Княгиня пітьми• 16 января в 14:31

Суми. Дівчата, що там?

Ну загалом як ситуація? Папа зламав ногу і мама їде до нього. Знайомих опитали, але більшість знайомих або люди у віці +/-70 або я вже не впевнена в їх оцінці, бо розказують як все добре і радять квартиру купити. Мама останній раз була вдома весною 2024
Брюльтик• 16 января в 16:03
Ответ дляНеГолосую
Ну так жодній адекватній людині не зрозумілі мотиви даної поїздки. Зараз зима, сильні морози, відсутність світла, регулярні обстріли, але жертовність перед людиною, яка зрадила і вела аморальний спосіб життя. Поїхати з Німеччини, де мабуть за ці роки предоставленно житло і виплати - повинні бути досить вагомі причини
Не судіть інших, люди дуже різні є. У мене є знайома жінка, в перші дні виїхала в Польщу, 2дітей-син і дочка. Там відразу пішла працювати, син старший також працює з перших днів,дочка важко проходила адаптацію, але звикла. Знайома вивчила мову, закінчила курси- здобула нову професію, знайшла житло, мала роботу і підробітки, подорожувала здітьми. Тут траплятися форс мажор, чоловік, що залишився в Україні в запой зайшов, бо сумує. Вона кидає все, забирає 15 річну дочку з собою і їде рятувати алкаша. До речі, квартира її. Родичи, знайомі в шоці. І от зараз такі морози, нема опалення, світла, нормального навчання в школі. Зато подруга грає в спасительницю. Чоловік продовжує бухать.
автор Княгиня пітьми • 16 января в 16:20
Ответ дляБрюльтик
Ну і людина може неправильно зрозуміла - мама їде на 4-8 тижнів, доки він зможе сам ходити, а толі повернеться назад
Басноплетка• 16 января в 16:39
Яким маршрутом мама їде? Я дуже не раджу у таку погоду їхати їй бусом чи маршрутками. По-перше, у її віці це дуже важко. По-друге, блокпости ніхто не відміняв, на їх проходження йде багато часу. Краще поїздом до Перемишля/Львова чи ще як. Щодо ціни. У листопаді не змогли купити квиток на поїзд до Сум зі Львова (купе коштує до 400 грн, плацкарт в межах 250) довелося їхати бусом з пересадкою в Києві. Обійшлося 2200, різниця суттєва. Мінімально є прямі рейси автобусом зі Львова за 1600. Сумчани без світла по 16 год на добу. Дрони щодня. Вчора фпв долетів до центру. Цінами в магазинах будете шоковані після тривалої відсутності в Україні. У квартирі температура +17, вода з перебоями. Вашу маму десь розумію, спасіння алкоголіка то свого роду залежність теж - у мене батько був таким. Моя мама у допомозі йому відмовила, живе спокійно, я також.
9 комнат• 16 января в 16:46
Світло буває рідко. Вуличного освітлення не буде. Часті повітряні тривоги. Що саме Вас цікавить?
Безпорадна Кроко• 16 января в 17:15
Знакомая ездит время от времени. Ну как, смотря где. В целом люди живут.
Поросенка• 16 января в 17:19
Ответ дляКнягиня пітьми
Мама доросла. Це її рішення
Але ж не мама тему створила.
Ви теж з цим синдромом? Спадкове, мабуть
Поросенка• 16 января в 17:20
Ответ дляКнягиня пітьми
Ну так а чого ж не отримати? Розкажіть як це зробити і мама з задоволенням отримає. Всі ж отримують, да?
Ви там в собі? Моя мама все життя з ним собачилася, терпіла його п´янки, прийняла його назад після того як він пішов до іншої баби. Тепер от їде. Вона доросла, без деменції і це її справа
А куди ділася інша баба? Тим більше, чого їхати. Ніякої гордості, шкода алкаша
Поросенка• 16 января в 17:21
Ответ дляКнягиня пітьми
Вона або не повернеться, або повезе його з собою. Можете скрінити
Crag_33• 16 января в 17:45
Свет по графику, вода и отопление есть.
автор Княгиня пітьми • 16 января в 18:14
Ответ дляПоросенка
Ще раз - вона доросла людина і може робити що захоче. Тему я створила не про маму і папу і що робити, а про ситуацію в Сумах, щоб розуміти до чого готуватися. Ох вже ці доморощені психологи, яким не дають спокою чужі синдроми
Брюльтик• 16 января в 20:13
Ответ дляКнягиня пітьми
Автор, не звертайте уваги на коментарі. Мама доросла людина, у нех свої поняття про життя, має власні думки і емоції. Десь, я її по людські розумію. Їй шкода чоловіка, незважаючи на гіркий досвід, та втрачених молодих років поруч з алкашом. Принаймні вона на власні очі побачити весь пиздець ситуації, і можливо не буде вас звинувачувати, що ви наполягли на виїзді з України, в цілях їх власної безпеки. Тримайтесь!
автор Княгиня пітьми • 16 января в 21:36
Ответ дляБрюльтик
Дякую