АнтиТанкист• сегодня в 10:39
А ви однакову суму даруєте невістці і сину?
Донці і зятю?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні, різні
Свій варіант
Міряно-переміряно• сегодня в 10:42
Дочка пока не замужем, но схренали это я, буду когда нибудь чужого сына забрасывать деньгами? Сам, всё сам. Ну или его мама.
Оце потужно• сегодня в 10:45
Я невістка, і мені було б однаково яку суму мені б дарували. Треба чоловіка запитати, скільки йому дарували
Пургену мне• сегодня в 10:46
Немає поки невістки) є дівчина у сина, але ми лише трохи знайомі. Дарувала б однакові суми. Бо моя свекруха мені завжди дарувала менші суми, ніж чоловіку. Чесно, мені її подарунки взагалі непотрібні, просто бісить її лицемірство, вона звжди каде ’ой, ти ж моя донечка, я тебе так люблю’
Хоча я чудово розумію, що це брехня.
АнтиТанкист
• сегодня в 10:47
Ответ дляЕдимнаморе
Не дарю деньги. Только подарки
Рівноцінні чи ні?
АнтиТанкист
• сегодня в 10:47
Ответ дляМіряно-переміряно
Це ж ваші діти))
АнтиТанкист
• сегодня в 10:47
Ответ дляПутающаяся
Сыну бы только давала деньги.
На др невістці не подарували би?
Міряно-переміряно• сегодня в 10:50
Ответ дляАнтиТанкист
Це ж ваші діти))
У меня только дочь родной ребёнок и кот приёмный. Остальные могут быть свободны.
Стопясят раз обсуждала• сегодня в 10:50
Ответ дляАнтиТанкист
Це ж ваші діти))
Це казочка, яку розповідає свекруха) син то є єдина улюблена дитина)
Снегопадка• сегодня в 10:51
Ні,звісно.Чого це я зятю чи невістці маю
багато дарувати.В мене є свої діти,а в них свої батьки.Я сама на ноги поставила дітей,важко працюю,ні в кого нічого не прошу.Мені нічого не треба,а їм дарую кому як хочу.
Луноходик_Ик• сегодня в 10:53
Я донька і невістка.
Моя мама мені подарила 5 тис, брату 100 на Новий рік.
Розказала свекрусі і вона мені подарила 100, своєму сину нічого, він сказав, що в нього є
Самохвалова• сегодня в 10:53
Пока нет зятя, но родители мои и мужа всегда дарили одинаковые суммы всем.
АнтиТанкист
• сегодня в 10:54
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я донька і невістка.
А вік ваш і брата однаковий?
Едимнаморе• сегодня в 10:55
Ответ дляАнтиТанкист
Рівноцінні чи ні?
По разному. Могу ей дороже купить, в другой раз ему. Смотря что хочу подарить.
Путающаяся• сегодня в 10:55
Ответ дляАнтиТанкист
На др невістці не подарували би?
Дарила бы деньги, если не знала что подарить.
Луноходик_Ик• сегодня в 10:56
Ответ дляАнтиТанкист
А вік ваш і брата однаковий?
Брат старший на 2 роки
Аноним_Русалка• сегодня в 10:57
Ответ дляАнтиТанкист
Рівноцінні чи ні?
Я невістка, нам однакові суми переводять на картку. Знаю точно, бо в свекрухи тільки моя картка)
Говорю-балакаю• сегодня в 11:01
Ответ дляЛуноходик_Ик
Я донька і невістка.
100 гривень чи 100 тисяч гривень?
Кидаю курити• сегодня в 11:04
Свекруха скидає отак. Синові 3000, онукові 3000, мені 3000, зятю 3000, донці 7000. +донці продукти, квартиру оплачує, одяг. Сина бачить 3 рази в рік, онука не бачила 1р і 7місяців (живемо 15хв один від одного)
Ми її гроші малому в скриньку скидаємо
Маруська Му• сегодня в 11:03
В мене діти ще малі, як буду дарувати не знаю.
Мої батьки дарують гроші, однакові суми і нам з чоловіком і дітям.
Свекри дарують гроші або подарунок лише своєму сину.
Княгиня пітьми• сегодня в 11:03
Нам родители дарят одинаковые суммы
И вообще «родители наши» это свекры
Муж со мной родителями поделился)
И вообще «родители наши» это свекры
Муж со мной родителями поделился)
КрестьянинДиор• сегодня в 11:10
Всем по коробке конфет и бутылке вина. Все взрослые и дееспособные. Какая-то нищенская и пренебрежительная позиция поздравлять банкнотами.
Ошеламиссимо• сегодня в 12:31
Мои родители дарят мне и мужу одинаковые суммы.
Свекруха дарит только мужу, мне за 5 лет ничего не подарила