У мене переплата пенсії, тобто спочатку законно нарахували, виплатили, а потім передумали і навісили борг.
Ось, єдиний шанс то судитися.
А у вас таке було?
Нашій золотій державі щось довести реально чи людина апріорі винна?
Ось, єдиний шанс то судитися.
А у вас таке було?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Реально
Апріорі винна
Апрельская капля• 14 января в 18:00
Ответ дляТвоя сусідка
46000 грн
Ну тут надо с адвокатом советоваться и считать на сколько вы будете в плюсе, если выиграете.
Элли Иванова• 14 января в 18:01
Абсолютно реально. Подруга работала в ПФУ и говорила , что суды практически всегда принимают решение в пользу истца.
Триндичіха Байрактар• 14 января в 18:02
Ответ дляЭлли Иванова
Дякую, то обнадійливо
krasotalisa• 14 января в 18:29
знаю що судилися, виграли. Але по іншому питанню, перерахування пенсії, бо індексація роками неправильно рахувалася.
Ответ дляkrasotalisa
То набагато складніше питання ніж пенсія
Ответ дляКОШЪ
Реально, но часто долго
Вірю, що довго, суди переповнені справами взагалі