Княгиня пітьми• 1 час назад
Суми. Дівчата, що там?
Ну загалом як ситуація? Папа зламав ногу і мама їде до нього. Знайомих опитали, але більшість знайомих або люди у віці +/-70 або я вже не впевнена в їх оцінці, бо розказують як все добре і радять квартиру купити. Мама останній раз була вдома весною 2024
Жирафовое варьенье• 1 час назад
Так кожному по різному
Однів в Києві живуть і квартиру купують інші виїхали і пвертатися не думають
Княгиня пітьми
• 1 час назад
Ответ дляМадам Подлинник
Фпв над городом уже летают, уже в тг написали.
Та тут ми можемо тільки помолитися, бо 9 поверх без ліфту, укриттів поруч особливо немає. Я більше про світло, опалення в воду
Мати драконів• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Світла хронічно немає, опалення не всюди і ледь-ледь жевріє, все погано
Княгиня пітьми
• 1 час назад
Ответ дляжінка незаміжня
Мама сильно за папой не скучала, почти два года не ездила
Вони давно розлучені. Я за ним теж не скучала абсолютно. Але мама відчуває що це її моральний обов´язок поїхати. Або просто додому хоче сильно
Княгиня пітьми
• 1 час назад
Ответ дляМати драконів
Кабзда коротше
Приму в дар• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Так, а що, з переломом батько перестав розмовляти?
Чи ситуація міняється в залежності є травма чи ні.
Якійсь парад тупих тем
Контрольница• 1 час назад
На Сумському читала є угрупування для наступу,все ж прифронтова територія,небезпечно.
Княгиня пітьми
• 1 час назад
Ответ дляПриму в дар
Якійсь парад тупих тем
Він алкаш
Він вже не дуже контактний і адекватний
Княгиня пітьми
• 1 час назад
Ответ дляКонтрольница
Та воно там з весни 2024 таке
Байрактара• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Нормально. Люди живут, дети учатся. Гремит по окраинам. Света по 14-16 часов нет, но с зарядной станцией жить можно. Лифт работает когда свет есть. В квартире холодно, но по сравнению с Киевом тоже ничего. А вообще очень сильно зависит от района и подготовки. Наличие котла/зарядной станции/генератора сильно облегчает жизнь.
Гостра на язик• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
А папа с вами не разговаривает?
Княгиня пітьми
• 1 час назад
Ответ дляГостра на язик
А папа с вами не разговаривает?
Ви вже третя. Папа бухає, він не дуже адекватний і контактний. Його в лікарню бухого привезли і операцію не можуть зробити поки не приведуть трохи до ладу. Він тупо як бомж виглядає
Гостра на язик• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Но все равно мама едет, разберется на месте, в одном городе в разных районах может быть разная ситуация
Княгиня пітьми
• 1 час назад
Ответ дляБайрактара
У нас не працює ліфт, в дворі дому впала ракета і пошкодила дах і шахту ліфту
Княгиня пітьми
• 1 час назад
Ответ дляГостра на язик
Та тут питання що мамі з собою взяти і скільки грошей щоб там якось все облаштувати
Гостра на язик• 58 минут назад
Ответ дляКнягиня пітьми
А кто здесь это может знать?
Поросенка• 55 минут назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Мама з синдромом рятівника. Що тут кажеш. Співзалежність не так легко здолати
Трусиковед• 52 минуты назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Він алкаш
Він вже не дуже контактний і адекватний
а тогда точно троль , алкашу зачем помогать ему бутылку и так дружбаны принесут )))
Княгиня пітьми
• 49 минут назад
Ответ дляПоросенка
Мама доросла. Це її рішення
Княгиня пітьми
• 48 минут назад
Ответ дляТрусиковед
Бо він зламав шийку стегна. Особисто я нікуди не їду, але мама каже що вона тоді не зможе з цим жити як зараз не поїде
НеГолосую• 44 минуты назад
Вибачте, автор, але мені здається у вас чи вашої мами інший якийсь інтерес. Залишити Німеччину, їхати рятувати розлученого алкоголіка, прифронтове місто, зима… знайомі радять придбати квартиру…. Ну таке
Можливо мама навпаки розраховує якщо що отримати квартиру?
Княгиня пітьми
• 41 минуту назад
Ответ дляНеГолосую
Ну так а чого ж не отримати? Розкажіть як це зробити і мама з задоволенням отримає. Всі ж отримують, да?
Ви там в собі? Моя мама все життя з ним собачилася, терпіла його п´янки, прийняла його назад після того як він пішов до іншої баби. Тепер от їде. Вона доросла, без деменції і це її справа
НеГолосую• 35 минут назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Ну так жодній адекватній людині не зрозумілі мотиви даної поїздки. Зараз зима, сильні морози, відсутність світла, регулярні обстріли, але жертовність перед людиною, яка зрадила і вела аморальний спосіб життя. Поїхати з Німеччини, де мабуть за ці роки предоставленно житло і виплати - повинні бути досить вагомі причини
Княгиня пітьми
• 33 минуты назад
Ответ дляНеГолосую
Ви хочете переконати мою маму не їхати? Навіть я цього не роблю, бо я вже один раз її переконала виїхати в 2022. В оце весь цей час слухаю як їй погано і як вона хоче додому і кожну весну вона туди їде на словах. Тому тепер я просто сказала їй що вона насправді не зобов´язана їхати. Вона сказала що знає але толі все життя буде мучитися. Тепер я просто допомогаю їй організувати поїздку