Давно без алко• 16 января в 21:02
Колиш.дружина проживає в квартирі мого чоловіка і не збирається ні за що платити
Відразу напишу що мова в темі йде не про Україну.
Дано:
ми з чоловікрм одружені зовсім недавно, живемо в іншій країні (і самі теж з різних країн). Спільного житла не маємо, знімаємо. Плануємо на осінь купити щось своє, збираємо гроші, вибираємо місце.
У мене є невеличка квартира в своїй країні, я її здаю. Виручені гроші йдуть в сімейний бюджет.
У чоловіка теж є квартира в своїй країні (в центрі великого міста, велика, красива та дорога), в ній після розлучення живе його колишня дружина та їх неповнолітній син. Квартира наполовину його, наполовину його батька (тобто власники вони з батьком). З дружиною розлучились ворогами, спілкуються через адвоката.
Все було б більш-менш нічого, та вивилося, що вона за весь час свого там проживання не оплачує комунальні. накопився борг, який лягає на власників - мого чоловіка та його старого батька (80р). На прохання сплачувати комунальні, послала його на 3 букви (мовляв, що хочу те й роблю, не твоє діло).
Мене підбішує, що по-перше, він не розповів мені перед одруженням, що його колишня живе на його житловій площі, тобто вона весь час маярить то тут то там в нашому житті. По-друге, що він сплачує податок за ту квартиру, за гараж (яким вона користується) і от буде платити ще й за спожиті нею воду, гах, світло та платіжки в ЖЕК.
По-третє, на виручені від продажу своєї долі гроші ми могли б швидше купити своє житло, а не помикатися по зйомних квартирах.
По-четверте, вона може байдуже ставитись до речей та меблів в квартирі, знищити її. привести в неліквідний стан, затопити, спалити - будь шо -- адже, не моє, не шкода.
Виходить: ми живемо в зйомному житлі, копимо на своє, а він замість отримувати дохід від своєї нерухомості навпаки несе на собі витрати за проживання там колишньої дружини, котра, ймовірно, вже живе там зі своїм новим чоловіком, а сина сплавила своїй мамі, котра живе поруч. (Пересування сина можна спостерігати он-лайн через певний гаджет, він майже весь час живе у бабусі)
Все впирається в прописаного там сина.
Напишіть будь ласка, як виглядає ситуація збоку, бо я себе не бачу....
Чи маю я підстави вимагати від чоловіка вирішити ситуацію чи все, що відбувається (в його квартирі по факту живе чужа йому жінка, син постійно у бабусі, живе можливо з новим чоловіком, і яка не сплачує за проживання ні податків, ні комунальних, накопичуючи борг) - - норма?
ЩО можна зробити в даній ситуації? По закону позбавити непонолітню дитину житла не можна.
ДЯКУЮ!
Дано:
Все впирається в прописаного там сина.
ДЯКУЮ!
ГоловнаЯ• 16 января в 21:19
Ответ дляДавно без алко
а що. никати під матрас? у нас все спільне (борги його екс теж по ходу)
кхм. Мужик должен вас обеспечивать, деньги от аренды тратьте на себя.
Давно без алко
• 16 января в 21:19
Ответ дляПерловая Кашка
да-да, бывшая специально спалит квартиру
чтобы продолжать там жить)
вона засранка з його слів. за нею весь час щось ламалося, текло, горіло, він сам готував, щоб вона нічого не попсула після того, як спалила духовку і кухню. зараз його немає, тому він переживає
Гореотума• 16 января в 21:21
Ответ дляДавно без алко
покохала. він не одразу сказав, що місяць тому розлучився. я не знала, що у нього є діти
Смішно читати, то чоловік, то місяць назад лише розлучився, то про дитину не знали. Щось ви форсуєте події, що вже і нерухомість купуєте, а нічого не знаєте про людину з якою живете. Де гарантія, що це не макаронні вироби на ваших вухах?
тяжкаялюдина• 16 января в 21:20
Ответ дляДавно без алко
Это компенсация того,что он вообще с ребенком не проводит время
Скидывайтесь на общие расходы,а остальным каждый сам распоряжается.Он долги платит,а вы деньги с аренды копите
Перловая Кашка• 16 января в 21:20
Ответ дляДавно без алко
боже, тогда надо забирать у нее ребенка.
вы же занимаетесь этим вопросом?
он же переживает за ребенка больше, чем за мотлох?
вы же занимаетесь этим вопросом?
Здається ви теж станете колишньою от тільки залишилось купити спільне житло та народити дитину…
Тримайтесь тоді за ту хату ціпко зубами і матір свою поруч поселіть.
Блін, ну як так, ви така прямо нічого не знали ні про існування дитини, ні про колишній шлюб, а вже претендуєте на ту хату - то дитини вже все і тчк.
тяжкаялюдина• 16 января в 21:21
Ответ дляДавно без алко
Бегите от этого нарцисса и абьюзера
тяжкаялюдина• 16 января в 21:22
Ответ дляПерловая Кашка
вы же занимаетесь этим вопросом?
Тут наверное автор уже готова рожать ему на всех парах
Давно без алко
• 16 января в 21:23
Ответ дляChaterbox
Можна не лізти не в свої справи
Ваш чоловік доросла людина і він вирішив утримувати свою дитину (молодець).
А те що ви хочете можете реалізовувати з цим чоловіком, не за рахунок дитини.
Ви знаєте таке прислів´я? Беруть завидки на чужі статки. Так це про вас автор.
Вирішуйте і розраховуйте на свої статки.
І не лізте в чужі відносини особливо якщо там є діти і їх треба утримувати.
про сина мова не йде, дивіться - він платить гідні аліменти, а за виручені гроші хоче купити малому меншу квартиру. він хороший батько. ми - ні він, не я - не хочемо утримувати тітку, яка вже живе з новим мужиком і трахається в його квартирі. на його ж ліжку
що тут з мого боку ненормальне?
Давно без алко
• 16 января в 21:24
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ну, забирайте сына к себе и выселяйте жену
так ми не проти. а хто ж сина віддасть? вона ж може сином маніпулювати до його 18річчя. це її гачок. він їй непотрібен - віддала своїй мамі, але нам його не віддасть теж
тяжкаялюдина• 16 января в 21:25
Ответ дляДавно без алко
що тут з мого боку ненормальне?
Она в разводе и спит с кем хочет,а ее бывший-с вами)
Chaterbox• 16 января в 21:25
Ответ дляДавно без алко
Цікаво було б почути її версію їх життя від колишньої дружини. Автор ви б дуже багато цікавого і корисного взнали б для себе про цього чоловіка.
Бо мені не здається і вам ваш чоловік звиздить про все. Про його статки, про колишню дружину і багато чого про що.
А ви автор в сподіванням про майбутнє і лапшою на вухах шукаєте спосіб вигнати дитину від минулого на вулицю.
Ну скажімо так це не прикрашає ні вашого чоловіка ні вас автор.
Давно без алко
• 16 января в 21:25
Ответ длятяжкаялюдина
Это имущество из прошлой жизни,наживайте свое
Он алименты платит ?
С ребенком время проводит?Нет.
Он алименты платит ?
С ребенком время проводит?Нет.
платить, звісно ж.
і з дитиною проводить час, коли приїжджає.
за майно я не проти, я проти сплачувати її борги
Давно без алко
• 16 января в 21:26
Ответ дляГоловнаЯ
Не понимаю зачем женщины соглашаются на детных мужиков, а потом ноют что на них деньги уходят.
Я б не позволила и копейки дать на чужого мне ребенка.
я не проти дитини і аліментів, я проти утримання колишньої дружини моїм чоловіком
ГоловнаЯ• 16 января в 21:26
Ответ дляДавно без алко
що тут з мого боку ненормальне?
троллите?
Мужик за ваши в том числе деньги платит коммуналку за какого то там ребенка, и хочет ему (не вам) купить квартиру? и вы все еще с этим мужиком?
тяжкаялюдина• 16 января в 21:26
Ответ дляtereska
Нєє, ще ж хату не купив, в холосту тоді получається))
Главное почему женщины так развешивают уши,когда мужчина грязью бывшую поливает?
Зато автор ему рада стараться что она не такая и молодец,деньги вкладывает,помощью няни и мамы пользоваться не будет))
ГоловнаЯ• 16 января в 21:26
Ответ дляДавно без алко
Перловая Кашка• 16 января в 21:27
Ответ дляДавно без алко
нет, ребенок с 14 лет может выбирать место проживания
нет, по закону он может доказать, что ребенку будет лучше с ним
ваши юристы уже занимаются этим вопросом?
ГоловнаЯ• 16 января в 21:27
Ответ дляДавно без алко
вы идеальная вторая жена для них всех
Ответ дляДавно без алко
що тут з мого боку ненормальне?
То ви лише прєдполагали, а тут вже живе там і трахається… Стрімко у вас сюжет іде))
Таке звиздіння прямо.
За все платить європеєць - ага, ми всі повірили. Вони там удавляться, щоб лишні 50 євро не скинути в спільний бюджет на харчі, а тут прямо аукціон нєвіданної щедрості))
Я хочу вже заміж за вашого чоловіка, родити не хочу, хата лишня з утриманням мені не помішає))
Таке звиздіння прямо.
Перловая Кашка• 16 января в 21:29
Ответ дляДавно без алко
ВАША ЦИТАТА ИЗ ВОПРОСА ’в ній після розлучення живе його колишня дружина та їх неповнолітній син’
как ’ отдала своей маме’, если вы сами пишете, что он проживает в этой квартире?
Бринзолетта• 16 января в 21:30
Ну ваш новый муж ничего не предпринимает. Но мы ж не знаем по какой причине. Возможно он верит, что они еще помирятся. Тем более у них общий ребенок. Зачем ему хорошую квартиру продавать, чтоб купить непонятно что в другой стране. Вы могли выбрать другой вариант. Выставить жену за дверь, заехать туда самой и стать его сыну новой мамой. Вам бы такой расклад устроил?
Гореотума• 16 января в 21:32
Ответ дляПерловая Кашка
Там інша країна, і батько живе ще в іншій країні, і не факт, що не переїде далі.
Давно без алко
• 16 января в 21:46
Ответ дляиз желе я
Ну так пусть и оплачивает. Вы спросили как бы кто поступил на вашем месте - я и оставила комментарий: мне такие расклады не нужны )
дякую за вашу думку
Телефон Рубика• 16 января в 21:47
Ответ дляДавно без алко
Ви впевнені, що вам воно треба? Ви скільки разом?
Давно без алко
• 16 января в 21:47
Ответ дляГоловнаЯ
він обезпечує, у мене немає нарікань на нього. я ж пишу - мене бісить, що він сплачує борги екс. і я питаю, чи нормально, що мене це нервує, чи хай платить - так повинно бути.
Давно без алко
• 16 января в 21:48
Ответ дляГореотума
читаємо уважніше, перш ніж давати поради, ок?ви щось все сильно наплутали. перечитайте пост
Давно без алко
• 16 января в 21:50
Ответ дляПерловая Кашка
вы же занимаетесь этим вопросом?
ребенок живет у бабушки- я об этом написала два (!) раза. она его отдала своей маме. сама устраивает свою личную жизнь в квартире мужа и свекра