Фізик-ядерщик заочно• 20 января в 15:53

Ви знайшли те місто і штат в США де вам дуже подобається?

Дівчата із Америки, розкажіть будь ласка про ваше місто у США? Яка назва міста і штат, велике чи може маленьке, є вся цивілізація поряд, погодні умови вас влаштують, чи подобається вам там жити?
Для драки• 20 января в 15:56
Хочу жить в Диснейленде и ходить с ушками Минни Маус
Анонимба• 20 января в 15:59
Мені подобається Х’юстон, штат Техас. Я там не була, але багато дивилась відео і читала. Клімат теплий, зима нормальна, без наших морозів. Зарплати там хороші, а життя не таке дороге як в інших штатах. Місто велике, все є, з роботою простіше. Про злочинність теж читала, що не так все погано як лякають. Загалом виглядає нормальним місцем для життя, мені імпонує.
автор Фізик-ядерщик заочно • 20 января в 16:00
Ответ дляАнонимба
Тільки там жарко дуже і податки на житло( якщо воно у власності) великі
Коник-стрибунець• 20 января в 16:05
Я живу в передмісті Чикаго. Хотіла б переїхати в TN чи NC, тепліше, ну і податки
Пік Антна• 20 января в 16:10
Ответ дляАнонимба
Вчить іспанську
Щось не спиться• 20 января в 16:14
Моє улюблене місто Нью Йорк, дуже кайфую від нього, але жити б там не хотіла.
Живу в Сіетлі, природа просто шикарна, все круто, єдиний мінус- дуже дорога нерухомість і дорожчає прям на очах..
А взагалі жити б я хотіла в нормальній мирній Україні. Хотіла б щоб це все закінчилось і щоб ми повернулися.
Пік Антна• 20 января в 16:24
Посмотрите Чарлстон, Южная Каролина.
Город из Унесённых ветром.
пьЯНА• 20 января в 17:34
Живу в Саванне, Джорджия. Берег океана, теплый климат и красивая старинная архитектура. Довольна
Карапулька• 20 января в 18:41
Ответ дляПік Антна
Посмотрите Чарлстон, Южная Каролина.
Город из Унесённых ветром.
Була там.
Стійке враження міста з хоррора. Наче все гарно, архітектура європейська, а враження гнітюче. Недарма там старовинні цвинтарі чи не в кожному кварталі)
І з роботою там не дуже, і зарплатня так собі навіть в порівнянні з NC та FL.