Единорог помог• 14 января в 22:28
Невістка назвала сина Йосип…
Це жесть, дівчата. Я не можу вже терпіти це. Вона любить досить дивні імена, доньку назвала Юстина, ну це ще нормально, а як може подобатись імʼя Йосип? Ще б адольфом назвала. Питають люди як звати, «Йосип🥵»
Вишневий цвіт• 14 января в 23:25
Ответ дляЕдинорог помог
Ну не Йосип же…
Ну не Йолопом же назвала. Нормальне імʼя
Бджолина королева• 14 января в 23:25
Ответ дляМамОмужа
Есть такое, Леха тире дурачок..слышала очень с давних времен
В сказках тоже есть Иван-дурак, неужели все Вани дураки?
МамОмужа• 14 января в 23:27
Ответ дляБджолина королева
Нет конечно. Самой интересно, почему так Лех обидели?) А тараканов Стасиками называют..тоже интересно
Я натуралка• 14 января в 23:29
Ответ дляЧерный Ловелас
как по мне поиздивались над мальцом, дразнить будут, а детишки ой как любят это дело
Хто буде дражнити? Арсеній і Лук´ян? Зараз повно зі старими іменами дітей.
Додаю напруги• 14 января в 23:31
Ответ дляЕдинорог помог
Подобається це імʼя?
норм..., вона родила, має право хоч Зе назвати.
Чи ви своїх дітей називали так, як хотіла свекруха? то хто вам винний?
18 мнеУЖЕ• 14 января в 23:33
Ответ дляРву и мечу
Да прям: в школе есть Дамир, Аскольд, Еней я вас умоляю,кого сейчас удивишь
старше покоління переносить свої комплекси на молодше. а дітей сьогодні справді ніяким дивним іменем не здивуєш
Рву и мечу• 14 января в 23:38
Ответ для18 мнеУЖЕ
В мене три хлопця племінника,брату 21 рік і два сини підлітка: ніколи не чула,щоб когось дражнили через ім´я....
В старшого сина рідкісне ім´я, я не чула його поки в Україні, ніхто ніколи ні слова не сказав. Ви праві.. свекруха дивна
ДелайКак_Я• 14 января в 23:45
Знаю украинцев за 50+, так человек 5 - Йосиповичи, або навіть Йосип є
Киев, область.
Дама_с_коготками• 14 января в 23:47
Ответ дляЕдинорог помог
Не хоч не Сталін, може вона й хотіла
Я про Біблію спочатку подумала.виганяйте совок з голови своєї
Зроблено у 80-х• 14 января в 23:48
Називайте онука Хосе (José) це те саме імʼя, що Йосип. І вам буде приємно, для солідності, і невістці. Імена гарні. Дарма ви так, мамо.
Леопардові панчохи• 14 января в 23:48
Ответ дляЕдинорог помог
Не хоч не Сталін, може вона й хотіла
А Святий Йосип, чоловік Діви Марії - це вам про щось говорить?
Наша взяла• 14 января в 23:50
Ответ дляЕдинорог помог
Я вважаю чоловіки не мають обирати імена. Сина свого я нормально назвала, ні з ким не радилась. От невістка так само, але смак в неї «специфічний» мʼяко кажучи
То не спілкуйтеся з невісткою і онуками, раз вам не подобається.
Слобожаночка• 15 января в 00:12
У меня был однокурсник Иосиф, мы его звали Йося. Отличный парень, в топе у девчонок был, и имя не мешало этому. Ещё был Яша, наполовину афроамериканец и тоже красавчик и активист курса. Нормальные имена, просто непривычные.
Единорог помог
• 15 января в 02:27
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Будете коротко називати ’ ЙО’
Йо йо
Единорог помог
• 15 января в 02:29
Ответ дляМотористка
Ну ви і ..... Народжуйте своїх і називайте, як хочете. Яке вам діло до невістчиних
Бо вони й мої внуки
Единорог помог
• 15 января в 02:29
Ответ дляДодаю напруги
Я сама називала
Единорог помог
• 15 января в 02:30
Ответ дляДама_с_коготками
Вигнати совок і всунути в голову біблію?
Единорог помог
• 15 января в 02:31
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ні про що
Единорог помог
• 15 января в 02:31
Ответ дляНаша взяла
Через імʼя не спілкуватися?
Дама_с_коготками• 15 января в 02:37
Ответ дляЕдинорог помог
Що значить всунути Біблію в голову? Чи ви ні Різдва, ні Паски не святкуєте і ні сном ні духом, що Йосип чоловік Марії. Тої, що Христа народила.
Я_канеша_извиняюсь• 15 января в 02:48
А это ваш ребенок? Любите его любым и принимайте выбор своих детей любой. Иначе и невестку не увидите, ни сына, ни внука!
Единорог помог
• 15 января в 03:02
Ответ дляДама_с_коготками
Не думаю, що невістка назвала сина в честь того Йосипа
Дама_с_коготками• 15 января в 03:06
Ответ дляЕдинорог помог
Та може вона взагалі ні в чию честь не називала. Це все ваші шаблони і стереотипи. Зараз же повно еріків, марків, архипів і тд, от і вона й захотіла виділитись.
Крим мій• 15 января в 03:14
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Фамилия Драный?
Во во! Первая ассоциация, когда слышу это имя. В моем окружении тоже одна сына так назвала))))))) мы теперь всю семью за глаща драными называем
Фуліганка• 15 января в 08:29
мені теж не сподобалося б таке ім´я. погані асоціації із Сталіним.
Осип Мандельштам ще спадає на думку. і цей ’Осип’ це теж фу.
Свезло так свезло• 15 января в 16:53
Ответ дляБджолина королева
И как вам, нравится отчество?
Навіть дуже