Вилами по воде• 19 января в 14:11

Відчуваю себе тупою

Я ніколи не вважала себе розумною. Хоча гарно вчилась, багато читала. Зараз теж я багато читаю, працюю з великими об´ємами інформації, але вважаю себе ще тупішою, ніж раніше. Мені часом складно навіть речення правильно сформулювати або дібрати потрібеі слова. Звідки така тупість в мене?
Приму в дар• 19 января в 14:12
А говорят, что домохозяйки тупеют, не работая)
Папина дочка• 19 января в 14:13
Это может быть усталость, стресс и тд
Трейдер кріпти• 19 января в 14:14
у нас вся страна себя так відчуває. только дибил чувствует иначе, глядя на то, как нас лошат. так что, автор, с вами все ок ))
ХикориДикори• 19 января в 14:16
Это стресс
Квітка папороті• 19 января в 14:17
та у всех такое, не парьтесь
автор Вилами по воде • 19 января в 14:17
Ответ дляХикориДикори
Это стресс
Та я ж завжди майже себе так відчуваю(
Цветов Мне срочно• 19 января в 14:17
Я тупая, но мне это не мешает прекрасно жить😂
Фиктивная• 19 января в 14:20
Что вы такое говорите
Белоснежко• 19 января в 14:24
Умный иногда может и тупить. Он же не тупой, чтобы постоянно умничать.
Сіточка• 19 января в 14:24
’досягнути меж своєї компетентності’. Мізки не безкінечні, цілком можливо, що ви вийшли за межі своїх знань і можливостей, або близькі до цього.
сказочное_Бали• 19 января в 14:24
прямий наслідок від постійного сидіння в гаджетах.
клікове мислення.
ота розжована цікава інфра.яка вливається постійно в мозок- наглухо відбиває здатність мозку думати самостійно.
Не виправдовуюсь• 19 января в 14:30
Ответ длясказочное_Бали
клікове мислення.
Тільки уявіть наслідки кліпового мислення років через 10-20
Ширли-Мырли• 19 января в 14:51
це не тупість, це втома, стрес, виснаження нервової системи. Не можете сказати - пишіть, виправляйте, коли буде ок - скажете по тексту.
Вся в кредитах• 19 января в 15:21
Ответ длясказочное_Бали
клікове мислення.
Погоджуюсь 10000%. Теж помітила, що саме від гаджетів тупію... Чим більше сидиш в них і читаєш/дивишся не корисну інформацію (як то по роботі, навчанню), то тим більше тупієш...
Диви яка я пава!• 19 января в 15:29
Ответ дляЦветов Мне срочно
так у вас сіськи, мабуть, великі))
це саме головне ж)
повезло)
Цветов Мне срочно• 19 января в 15:36
Ответ дляДиви яка я пава!
так у вас сіськи, мабуть, великі))
це саме головне ж)
повезло)
Кроме сисек еще и с внешностью повезло)
Диви яка я пава!• 19 января в 15:56
Ответ дляЦветов Мне срочно
Кроме сисек еще и с внешностью повезло)
ну от бачите, як добре)
від ума взагалі більше проблем, ніж щастя)