ПампушОК• вчера в 19:59

Вирішила видалити перманент брів

Яке це щастя, навіть після першого видалення вони вже стали набагато світліші, не тиснуть мені на обличчя. Але попереду ще декілька процедур. Дівчата, сто разів подумайте перш ніж щось бити собі на обличчі. Не знаю як я наважилась на це і навіщо. Але за помилки треба платити, матеріально і морально
Мексиканочка• вчера в 20:00
У вас свои брови хорошие?
Вы ж сделали, значит не давили, было норм
автор ПампушОК • вчера в 20:01
Ответ дляМексиканочка
У вас свои брови хорошие?
Нормальні, не такі густі звичайно, але нічого, краще під фарбую) Зробила, тоді ніби здавалось гарно
Поторописька• вчера в 20:05
Якщо своїх майже немає, то це єдний вихід. І не треба мені казати, що можна підмальовувати, бо підмальовувати добре, коли десь трохи, а не майже повністю щоранку робиш брови і постійно думаєш,чи не попливли, чи не змазала протягом дня. Зробила в комбінованій техніці (пудрове напилення з волосковою) і дуже задоволена. Виглядає як свої доглянуті
автор ПампушОК • вчера в 20:07
Ответ дляПоторописька
Можете показати ?
Так точно!• вчера в 20:08
Ответ дляПоторописька
Не бачила жодних гарних набитих
осень харашо• вчера в 20:08
Якщо вже набагато краще, то може залиште, як є - трохи татуажу.
Ви ж чомусь зробили цей татуаж, скоріш за все свої брови були не дуже.

P.s. В мене темне волосся та густі брови, навіть думки не було - татуаж робити.
Бабця в мештах• вчера в 20:10
Ответ дляПоторописька
Жодні набиті брови не виглядають як свої, чесно, жахливо виглядають. Якщо зовсім алопеція, тоді вже вибору немає, краще жахливо ніж ніяких брів.
Рожайтретьего• вчера в 20:16
Хороший майстер робить так, що не видно, що це перманент. Тому й не бачили ’нормальних’ , бо не видно , що це татуаж.
Ну а ті, що видно, то без коментарів, не ходіть до криворуких в буде Вам щастя.
Поторописька• вчера в 20:18
Ответ дляПампушОК
Можете показати ?
Весняний Марафон• вчера в 20:19
Я б может тоже удалила, у меня на одной брови на третей части ее не растут волоски((( вообще
Поторописька• вчера в 20:19
Мої одиничні волоски, всі оці ніби видимі-все зроблене, не було ні початку, ні кінця)
автор ПампушОК • вчера в 20:20
Ответ дляПоторописька
фото
Вам гарно
Така бойова Я• вчера в 20:22
Обожнюю свій татуаж
Поторописька• вчера в 20:23
Ответ дляПампушОК
Вам гарно
У мене була вимога,щоб максимально натурально, без чіткої геометрії, ніби свої досить густі і не зовсім причесані, без тонкого кінчика, щоб був зверху ’бугорок’, як в природних часто
Стопясят раз обсуждала• вчера в 20:41
Девочки а скол ко стоит сейчас пудрово волосковых татуаж интересует Киев
Вилами по воде• вчера в 20:43
Поддерживаю автора это уродство вывела и забыла как страшный сон , по глупости без мозгов сделала , у меня еще и стрелки уже второй год вывожу очень больно и дорого
Крошечка-хаврошечка• вчера в 20:51
Ответ дляВилами по воде
За сколько сеансов удалили брови?
Вилами по воде• вчера в 20:54
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
За сколько сеансов удалили брови?
Брови быстро в ноль вывела за 6 раз , с промежутком 1 раз в 2 месяца ходила
Крошечка-хаврошечка• вчера в 20:54
Ответ дляВилами по воде
Спасибо!
автор ПампушОК • вчера в 21:04
Ответ дляВилами по воде
Мені сказали можно раз на місяць
Бибер-анонимер• вчера в 21:44
Цыгане
Бибер-анонимер• вчера в 22:32