Оце фіфа• 1 час назад
Знижуєте ціну орендарям
В зв´язку зі світлом і опаленням знижуєте ціну на оренду , думаю може знизити на пару тисяч , або поки що платити комунальні сама
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Тиц
Кидстаффовна• 1 час назад
ні. з якого дива? а вам особисто знижують квартплату? чи може хтось за вас платить, бо нема опалення? осбб чи жек входить в ваше положення і відміняє оплату. ? якщо вам не критичні ці гроші- знижуйте. для мене критичні. я на них живу.
Ну шо не так?• 1 час назад
Ага, охоче вірю
Ми ж єдина країна і все таке. Чи як там галасують 🫢
фрау Гітта• 1 час назад
З якої такої радості? Я точно в такій самій ситуації, без світла, води, опалення
Стильна штучка• 1 час назад
Так одне
. То моє.
Знизила, бо 10 поверх, електрика все, так собі там життя зараз.
А квартиранти адекватні, не хочеться замість них шукати інших
. То моє. Знизила, бо 10 поверх, електрика все, так собі там життя зараз.
Мій не такий• 1 час назад
Ответ дляНу шо не так?
Ага, охоче вірю
Всі галасують- купіть собі квартиру і здавайте безкоштовно
Петриківна• 1 час назад
Ответ дляфрау Гітта
Ну з´їдуть ваші квартиранти
нових зараз знайдете навряд.
Ковбой Хагис• 1 час назад
Ответ дляПетриківна
Ну з´їдуть ваші квартиранти
нових зараз знайдете навряд.
Куда сьедут? На улицу?)
Вилосипедниця• 1 час назад
До чого тут опалення якщо вони користуються квартирою? А літом теж знижувати? Тим паче що це не по вашій вині
Однозначно• 1 час назад
Ответ дляПетриківна
Ну з´їдуть ваші квартиранти
нових зараз знайдете навряд.
Куди? В таке саме без світла і опалення? А сенс який цього переїзду?
Вилосипедниця• 1 час назад
Ответ дляПетриківна
Ну з´їдуть ваші квартиранти
нових зараз знайдете навряд.
З якого дива з´їдуть?
Кидстаффовна• 1 час назад
10 поверх,електрика. Київ, біля метро.1 кімн.не знижувала. мені ж не знижує ніхто. Квартира дуже тепла. опалення слабке,але ходять у футболках. так було завжди. там стіни дуже товсті. я от вдома у флісовому костюмі товстому
Петриківна• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
З якого дива з´їдуть?
Бо в інших містах можна знайти кращі варіанти житла зараз.
Кидстаффовна• 1 час назад
Ответ дляПетриківна
то хай з´їжджають. ніхто нікого не тримає. не вони,так інші. особисто в мене завжди черга. здаю за добу. бо біля метро поруч. неважливо,що все електрика і 10 поверх.
Дюагональ• 1 час назад
Не снижала, но у меня и так ниже рыночной цена, я 2 года не повышаю и до лета не планирую точно.
Кидстаффовна• 1 час назад
Ответ дляПетриківна
Ну з´їдуть ваші квартиранти
нових зараз знайдете навряд.
це дурня))) завжди є заміна. ЗАВЖДИ!
АдеКВАтная• 1 час назад
снижаете если отсутствие по вашей вине или боитесь,что квартиранты не выдержат вашего 18 этажа со всеми вытекающими траблами.
Верочка 100%• 1 час назад
Я знижувала не одразу ціну, а спочатку домовлялась по комунальних — якийсь час платила їх сама, щоб не втратити орендарів. Плюс дуже допомогло привести квартиру в ідеальний стан: зробили генеральне прибирання, і житло почало виглядати значно привабливіше, навіть попри ситуацію зі світлом і опаленням. Я, наприклад, замовляла клінінг у Helpix — після цього квартира здавалася швидше і без торгу. Думаю, інколи краще вкластися в стан квартири, ніж одразу знижувати оренду на кілька тисяч.
Весёлая морковка• 1 час назад
Думаю повысить. У меня дом на линии критической инфраструктуры и с инвертором. Думаю добавить 5000 грн
Баррикадница• 1 час назад
Ответ дляМорковку дай
Мої живуть за комунальні і догляд за будинком
а дом в городе или селе?
Сіґеле-міґеле• 1 час назад
Вы что автор?Тут если увидят,что маршрутчик с бабушки за проезд взял,готовы его обвинить в скупости,жадности и никак не нажрется.А цену на аренду квартиры снизить семье военного,допустим, так сразу ’з якого дива?)