Давно без алко• 16 января в 21:02

Колиш.дружина проживає в квартирі мого чоловіка і не збирається ні за що платити

Відразу напишу що мова в темі йде не про Україну.
Дано:
ми з чоловікрм одружені зовсім недавно, живемо в іншій країні (і самі теж з різних країн). Спільного житла не маємо, знімаємо. Плануємо на осінь купити щось своє, збираємо гроші, вибираємо місце.
У мене є невеличка квартира в своїй країні, я її здаю. Виручені гроші йдуть в сімейний бюджет.
У чоловіка теж є квартира в своїй країні (в центрі великого міста, велика, красива та дорога), в ній після розлучення живе його колишня дружина та їх неповнолітній син. Квартира наполовину його, наполовину його батька (тобто власники вони з батьком). З дружиною розлучились ворогами, спілкуються через адвоката.
Все було б більш-менш нічого, та вивилося, що вона за весь час свого там проживання не оплачує комунальні. накопився борг, який лягає на власників - мого чоловіка та його старого батька (80р). На прохання сплачувати комунальні, послала його на 3 букви (мовляв, що хочу те й роблю, не твоє діло).
Мене підбішує, що по-перше, він не розповів мені перед одруженням, що його колишня живе на його житловій площі, тобто вона весь час маярить то тут то там в нашому житті. По-друге, що він сплачує податок за ту квартиру, за гараж (яким вона користується) і от буде платити ще й за спожиті нею воду, гах, світло та платіжки в ЖЕК.
По-третє, на виручені від продажу своєї долі гроші ми могли б швидше купити своє житло, а не помикатися по зйомних квартирах.
По-четверте, вона може байдуже ставитись до речей та меблів в квартирі, знищити її. привести в неліквідний стан, затопити, спалити - будь шо -- адже, не моє, не шкода.
Виходить: ми живемо в зйомному житлі, копимо на своє, а він замість отримувати дохід від своєї нерухомості навпаки несе на собі витрати за проживання там колишньої дружини, котра, ймовірно, вже живе там зі своїм новим чоловіком, а сина сплавила своїй мамі, котра живе поруч. (Пересування сина можна спостерігати он-лайн через певний гаджет, він майже весь час живе у бабусі)
Все впирається в прописаного там сина.
Напишіть будь ласка, як виглядає ситуація збоку, бо я себе не бачу....
Чи маю я підстави вимагати від чоловіка вирішити ситуацію чи все, що відбувається (в його квартирі по факту живе чужа йому жінка, син постійно у бабусі, живе можливо з новим чоловіком, і яка не сплачує за проживання ні податків, ні комунальних, накопичуючи борг) - - норма?
ЩО можна зробити в даній ситуації? По закону позбавити непонолітню дитину житла не можна.
ДЯКУЮ!
ГоловнаЯ• 16 января в 21:19
Ответ дляДавно без алко
а що. никати під матрас? у нас все спільне (борги його екс теж по ходу)
кхм. Мужик должен вас обеспечивать, деньги от аренды тратьте на себя.
автор Давно без алко • 16 января в 21:19
Ответ дляПерловая Кашка
да-да, бывшая специально спалит квартиру
чтобы продолжать там жить)
вона засранка з його слів. за нею весь час щось ламалося, текло, горіло, він сам готував, щоб вона нічого не попсула після того, як спалила духовку і кухню. зараз його немає, тому він переживає
Гореотума• 16 января в 21:21
Ответ дляДавно без алко
покохала. він не одразу сказав, що місяць тому розлучився. я не знала, що у нього є діти
Смішно читати, то чоловік, то місяць назад лише розлучився, то про дитину не знали. Щось ви форсуєте події, що вже і нерухомість купуєте, а нічого не знаєте про людину з якою живете. Де гарантія, що це не макаронні вироби на ваших вухах?
тяжкаялюдина• 16 января в 21:20
Ответ дляДавно без алко
Это компенсация того,что он вообще с ребенком не проводит время
Скидывайтесь на общие расходы,а остальным каждый сам распоряжается.Он долги платит,а вы деньги с аренды копите
Перловая Кашка• 16 января в 21:20
Ответ дляДавно без алко
боже, тогда надо забирать у нее ребенка.
вы же занимаетесь этим вопросом?
он же переживает за ребенка больше, чем за мотлох?
tereska• 16 января в 21:21
Здається ви теж станете колишньою от тільки залишилось купити спільне житло та народити дитину…
Тримайтесь тоді за ту хату ціпко зубами і матір свою поруч поселіть.
Блін, ну як так, ви така прямо нічого не знали ні про існування дитини, ні про колишній шлюб, а вже претендуєте на ту хату - то дитини вже все і тчк.
тяжкаялюдина• 16 января в 21:21
Ответ дляДавно без алко
Бегите от этого нарцисса и абьюзера
тяжкаялюдина• 16 января в 21:22
Ответ дляПерловая Кашка
вы же занимаетесь этим вопросом?
Тут наверное автор уже готова рожать ему на всех парах
автор Давно без алко • 16 января в 21:23
Ответ дляChaterbox
Можна не лізти не в свої справи
Ваш чоловік доросла людина і він вирішив утримувати свою дитину (молодець).
А те що ви хочете можете реалізовувати з цим чоловіком, не за рахунок дитини.
Ви знаєте таке прислів´я? Беруть завидки на чужі статки. Так це про вас автор.
Вирішуйте і розраховуйте на свої статки.
І не лізте в чужі відносини особливо якщо там є діти і їх треба утримувати.
про сина мова не йде, дивіться - він платить гідні аліменти, а за виручені гроші хоче купити малому меншу квартиру. він хороший батько. ми - ні він, не я - не хочемо утримувати тітку, яка вже живе з новим мужиком і трахається в його квартирі. на його ж ліжку
що тут з мого боку ненормальне?
tereska• 16 января в 21:24
Ответ длятяжкаялюдина
Нєє, ще ж хату не купив, в холосту тоді получається))
автор Давно без алко • 16 января в 21:24
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ну, забирайте сына к себе и выселяйте жену
так ми не проти. а хто ж сина віддасть? вона ж може сином маніпулювати до його 18річчя. це її гачок. він їй непотрібен - віддала своїй мамі, але нам його не віддасть теж
тяжкаялюдина• 16 января в 21:25
Ответ дляДавно без алко
що тут з мого боку ненормальне?
Она в разводе и спит с кем хочет,а ее бывший-с вами)
Chaterbox• 16 января в 21:25
Ответ дляДавно без алко
Цікаво було б почути її версію їх життя від колишньої дружини. Автор ви б дуже багато цікавого і корисного взнали б для себе про цього чоловіка.
Бо мені не здається і вам ваш чоловік звиздить про все. Про його статки, про колишню дружину і багато чого про що.
А ви автор в сподіванням про майбутнє і лапшою на вухах шукаєте спосіб вигнати дитину від минулого на вулицю.
Ну скажімо так це не прикрашає ні вашого чоловіка ні вас автор.
автор Давно без алко • 16 января в 21:25
Ответ длятяжкаялюдина
Это имущество из прошлой жизни,наживайте свое
Он алименты платит ?
С ребенком время проводит?Нет.
платить, звісно ж.
і з дитиною проводить час, коли приїжджає.
за майно я не проти, я проти сплачувати її борги
автор Давно без алко • 16 января в 21:26
Ответ дляГоловнаЯ
Не понимаю зачем женщины соглашаются на детных мужиков, а потом ноют что на них деньги уходят.
Я б не позволила и копейки дать на чужого мне ребенка.
я не проти дитини і аліментів, я проти утримання колишньої дружини моїм чоловіком
ГоловнаЯ• 16 января в 21:26
Ответ дляДавно без алко
що тут з мого боку ненормальне?
троллите?
Мужик за ваши в том числе деньги платит коммуналку за какого то там ребенка, и хочет ему (не вам) купить квартиру? и вы все еще с этим мужиком?
тяжкаялюдина• 16 января в 21:26
Ответ дляtereska
Главное почему женщины так развешивают уши,когда мужчина грязью бывшую поливает?
Зато автор ему рада стараться что она не такая и молодец,деньги вкладывает,помощью няни и мамы пользоваться не будет))
ГоловнаЯ• 16 января в 21:26
Ответ дляДавно без алко
а вам он надо, чужой сын?
Перловая Кашка• 16 января в 21:27
Ответ дляДавно без алко
нет, ребенок с 14 лет может выбирать место проживания
нет, по закону он может доказать, что ребенку будет лучше с ним
ваши юристы уже занимаются этим вопросом?
ГоловнаЯ• 16 января в 21:27
Ответ дляДавно без алко
вы идеальная вторая жена для них всех
tereska• 16 января в 21:28
Ответ дляДавно без алко
що тут з мого боку ненормальне?
То ви лише прєдполагали, а тут вже живе там і трахається… Стрімко у вас сюжет іде))
Таке звиздіння прямо.
За все платить європеєць - ага, ми всі повірили. Вони там удавляться, щоб лишні 50 євро не скинути в спільний бюджет на харчі, а тут прямо аукціон нєвіданної щедрості))
Я хочу вже заміж за вашого чоловіка, родити не хочу, хата лишня з утриманням мені не помішає))
Перловая Кашка• 16 января в 21:29
Ответ дляДавно без алко
ВАША ЦИТАТА ИЗ ВОПРОСА ’в ній після розлучення живе його колишня дружина та їх неповнолітній син’

как ’ отдала своей маме’, если вы сами пишете, что он проживает в этой квартире?
Бринзолетта• 16 января в 21:30
Ну ваш новый муж ничего не предпринимает. Но мы ж не знаем по какой причине. Возможно он верит, что они еще помирятся. Тем более у них общий ребенок. Зачем ему хорошую квартиру продавать, чтоб купить непонятно что в другой стране. Вы могли выбрать другой вариант. Выставить жену за дверь, заехать туда самой и стать его сыну новой мамой. Вам бы такой расклад устроил?
Гореотума• 16 января в 21:32
Ответ дляПерловая Кашка
Там інша країна, і батько живе ще в іншій країні, і не факт, що не переїде далі.
Джем Шакіри• 16 января в 21:33
Голову пролечить вам и мужу
автор Давно без алко • 16 января в 21:46
Ответ дляиз желе я
Ну так пусть и оплачивает. Вы спросили как бы кто поступил на вашем месте - я и оставила комментарий: мне такие расклады не нужны )
дякую за вашу думку
Телефон Рубика• 16 января в 21:47
Ответ дляДавно без алко
Ви впевнені, що вам воно треба? Ви скільки разом?
автор Давно без алко • 16 января в 21:47
Ответ дляГоловнаЯ
він обезпечує, у мене немає нарікань на нього. я ж пишу - мене бісить, що він сплачує борги екс. і я питаю, чи нормально, що мене це нервує, чи хай платить - так повинно бути.
автор Давно без алко • 16 января в 21:48
Ответ дляГореотума
читаємо уважніше, перш ніж давати поради, ок?ви щось все сильно наплутали. перечитайте пост
автор Давно без алко • 16 января в 21:50
Ответ дляПерловая Кашка
вы же занимаетесь этим вопросом?
ребенок живет у бабушки- я об этом написала два (!) раза. она его отдала своей маме. сама устраивает свою личную жизнь в квартире мужа и свекра