ГоловнаЯ• 18 января в 01:53
Девочки у кого очень холодно в доме/ квартире, как вы утепляетесь?
Девочки у меня уже пар со рта идёт в квартире , отопления у нас почти нету, сказали и не будет пока, Киев левый берег.
Как утеплиться, какие советы?
Резиновая грелка в ноги спасает, сон в шапке, что еще можно придумать?
К сожалению выехать нету возможности сейчас (((
Как утеплиться, какие советы?
Оля_с_киркою• 18 января в 04:24
У мене холодно в хаті, то я стараюся одягати теплі речі на флісі, зверху ще халат махровий ношу. От халат довгий товстий якраз більш за все гріє, бо в нього можна загорнутися як у ковдру. Ще вовняні шкарпетки дуже допомагають, я сама в´яжу з товстої вовни. Капці на холоди теж маю, вони на товстій підошві і всередині густе штучне хутро. Чай постійно пити можна, допомагає підтримувати температуру і зігріти руки. Я трав´яний п´ю або чорний з бергамотом. Можна двері утеплити та вікна - ми двері завісили ковдрою товстою. Ще зарядку час від часу робити, або щось поробити у гарячій воді (посуд помити чи просто руки у мисці потримати).
Так точно!• 18 января в 06:03
Ответ дляНаучительница
Термобелье на флисе, теплая махровая пижама, угги домашние, стельки в обувь, грелки, бутылки с горячей водой. Можно поставить палатку на кровать и спать в ней в спальном мешке.
Мама купила себе вот такой газовый обогреватель (большой) отлично греет всю квартиру.
Цей газовий обірвач не для квартир...
Кукусикиииииии• 18 января в 07:05
Ответ дляВесела моль
а скільки у Вас градусів? 🥺
читала ще лайфхак шкарпетка + пакет + шкарпетка - краще тримає тепло
Нет , вспотеет под пакетом и холоднее
Вишня на торті• 18 января в 08:35
Ответ дляПушАпница
Все на электрике? Я кирпичи грею на газплите, очень помогают )
С где их взять
Вишня на торті• 18 января в 08:36
Ответ дляВ курсі діла
Одеялами завесили окна. Все ушли в одну самую маленькую комнату. Двери закрыты и завешены. Бутылки с водой теплой, грелки. Одеяла везде. Весь пол накрыт ими. Если газовая плита, то можно всем уйти в кухню, вынести стол, там включать печку. Понятно, что рядом вода, чтобы стояла, и не спать со включенными плитками!!!
Мне джипити слово в слово написал
Туся муся• 18 января в 09:31
Ответ дляВишня на торті
С где их взять
Ми вчора в Епіцентрі замовили 5 вогнетривких цеглин на точку видачі.
Одна цеглина під 100 грн коштує.
Ще не доставили, ясна річ, але я хочу пічку зробити зі свічками, як на фото вище.
У нас електроплита, ще й опалення немає, коли немає електроенергії (насоси у котельні електричні).
Одна цеглина під 100 грн коштує.
Бджолина королева• 18 января в 09:38
Ответ дляТуся муся
Одна цеглина під 100 грн коштує.
Это на сайте можно заказать, да?
Туся муся• 18 января в 09:40
Ответ дляБджолина королева
Это на сайте можно заказать, да?
Так, ми замовили з сайту на точку видачі.
Ось таку
Але ще не приїхала, не знаю, якою вона буде.
Ось таку
Бджолина королева• 18 января в 09:41
Ответ дляТуся муся
Ось таку
Спасибо большое вам
Туся муся• 18 января в 09:42
Ответ дляБджолина королева
Спасибо большое вам
На здоров´я :)
Я ще не тестувала, як вона грітиме.
Якщо нормально грітиме, свічок докуплю потім.
Я ще не тестувала, як вона грітиме.
Бджолина королева• 18 января в 09:45
Ответ дляТуся муся
На здоров´я :)
Я ще не тестувала, як вона грітиме.
Должна греть, должна сохранять тепло ) Не думаю, чтобы кирпич был каким-то не таким. Как же я хорошо на ваше сообщения натрапила :)
Туся муся• 18 января в 10:07
Ответ дляБджолина королева
У моєї мами газова плита і на ній цеглина.
Так, непогано гріє.
Але ж я на свічках хочу, бо у мене електроплита.
Чи вистачить енергії від свічок - питання саме у цьому :)
Так, непогано гріє.
Научительница• 18 января в 10:10
Ответ дляТак точно!
Цей газовий обірвач не для квартир...
почитайте его описание
Бджолина королева• 18 января в 11:30
Ответ дляТуся муся
Так, непогано гріє.
Подруга умудрялась вскипятить воду на свече. И окопные свечи ведь...Это 100 С - достаточно, думаю
Так точно!• 18 января в 12:41
Ответ дляТуся муся
Так, непогано гріє.
Давайте побудуємо логіку: на свідках Ви можете заварити борщ на родину?( на газовій плині можете, тепловіддача більша). То як цеглина може розігрітися від свічок до достатньої температури?
Туся муся• 18 января в 12:46
Ответ дляБджолина королева
На маленькій свічці у кружці можна гріти воду, так.
Туся муся• 18 января в 12:50
Ответ дляТак точно!
Я не пробувала варити борщ на свічках, тому не знаю. Може, й можна.
Я на свічці грію той цвях, яким роблю дірки у пластикових стаканчиках. Тобто температура виходить точно висока.
Особливого вибору немає, у тих кімнатах, де ми не спимо, сьогодні вже +9.
Якщо найближчим часом я щось не придумаю, то і у спальні буде зовсім холодно.
На підвіконні у нас лід, щоб Ви розуміли. Стікає конденсат по склу і знизу замерзає.
ПушАпница• 18 января в 13:45
Ответ дляВишня на торті
С где их взять
В магазинах для строительства или Эпицентре.