Давно без алко• 16 января в 21:02

Колиш.дружина проживає в квартирі мого чоловіка і не збирається ні за що платити

Відразу напишу що мова в темі йде не про Україну.
Дано:
ми з чоловікрм одружені зовсім недавно, живемо в іншій країні (і самі теж з різних країн). Спільного житла не маємо, знімаємо. Плануємо на осінь купити щось своє, збираємо гроші, вибираємо місце.
У мене є невеличка квартира в своїй країні, я її здаю. Виручені гроші йдуть в сімейний бюджет.
У чоловіка теж є квартира в своїй країні (в центрі великого міста, велика, красива та дорога), в ній після розлучення живе його колишня дружина та їх неповнолітній син. Квартира наполовину його, наполовину його батька (тобто власники вони з батьком). З дружиною розлучились ворогами, спілкуються через адвоката.
Все було б більш-менш нічого, та вивилося, що вона за весь час свого там проживання не оплачує комунальні. накопився борг, який лягає на власників - мого чоловіка та його старого батька (80р). На прохання сплачувати комунальні, послала його на 3 букви (мовляв, що хочу те й роблю, не твоє діло).
Мене підбішує, що по-перше, він не розповів мені перед одруженням, що його колишня живе на його житловій площі, тобто вона весь час маярить то тут то там в нашому житті. По-друге, що він сплачує податок за ту квартиру, за гараж (яким вона користується) і от буде платити ще й за спожиті нею воду, гах, світло та платіжки в ЖЕК.
По-третє, на виручені від продажу своєї долі гроші ми могли б швидше купити своє житло, а не помикатися по зйомних квартирах.
По-четверте, вона може байдуже ставитись до речей та меблів в квартирі, знищити її. привести в неліквідний стан, затопити, спалити - будь шо -- адже, не моє, не шкода.
Виходить: ми живемо в зйомному житлі, копимо на своє, а він замість отримувати дохід від своєї нерухомості навпаки несе на собі витрати за проживання там колишньої дружини, котра, ймовірно, вже живе там зі своїм новим чоловіком, а сина сплавила своїй мамі, котра живе поруч. (Пересування сина можна спостерігати он-лайн через певний гаджет, він майже весь час живе у бабусі)
Все впирається в прописаного там сина.
Напишіть будь ласка, як виглядає ситуація збоку, бо я себе не бачу....
Чи маю я підстави вимагати від чоловіка вирішити ситуацію чи все, що відбувається (в його квартирі по факту живе чужа йому жінка, син постійно у бабусі, живе можливо з новим чоловіком, і яка не сплачує за проживання ні податків, ні комунальних, накопичуючи борг) - - норма?
ЩО можна зробити в даній ситуації? По закону позбавити непонолітню дитину житла не можна.
ДЯКУЮ!
автор Давно без алко • 16 января в 22:51
Ответ дляБринзолетта
Ну ваш новый муж ничего не предпринимает. Но мы ж не знаем по какой причине. Возможно он верит, что они еще помирятся. Тем более у них общий ребенок. Зачем ему хорошую квартиру продавать, чтоб купить непонятно что в другой стране. Вы могли выбрать другой вариант. Выставить жену за дверь, заехать туда самой и стать его сыну новой мамой. Вам бы такой расклад устроил?
’’Зачем ему хорошую квартиру продавать, чтоб купить непонятно что в другой стране.’’ - він не має доступу до квартири! вона змінила замки і його не пускає, ані свекра- другого власника квартири.
і так буде продовжуватись, яж доки сину не виповниться 18, а це буде не скоро.
тому продати квартиру в центрі міста мільйонника і купити однушку сину в спальному районі, а решту вкласти в власне житло - це краше, ніж НУЛЬ.
автор Давно без алко • 16 января в 22:53
Ответ дляДжем Шакіри
Голову пролечить вам и мужу
в якому сенсі? залишити все, як є? платити за колишню? чи навпаки, добиватися, шоб з*їхала?
автор Давно без алко • 16 января в 22:54
Ответ дляТелефон Рубика
Ви впевнені, що вам воно треба? Ви скільки разом?
1,5 року. я його не покину, і він мене теж.
автор Давно без алко • 16 января в 22:55
Ответ дляКонтрольница
А сколько лет ребенку?
Муж турок?
не турок, тьфу тьфу :)
дитині 8 р
автор Давно без алко • 16 января в 22:58
Ответ дляТелефон Рубика
Якщо він так переживає за сина, то хай забирає його собі, а дружину з квартири виселяє. До речі, чому ви свої припущення видаєте за факти?
тому що не може ж жінка 1,5 роки бути сама, вона молода і дуже активна, екстраверт, чому б вона раптом монашкою стала?
автор Давно без алко • 16 января в 23:00
Ответ дляДлинноНожка
Вы просто джекпот словили)) с вас доход от имущества, с него долги и алименты

Что сказать?! Вам просто повезло)
він теж все зароблене несе в сім*ю, не лише я. просто у нього є витрати поза сім*ю. а у мене немає. що, мені його вбити за те, що був одружений, чи що?
автор Давно без алко • 16 января в 23:02
Ответ дляТелефон Рубика
Звідки ви це все знаєте, проживаючи в іншій країні?
я ж писала вже - у дитини є гаджет, який йому тато подарував, і тато щодня бачить, де дитина знаходиться
автор Давно без алко • 16 января в 23:04
Ответ дляКонтрольница
Автор….
Вам хорошо лапшают или вы тут нам
В этой истории многое плохо- вы отдаете все свои деньги как дура, он деньги переводит на другую семью.
Вы не купите с ним общее жилье, он обманет а вы даже не поймете. Появяттся всемновые и новые проблемы у него с бывшей.
Вы хоть раз ездили к нему? Видели ребенка и квартиру? С папой общались?
бачила лише по відео всіх - свекра і сина
от щоб проблем не було я і прошу розірвати всі стосунки з колишньою (не з сином), але поки вона у нього живе і копить борги, то як цього уникнути? от і питаю у людей, але поки що всі лише мене цькують. ЖОДНОГО коменту по суті.
от таке у нас суспільство.. українське.
тяжкаялюдина• 16 января в 23:05
Ответ дляДавно без алко
Так оставшиеся деньги папины,не?
автор Давно без алко • 16 января в 23:05
Ответ длятяжкаялюдина
Потому что вы сошлись со лжецом
та там все не так просто. він не обманював спеціально. довго писати
тяжкаялюдина• 16 января в 23:07
Ответ дляДавно без алко
В смысле не просто?забыл что у него сын в момент знакомства?))
Прям совсем разорвать отношения с бывшей он не может ещё лет 10
автор Давно без алко • 16 января в 23:07
Ответ длятяжкаялюдина
А зачем что то продавать?половина папы идет ребенку и от деда завещание тоже на ребенка.
дякую, що ви перша, що на мене не наїхали
а що робити зараз? продати не можна, коли прописана дитина.
платити комуналку і податки вона не хоче. з*їжджати теж.
свекра на поріг не пускає, сина відправила до мами. у неї все в шоколаді. а ми платимо її борги
який вихід?
тяжкаялюдина• 16 января в 23:10
Ответ дляДавно без алко
який вихід?
Никакого,такое уже у него прошлое
Какой толк вам с продажи той квартиры?там деньги дедушки
автор Давно без алко • 16 января в 23:10
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
И ребенка он решил оставить именно с ней? На троечку сочинение. Если он заберёт ребенка жить с ним, Вы не захотите ни той квартиры ни мебели, ничего.
що значить ’’решил оставить именно с ней?’ в Україні після розлучення дитина залишається з татом хіба? ясний пень, що суд залишає дитину з мамою. вона ж не алкоголік, і не наркоман.
що за коменти, люди?
ніхто нам сина не дасть, жоден суд! при живій мамі
автор Давно без алко • 16 января в 23:11
Ответ длятяжкаялюдина
Тогда переезжайте в тот город и берите ребенка на 50% времени,тогда платить меньше придется
чому менше? навпаки додасться крім аліментів і оплати за квартиру ще й утримання дитини в ці 50% часу.
тяжкаялюдина• 16 января в 23:11
Ответ дляДавно без алко
що за коменти, люди?
Вы ж писали что речь не про Украину
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
А суд на что? Для этих дел как раз.
жоден суд не забере дитину у матері, якщо вона не алкоголік, чи наркоман.
автор Давно без алко • 16 января в 23:12
Ответ длячерная мамба
Корочє, автор, тікайте, ахає він свою колишню аж бігом, не виганяє з квартири, бо не має наміру Вас туди впускати. Не тратьте час.
ми живемо за тисячі км від його дому, нікого він, крім мене, не ахає, не плетіть єрунду.
тяжкаялюдина• 16 января в 23:12
Ответ дляДавно без алко
Так алименты уменьшаются
автор Давно без алко • 16 января в 23:13
Ответ дляДжонсонюк
Через суд, у него такие же права как у матери, тем более если ребенок с ней не живет. Но правда в том, что вашего мужа все устраивает или он сильно лох.
дякую!
але ми живемо у іншій країні, брати дитину до себе на половину часу не вийде. а назавжди вона його не віддасть. і суд не допоможе.
Телефон Рубика• 16 января в 23:13
Ответ дляДавно без алко
Ви в курсі про існування поліції?
тяжкаялюдина• 16 января в 23:15
Ответ дляТелефон Рубика
Ви в курсі про існування поліції?
Мы ж не знаем законодательство
Не может собственник просто так вламываться,даже если арендатор аренду не платит
парИла я парИла• 16 января в 23:16
Ответ дляДавно без алко
Собственник может спокойно вскрыть квартиру. В любой стране
автор Давно без алко • 16 января в 23:16
Ответ дляChaterbox
Хотів би то зробив би. А так як є це болтологія чоловіка. Автор я розумію що вам підгоріло що треба купити майно і хочете вже влаштовувати своє гніздо. Але у вас тільки теорія, якщо людина хоче то вона робить а як не хоче то знайде мільйон причин щоб нічого не робити.
А так і теорії обіцяли золоті гори вам, в на практиці навіть копійки не маєте ви автор.
Ви б спочатку проконсультуйтеся з юристом щодо спільного майна і трат на сім´ю.
А то щось із ваших слів тільки вам щось треба і ви щось робите. Вашого чоловіка все влаштовує як є. Але лапша на ваших вухах все красивіше і тільки наміри і пшик в результаті.
апідкажіть, що йому робити? він робить все, що я прошу. Я просто не знаю, як це зробити - як продати квартиру, в якій прописаний син та купити йому інше житло? його спочатку треба виписати і прописати в інше місце. колишня за жодні коврижки не випише його, щоб залишитись жити без жодних оплат в квартирі ще багато років.
автор Давно без алко • 16 января в 23:17
Ответ дляпарИла я парИла
Раз платит, значит его все устраивает
його не влаштовує. а мене тим більше.
питання, що робити, щоб це змінити?
автор Давно без алко • 16 января в 23:18
Ответ дляБез QR коду
Вы бы документы изучили
Разводились они судом скорее всего
Короче- читайте документы
звісно з судом. йому призначили аліменти, сина присудили мамі. і все. поділу майна не було. там все (!) його, не було чого ділити.
/але по факту вона живе в його квартирі, їхдить його машиною, ставить її в його гараж, і до того ж не платить ці всі податки і комунальні. росте борг.
в документах про це нічого не сказано.
парИла я парИла• 16 января в 23:19
Ответ длятяжкаялюдина
Мы ж не знаем законодательство
А бывшая - арендатор с договором? Может вламываться спокойно
Телефон Рубика• 16 января в 23:19
Ответ дляДавно без алко
Скільки разів ви з нею зустрічались?
автор Давно без алко • 16 января в 23:19
Ответ длятяжкаялюдина
Это ее жизнь и ее ребенок,при чем тут вы?уже не говоря о том ,что незаконно следить за ребенком
серйозно? за своєю дитиною батько не може слідкувати?
Телефон Рубика• 16 января в 23:20
Ответ дляДавно без алко
Ну це ж не чіп оживлений. Гаджет цілком може бути залишений і вдома, і в іншому місті.