розумію, що є речі, які зробили б щасливішими всіх нас загалом, але в цьому питанні йдеться саме про просту матеріальну річ.
ніколи такого не було• сегодня в 08:36
Ответ дляНі за холодну воду
Нічого для себе на жаль. Хотіла б велику будку для безхатніх собак, що живуть навпроти будинку. Казали, наче в них вона є, але по факту я не бачу сховища🥹 переживаю за них, а що робить не знаю😭 боюся, замерзнуть 😢
Забрать домой
Ні за холодну воду• сегодня в 08:39
Ответ дляніколи такого не було
Забрать домой
7 великих собак? В квартиру, де вже є агресивний до кобелів пес. Я не знаю просто. Може настили якісь зробить. Я думаю про цих песиків постійно. Ношу їм теплу їжу , але цього мало
Заикальница• сегодня в 08:39
Ответ дляШикаю і викаю
Завод по виробництву балістичних ракет. Середньої та міжконтинентальної дальності, щоб і Сибір спала неспокійно.
І маленький - зі збагачення урану.

А всі інші матеріальні бажання поки під силу.
Я так мечтать не умею, но вам поставила сердечко
Ниф_ниф• сегодня в 08:41
Ответ длябулоТАЙминуло
Нема таких сусідів. Дитина нервова, ніхто не погодиться. Гроші є. Рідні не вірять, що мені боляче. На роботі вірять,вже більше 15 см, ще й гіпермобільність суглобів, тому там склвдна операція, розходяться краї,ризик. Батькові 3 рази робили.
Скільки дитині? Взяти няню на тиждень.
Марфа Українівна• сегодня в 08:41
Ответ длябулоТАЙминуло
Сітка на грижу. Коли лікар радив робити, то свекруха знецінила мій стан, потім дитину ні з ким залишити(місцевий інтернат -притулок закрили), а чоловік мобілізований. Мені вже всеодно. Нікому не треба.
Вы что ку-ку? Вы ж ходить не сможете и как вы будете за ребёнком смотреть?
Сетка на грыжу это не сложная операция. Делайте немедленно! Про ребёнка хотя бы подумайте
Розвідка Маші• сегодня в 08:41
Ответ длябулоТАЙминуло
Наймите, няню на двое- трое суток,если есть деньги и оперируйтесь
булоТАЙминуло• сегодня в 08:42
Ответ дляБратья Капли
Невже подруг зовсім немає, хто б виручив?
Нема. Одна була, пішла служити. Інша виїхала. В решти діти на бабусях-дідусях. Рідних тут нема. Я нікому не жаліюсь в житті, працюю, багато допомагаю іншим. Хоч тут написала і легше
Анонім Перший• сегодня в 08:43
Флакон духов. Или несколько. Квартиры делают не то чтобы счастливыми, просто уверенными в завтрашнем дне
Всім шампаньського• сегодня в 08:44
Автомобіль. Не купую, тому що немає грошей на купівлю на утримання.
дамаБезСобачки• сегодня в 08:44
Ответ дляБалаболка
Ох. Співчуваю. То біда якщо алергія. І не лікується нормально і мучаєшся. Я кожну ото страждаю. Якесь цвітіння викликає.
Дякую, у мого сина алергія на цвітіння, особливо на амброзію. Кожного року це якийсь капець. Так що, я Вас розумію
булоТАЙминуло• сегодня в 08:44
Ответ дляПаратруперсупер
А со свекрухой нельзя оставить ребенка ?
Идите делайте, и да кроме как себе вы никому не нкжны, нет еще ребенку нужны !
Ні. Вона відписала майно старшому сину, не маємо права тепер навіть прийти до неї. І до нас теж їй заборонив той син. Врешті, колись саме вона відмовилась подивитись за дитиною (вдень, до війни), бо люди підв´язують і ходять...
Електрохарчування• сегодня в 08:45
Проста матеріальна річ - поїхати з чоловіком у відпустку закордон. Але для цього йому треба звільнитися , й тому ми цього не робимо. Все інше матеріальне могло б мене тільки трохи порадувати й все одно немає такого , що мені прям дуже хочеться й я не купую
Непогодка• сегодня в 08:47
Ответ длябулоТАЙминуло
А Ким працюєте? Як ви таку грижу здобули?
Вам варто почитати у сусідів Я так колись знайшла бабцю, вона не за дорого водила малу на танці. Часто дитина вредна тільки з мамою, в з чужою людиною буде нормально поводитись, особливо якщо підхід знайдуть.
Свекруха може приїхати?
НичеНипанимаю• сегодня в 08:47
Ответ дляТут как тут
Не любого. У меня есть лишние, аж две квартиры. Мне больше не надо...
А чого вам бракує?
Olga_72• сегодня в 08:47
Жодна фізична річ не зробить мене щасливою, поки не скінчиться війна.
ВсеЧетко• сегодня в 08:47
Власна квартира.
Непогодка• сегодня в 08:48
Ответ длябулоТАЙминуло
А якщо не звертати увагу на майно? Це ж важлива ситуація.
Броніки для Моніки• сегодня в 08:53
Ответ длядамаБезСобачки
У сына тоже аллергия на многие виды цветения. Сейчас проходим лечение, каждый день таблетки, одна от цветения деревьев, другая от травы. Именно эти аллергены принимает. Но мы не в Украине. Уверена, что в Украине тоже есть такое лечение.
булоТАЙминуло• сегодня в 08:56
Ответ дляНепогодка
Свекруха може приїхати?
Свекруха не любить ні мене, ні дітей. Не вважає взагалі операцію необхідністю. З другою невісткою інша ситуація.
Малий не вредний, у нього проблеми зі здоров´ям. Я не можу накачувати його заспокійливими
Кто крайний?• сегодня в 09:12
Ответ дляКраля-Галя
Господи прости, какие все алчные стерляди! Кот! Обычный шерстяной( а кому-то и лысый) кот, сделает счастливым любого.
У меня есть ребёночек, а у ребёночка есть птичка попугайчик, которому нельзя заболеть, умереть, ничего нельзя, иначе ребёночек будет несчастлива. Нашо мне кот? Так что не любого.
хутряна володарка• сегодня в 09:15
Дом и кофеварка. Кофеварку можно раньше дома и только определенной марки.
Бачу_майбутнє• сегодня в 09:16
Ответ длябулоТАЙминуло
Подружкок немає, інших родичів? Якщо треба операція, то робіть. Дитина точно не перепона в цій ситуації, Ви шукаєте оправдання, що зволікаєте
Бачу_майбутнє• сегодня в 09:16
Ответ дляКто крайний?
Ага...
Бачу_майбутнє• сегодня в 09:18
Ответ длябулоТАЙминуло
Ви дійсно така проблема? От хочеться підтримати, але як? Ви ж підтримуку не сприймає.
Міряно-переміряно• сегодня в 09:22
Много денег
Все питаю зарання• сегодня в 09:23
Ответ дляротцвеники
Своя квартира в Мюнхене.
Почему не покупаю? Угадайте с трех раз
Ліньки?)
Тут как тут• сегодня в 09:28
Ответ дляНі за холодну воду
Будка отлично получается из старого стола или парты, укутанной полиэтиленом и старым ковром.
Мы с соседкой такое наваяли во дворе. Стол купили на олх за 200 грн, советский ковёр отдала дворник, но можно и просто накупить курток в секонде. Короче, дерзайте - все реально.
Пишу з калідору• сегодня в 09:28
Машина, как-то обходилась такси и ОТ,а сейчас уже понимаю,что не 20 лет бегать по остановкам. Но я очень боюсь водить,у меня жуткий страх...
Ясамаякрасивая)• сегодня в 09:28
Ответ дляКраля-Галя
А як годувати-лікувати нема чим… відповідальність же за живого як-не-як.
Тут как тут• сегодня в 09:29
Ответ дляНепогодка
Вы хотя бы счастливая? Есть к чему стремиться или все равно это не счастье?
Счастливая. Ну, я из Запорожья, а все кто дожил тут до утра - счастливы по определению. Хорошо, что квартиры не здесь...