Давно без алко• 16 января в 21:02
Колиш.дружина проживає в квартирі мого чоловіка і не збирається ні за що платити
Відразу напишу що мова в темі йде не про Україну.
Дано:
ми з чоловікрм одружені зовсім недавно, живемо в іншій країні (і самі теж з різних країн). Спільного житла не маємо, знімаємо. Плануємо на осінь купити щось своє, збираємо гроші, вибираємо місце.
У мене є невеличка квартира в своїй країні, я її здаю. Виручені гроші йдуть в сімейний бюджет.
У чоловіка теж є квартира в своїй країні (в центрі великого міста, велика, красива та дорога), в ній після розлучення живе його колишня дружина та їх неповнолітній син. Квартира наполовину його, наполовину його батька (тобто власники вони з батьком). З дружиною розлучились ворогами, спілкуються через адвоката.
Все було б більш-менш нічого, та вивилося, що вона за весь час свого там проживання не оплачує комунальні. накопився борг, який лягає на власників - мого чоловіка та його старого батька (80р). На прохання сплачувати комунальні, послала його на 3 букви (мовляв, що хочу те й роблю, не твоє діло).
Мене підбішує, що по-перше, він не розповів мені перед одруженням, що його колишня живе на його житловій площі, тобто вона весь час маярить то тут то там в нашому житті. По-друге, що він сплачує податок за ту квартиру, за гараж (яким вона користується) і от буде платити ще й за спожиті нею воду, гах, світло та платіжки в ЖЕК.
По-третє, на виручені від продажу своєї долі гроші ми могли б швидше купити своє житло, а не помикатися по зйомних квартирах.
По-четверте, вона може байдуже ставитись до речей та меблів в квартирі, знищити її. привести в неліквідний стан, затопити, спалити - будь шо -- адже, не моє, не шкода.
Виходить: ми живемо в зйомному житлі, копимо на своє, а він замість отримувати дохід від своєї нерухомості навпаки несе на собі витрати за проживання там колишньої дружини, котра, ймовірно, вже живе там зі своїм новим чоловіком, а сина сплавила своїй мамі, котра живе поруч. (Пересування сина можна спостерігати он-лайн через певний гаджет, він майже весь час живе у бабусі)
Все впирається в прописаного там сина.
Напишіть будь ласка, як виглядає ситуація збоку, бо я себе не бачу....
Чи маю я підстави вимагати від чоловіка вирішити ситуацію чи все, що відбувається (в його квартирі по факту живе чужа йому жінка, син постійно у бабусі, живе можливо з новим чоловіком, і яка не сплачує за проживання ні податків, ні комунальних, накопичуючи борг) - - норма?
ЩО можна зробити в даній ситуації? По закону позбавити непонолітню дитину житла не можна.
ДЯКУЮ!
Дано:
Все впирається в прописаного там сина.
ДЯКУЮ!
тяжкаялюдина• 16 января в 23:21
Ответ дляпарИла я парИла
А бывшая - арендатор с договором? Может вламываться спокойно
Нет,у нее там прописка с ребенком,она спокойно может вызвать полицию.Судиться за ее выселение он не будет и дедушка не выгоняет внука из жилья.Автору забыть за это имущество
тяжкаялюдина• 16 января в 23:21
Ответ дляДавно без алко
серйозно? за своєю дитиною батько не може слідкувати?
Нет,не может
парИла я парИла• 16 января в 23:21
Ответ дляДавно без алко
апідкажіть, що йому робити? він робить все, що я прошу. Я просто не знаю, як це зробити - як продати квартиру, в якій прописаний син та купити йому інше житло? його спочатку треба виписати і прописати в інше місце. колишня за жодні коврижки не випише його, щоб залишитись жити без жодних оплат в квартирі ще багато років.
Вы что-то волшебное рассказываете. Знаю не одну историю, когда мать с ребенком вылетали как пробка из бутылки после развода из недвижимости мужа. Алименты и прочее - да. Недвижимость мужа - нет.
Давно без алко
• 16 января в 23:22
Ответ длятяжкаялюдина
Так оставшиеся деньги папины,не?
так.
від продажу тієї квартири можна купити 3 маленьких
парИла я парИла• 16 января в 23:23
Ответ длятяжкаялюдина
Пусть вызывает. Но вскрыть квартиру собственник имеет полное право.
тяжкаялюдина• 16 января в 23:24
Ответ дляпарИла я парИла
Ну вскроет он и что дальше,жить там будет?
ГоловнаЯ• 16 января в 23:24
Ответ дляДавно без алко
він нічого поганого не казав про неї спеціально, я всі висновки робила сама з косвєнних даних (типу, що він сам готував у сімї бо жінка не вміла, що вміє лагодити всю техніку, бо у жінки все ламалося, як він мало не посивів, коли ловив дитину в ліфті, бо жінка забула витягнути щ нього коляску поки він відчиняв двері в квартиру і ліфт з колязкоб поїхав геть), він сам не лив ніякого бруду на неї.
Вы оч наивная.
Вангую два варианта:
1. он все еще ее любит и с ней спит или хочет вернуться позже.
2. он накосячил, именно он изменил или абьюзил, потому ’расплачивается’ материально сейчас.
И они все сидят на вашей шее, а в перспективе он отдаст жилье и все деньги им, и предложит жить в вашей хате в пополаме.
Вангую два варианта:
парИла я парИла• 16 января в 23:24
Ответ длятяжкаялюдина
Получит доступ, о котором так страдает Автор
Давно без алко
• 16 января в 23:25
Ответ длятяжкаялюдина
В смысле не просто?забыл что у него сын в момент знакомства?))
Прям совсем разорвать отношения с бывшей он не может ещё лет 10
я не спитала, він не сказав.
все закрутилося, ми почали жити разом, а тоді він сказав, що лише місяць тому розлучився і у нього мала дитина. я зробила скандал, вигнала його. але невдовзі ми зійшлися, він запропонував вихід. і я погодилася. ми просто дуже покохали один одного.. я знаю. що в це зараз ніхто не вірить. але у мене вийшло саме так. ми зараз обоє думаємо, що робити.. все по закону, але не по-людськи. ми в жопі :( продати не можна, змусити її платити комуналку теж... от що робити?
тяжкаялюдина• 16 января в 23:25
Ответ дляпарИла я парИла
Автор страдает за продажей этой квартиры
Телефон Рубика• 16 января в 23:25
Ответ длятяжкаялюдина
Мы ж не знаем законодательство
Не может собственник просто так вламываться,даже если арендатор аренду не платит
Де я написала про те, що власник повинен кудись вламуватимь? І до чого тут оренда, коли ні про яку оренду мова не йде?
ГоловнаЯ• 16 января в 23:25
Ответ дляДавно без алко
так.
ого, там шо семикомнатный пентхаус?
Давно без алко
• 16 января в 23:26
Ответ длятяжкаялюдина
Никакого,такое уже у него прошлое
Какой толк вам с продажи той квартиры?там деньги дедушки
там хватит всем, квартира в царском доме, в центре города. можно купить 3 однушки в том же городе (можно купить 1 малому, часть денег папе, часть мужу)
тяжкаялюдина• 16 января в 23:27
Ответ дляДавно без алко
я не спитала, він не сказав.
Ничего,это его расход.Или суд.
Давно без алко
• 16 января в 23:27
Ответ длятяжкаялюдина
Вы ж писали что речь не про Украину
мені ж українки відписують, правильно? тобто з власного досвіду типу
Телефон Рубика• 16 января в 23:27
Ответ дляДавно без алко
Я вам підкажу - в таки випадках люди консультуються у юристів
тяжкаялюдина• 16 января в 23:28
Ответ дляДавно без алко
А что папа говорит?
Давно без алко
• 16 января в 23:29
Ответ дляТелефон Рубика
Ви в курсі про існування поліції?
так. і вже думали над цим. чоловік не хоче лякати дитину поліцією. поки що не було сильної потреби в цьому. все спілкування через адвоката.
тяжкаялюдина• 16 января в 23:29
Ответ дляДавно без алко
Ну у людей чуть шире кругозор,при чем тут опыт в Украине к вашей ситуации?
парИла я парИла• 16 января в 23:30
Ответ дляДавно без алко
я не спитала, він не сказав.
К адвокату ваш муж не пробовал сходить?
ГоловнаЯ• 16 января в 23:30
Ответ дляДавно без алко
я не спитала, він не сказав.
Ви в жопі бо покохали підлу нещиру нечесну людину, яка вас не кохала ні хвилини і просто вас використовує.
Давно без алко
• 16 января в 23:30
Ответ длятяжкаялюдина
Мы ж не знаем законодательство
власника вона не пускає. кол буде нагальна потреба зайти в квартиру, доведеться викликати поліцію. але поки о такої потреби немає. чоловік все майно залишив в квартирі, нічого забирати звідти не збирається
Давно без алко
• 16 января в 23:30
Ответ дляпарИла я парИла
Собственник может спокойно вскрыть квартиру. В любой стране
лише з поліцією
парИла я парИла• 16 января в 23:31
Ответ дляДавно без алко
А чего лякать, если дитина там не живет
Телефон Рубика• 16 января в 23:31
Ответ дляДавно без алко
я не спитала, він не сказав.
І де тут шось непросто? Що значить ви не спитали? Це як? Він просто вирішив, що якщо дівчина не спитала, про дитину можна не казати?
Давно без алко
• 16 января в 23:31
Ответ дляТелефон Рубика
Скільки разів ви з нею зустрічались?
навіщо мені з нею зустрічатися?
ГоловнаЯ• 16 января в 23:32
Ответ дляДавно без алко
Пообщайтесь на форуме недвиги, мне кажется вы переоцениваете.
Чтоб вы понимали, даже продав трешку, как правило две однухи не купить, максимум две гостинки
тяжкаялюдина• 16 января в 23:33
Ответ дляГоловнаЯ
Автор доказывает что вот она молодец,не такая ,а бывшая плохая.
парИла я парИла• 16 января в 23:33
Ответ дляДавно без алко
лише з поліцією
И в чем проблема? Если мужу нужно попасть в квартиру, то он это сделает.
Давно без алко
• 16 января в 23:33
Ответ дляТелефон Рубика
Ну це ж не чіп оживлений. Гаджет цілком може бути залишений і вдома, і в іншому місті.
він пересувається: вранці у бабусі, вдень до школи, в 16 він на гуртку в іншому місці, в 18 він у бабусі, в 7 ранку він у бабусі, вдень він в школі і т.д. гаджет ніде не залишений. і син з татом на зв*язку , все розповідає- де він і з ким він