Давно без алко• 16 января в 21:02

Колиш.дружина проживає в квартирі мого чоловіка і не збирається ні за що платити

Відразу напишу що мова в темі йде не про Україну.
Дано:
ми з чоловікрм одружені зовсім недавно, живемо в іншій країні (і самі теж з різних країн). Спільного житла не маємо, знімаємо. Плануємо на осінь купити щось своє, збираємо гроші, вибираємо місце.
У мене є невеличка квартира в своїй країні, я її здаю. Виручені гроші йдуть в сімейний бюджет.
У чоловіка теж є квартира в своїй країні (в центрі великого міста, велика, красива та дорога), в ній після розлучення живе його колишня дружина та їх неповнолітній син. Квартира наполовину його, наполовину його батька (тобто власники вони з батьком). З дружиною розлучились ворогами, спілкуються через адвоката.
Все було б більш-менш нічого, та вивилося, що вона за весь час свого там проживання не оплачує комунальні. накопився борг, який лягає на власників - мого чоловіка та його старого батька (80р). На прохання сплачувати комунальні, послала його на 3 букви (мовляв, що хочу те й роблю, не твоє діло).
Мене підбішує, що по-перше, він не розповів мені перед одруженням, що його колишня живе на його житловій площі, тобто вона весь час маярить то тут то там в нашому житті. По-друге, що він сплачує податок за ту квартиру, за гараж (яким вона користується) і от буде платити ще й за спожиті нею воду, гах, світло та платіжки в ЖЕК.
По-третє, на виручені від продажу своєї долі гроші ми могли б швидше купити своє житло, а не помикатися по зйомних квартирах.
По-четверте, вона може байдуже ставитись до речей та меблів в квартирі, знищити її. привести в неліквідний стан, затопити, спалити - будь шо -- адже, не моє, не шкода.
Виходить: ми живемо в зйомному житлі, копимо на своє, а він замість отримувати дохід від своєї нерухомості навпаки несе на собі витрати за проживання там колишньої дружини, котра, ймовірно, вже живе там зі своїм новим чоловіком, а сина сплавила своїй мамі, котра живе поруч. (Пересування сина можна спостерігати он-лайн через певний гаджет, він майже весь час живе у бабусі)
Все впирається в прописаного там сина.
Напишіть будь ласка, як виглядає ситуація збоку, бо я себе не бачу....
Чи маю я підстави вимагати від чоловіка вирішити ситуацію чи все, що відбувається (в його квартирі по факту живе чужа йому жінка, син постійно у бабусі, живе можливо з новим чоловіком, і яка не сплачує за проживання ні податків, ні комунальних, накопичуючи борг) - - норма?
ЩО можна зробити в даній ситуації? По закону позбавити непонолітню дитину житла не можна.
ДЯКУЮ!
Та не реву я• 17 января в 07:27
Ответ дляДавно без алко
вони не спілкуються.
як розбереться? він просто молиться, що вона там все не знищить. але нічого зробити не може
Почему не может? Может прийти жить в свою квартиру, быстро скопить на меньшую, купить её для ребенка и перепрописать его туда, но право собственности останется у него как у отца. А эту квартиру, я так понимаю, приобретенную в предыдущем браке, можно потом продать и поделить с БЖ совместно нажитое 50/50.
Та не реву я• 17 января в 07:30
Ответ дляДавно без алко
покохала. він не одразу сказав, що місяць тому розлучився. я не знала, що у нього є діти
то он еще и Вас надурил. хитрожопый мужик.
не покупайте с ним совместное жилье, потом не откараскаетесь.
пусть ваша маленькая квартирка остается Вашей, а аренду от неё копите себе как фин. подушку на будущее, а не в общий бюджет, который на его БЖиху идет, отдавайте.
Та не реву я• 17 января в 07:32
Ответ дляДавно без алко
а що. никати під матрас? у нас все спільне (борги його екс теж по ходу)
ну да, всё общее: ваш пассивный доход + его расходы на ребенка и БЖ, еще и их долги
отличная схема. для мужика. и её новой лохушки, которая ему даже, я уверена, не жена.
Черпак_для_фантазий• 17 января в 09:22
Ответ дляДавно без алко
що значить ’’решил оставить именно с ней?’ в Україні після розлучення дитина залишається з татом хіба? ясний пень, що суд залишає дитину з мамою. вона ж не алкоголік, і не наркоман.
що за коменти, люди?
ніхто нам сина не дасть, жоден суд! при живій мамі
У моей подруги сын живёт с отцом,суд так решил, у нее есть 50% времени с ребенком, она может брать его к себе, но место жительства с папой, на момент развода и суда у папы было жилье,в котором этот ребенок родился, а у мамы- съем. Греция.
Черпак_для_фантазий• 17 января в 09:24
Ответ дляДавно без алко
жоден суд не забере дитину у матері, якщо вона не алкоголік, чи наркоман.
Вот эта моя подруга не алкоголик,и не наркоман. И видеться с ребенком ей можно. Вывезти из страны-нет, но брать можно.
Черпак_для_фантазий• 17 января в 09:26
Ответ дляДавно без алко
дякую!
але ми живемо у іншій країні, брати дитину до себе на половину часу не вийде. а назавжди вона його не віддасть. і суд не допоможе.
То так хочется,все та же подруга- у нее один сын учится в Чехии, второй с папой в Греции,а жилье у нее в Италии. Во всех 3 странах она устраивается на работу, как приезжает, ездит между детьми.
автор Давно без алко • 19 января в 22:33
Ответ дляСоня-сонятко
Що за брєд? Замість молитви можна звернутись до адвоката, забрати дитину і вигнати дружину. Але є припущення, що дехто буде проти.
на якій підставі забрати дитину у матері? брєд пишете ви
автор Давно без алко • 19 января в 22:35
Ответ дляпарИла я парИла
Дитина может жить по месту прописки матери.
Вам либо муж заливает, либо там все намного интереснее, чем вы себе думаете
може, але для цього мати повинна захотіти виписати дитину з житла колишнього чоловіка. а вона цього звісно не зробить - це велика класна квартира в центрі міста. навіщо їй це робити? вона хоче жити на шару і навіть не оплачувати комунальні.
автор Давно без алко • 19 января в 22:44
Ответ длятяжкаялюдина
Начали думать что она плохая,тк она не платит?)
Считайте что это ей компенсация за то ,что занимается ребенком одна.Или папа с ним на больничном сидит,к стоматологу водит?
тато платить аліменти, на які можна і дитину утримувати і самій не працювати. тато свої обовязки виконав.
автор Давно без алко • 19 января в 22:50
Ответ дляТа не реву я
он купил ее до брака, вместе со своими родителями. мать умерла, они ее долю поделили между собой с отцом. читайте внимательно. бывшая не имеет к ней никакого отнощения. они поженились уже потом.
Та не реву я• 22 января в 08:05
Ответ дляДавно без алко
а Вы так и подавно к ней не имеете отношения сейчас ))))
и да, это ж его добровольное решение - отдать тут квартиру БЖихе и платить за неё коммуналку? не под дулом же пистолета она его это заставляет делать!