Пилосмок працює• сегодня в 14:30

Сьогодні була у юриста

ну як у юриста, він працює при AWO. Питала щодо зміни параграфа, і що буде після 2027 року. Сказав,тощо якщо війна ще триватиме, продовжують ще на рік. Якщо скінчиться, то параграф скасовується. Залишаються ті, хто себе забезпечує без підтримки держави. Навіть без wohngeld. Можливо тільки Kindervorschlag. Працювати треба на фольуайт. І от що робити самотнім мамам з дітьми? Якщо садочок не до пізнього вечора. Значить, ті, хто з чоловіками, залишаються, а діти без батька на вихід.
АБВГДейка• сегодня в 14:32
так с 22 года до 27 дети уже вроде-как садочек закончить должны, не?
автор Пилосмок працює • сегодня в 14:33
І ще він підтвердив, що для 45 + треба мати дохід 50 000 в рік.
автор Пилосмок працює • сегодня в 14:33
Ответ дляАБВГДейка
Не всі ж виїхали 22 року
Моль Моллівна• сегодня в 14:34
ніхто не знає, що буде завтра, а юрист вже забігає в 2027 рік
Киця-бриця• сегодня в 14:34
Ответ дляПилосмок працює
Эта шо надо по 4500-5000 е в месяц получать?
АБВГДейка• сегодня в 14:36
Ответ дляПилосмок працює
Не всі ж виїхали 22 року
а вы в 45+ родили ребенка после 22 года и ехали чтоб Эвропы вас обеспечивали? Теперь очень боитесь, что война закончится, бедося?
Самоучка• сегодня в 14:38
Який смисл зараз цим паритись і думати що робити в 2027? До того часу купа часу і що хочеш може відбутися. От гепнуть ядеркою і все. До чого переживання? І ще й ходити юристів задовбувати
Бабайко• сегодня в 14:39
Как что? Домой ехать. Если война закончится, то от чего спасаться в Германии?
Бабайко• сегодня в 14:39
Ответ дляПилосмок працює
Хорошие з/п
Любовь Калистратовна• сегодня в 14:39
Найдіть собі дядка, нехай одружиться з вами.
Володарка мрій• сегодня в 14:42
Логично это понятно, но на самом деле никто не знает что будет в 27 - война сша с Европой, или ещё что угодно. Может Вы сами домой захотите.
Нетутешня• сегодня в 14:43
Як юрист може бути певним, що продовжать після 2027 рок
жінка незаміжня• сегодня в 14:43
Ответ дляСамоучка
А вы оптимистка)) Впрочем, я тоже себя иногда так ’утешаю’
В рот не ложи• сегодня в 14:47
А що не так? Прихисток тимчасовий, до закінчення війни, це і без юриста зрозуміло.
Силиконочка• сегодня в 14:48
Ответ дляАБВГДейка
троляка спалилася
Мне без сахара• сегодня в 14:49
Если война кончится, то вы что ждёте что немцы будут вас содержать?
БолеИменее• сегодня в 14:50
Ответ дляВолодарка мрій
Свята правда
Кнопус• сегодня в 14:58
если хата уцелела -то настраивайтесь на возвращение в родное болото после передышки.
я и не выезжала. кисну здесь.
Мадам Подлинник• сегодня в 14:59
Ответ дляАБВГДейка
Але варіант повернутися в Україну автор чомусь не розглядає
Мадам Подлинник• сегодня в 15:00
Ответ дляВ рот не ложи
Воно-то зрозуміло, але все одно жити надурняк за кордоном декому хочеться
буреЛОМКА• сегодня в 15:02
Чого зарання колотиться? Як може юрист знати наперед що прийме уряд?
Робіть що в ваших силах і можливостях і вирішуйте по мірі поступлення проблем.
Ви бачите як війна закінчується? Ви бачите що Київ майже положили?
4есотка• сегодня в 15:03
Ну есть еще вариант сдать детишек в немецкий детдом
Тем которые спасают детей из условных Черновцов и ´не видят будущего в Украине´
буреЛОМКА• сегодня в 15:04
Ответ дляСамоучка
Ви правильно пишете. Зараз події дуже стрімко розвиваються і не тільки в Україні. Он на Гренландію рот відкрили, можливо буде заворушка
буреЛОМКА• сегодня в 15:07
Ответ для4есотка
Смішно) теж багато думали так як ви). Виявляється що якщо батьки не мають ментальних проблем і проблем з наркотиками і алкоголем, то так ти можеш дитину здати туди, але в такому випадку ти маєш платити державі за утримання твоєї дитини. Не все так просто як у нас. Там такий рахунок викатають
4есотка• сегодня в 15:08
Ответ длябуреЛОМКА
Так и работой обеспечат же
И не поныть- не с кем оставить спиногрызов
...аяприкольная• сегодня в 15:11
Юрист не может знать, продолжат ли 24 параграф.
Для 45+ шансы остаться почти нулевые. Такую зарплату найти невозможно, по крайней мере в моей земле.
Но мне главное - чтобы закончилась война! Все остальное, это мелочи и решаемо.
Аноним_1857• сегодня в 15:26
Ответ дляАБВГДейка
Вони вже нових наплодили
Оскорбляю всячески• сегодня в 15:30
Ответ дляКнопус
я и не выезжала. кисну здесь.
Болото унылое - это там, с их сирийцами, от которых они сами прячутся, соседями стукачами, расписанием пенсионеров, бюрократией и медициной.
Но чушки готова на это закрывать глаза за 500 евро.
Оскорбляю всячески• сегодня в 15:33
Ответ длябуреЛОМКА
Зарання колотитися за що? Що з чужої шиї знімуть? Ви там пальчики схрестили, щоб і далі Україну гасили роками, аби вам подачки тицяли?
буреЛОМКА• сегодня в 17:17
Ответ дляОскорбляю всячески
Ні, я в Україні. Я їй пишу, чого вона там колотиться