НуКаНаКа• 21 января в 19:36

Вже обсудили Бекхемів?

На днях старший син видав заяву, що любов у сімʼї фейкова, залежить від присутності медіа, жінку його ніхто не любив з самого початку, Віка йому весілля зіпсувала своїми танцями недоречними, і аж тепер він може дихати вільно, заблокувавши їх всіх.
автор НуКаНаКа • 21 января в 20:10
Ответ дляАнонимарик
Бруклин бесхарактерный ,безхребетный неблагодарный нытик. В этой истории он выглядит паршиво.
Та в Америці він героєм зараз буде - вже Гаррі запросив в гості, а там і Опра шоу зробить. Вікторія зараз в негативному світлі більше, мені здається. Про ті танці вже купа гостей з весілля висловилось
Xвостокрутелка• 21 января в 20:11
А Бекземи чи то інші на їх місці такі ж люди, з іншими статками, і якщо вірити всьому, що пише синок, то на нього тисли і так, він може бути безхребетним, як тут виразились, але ж має своє бачення. Стосовно танця, трохи б мене, як наречену обурило би, але, але...
Я не в теме• 21 января в 20:16
Типичная история, когда сыначка и родители так и не смогли вовремя оборвать пуповину. При чем этот таки решился похоже, хоть и с большим опозданием. Но множество мужчин за всю так и не созревают начать собственную жизнь, а потому их браки либо дышат на ладан, либо уже распались.
Укр_жіночка• 21 января в 20:21
Это еще раз доказывает, что чужая семья потемки. Видимость красивой картинки на публике, а кто знает, что за отношения внутри семьи.
Люблю ВалЄру• 21 января в 20:22
Виктория ведёт себя недостойно своему образу
автор НуКаНаКа • 21 января в 20:29
Ответ дляУкр_жіночка
Це правда, як правило, за такою гарною картинкою завжди все не дуже добре. Тут писали вище про те, які вони молодці, що стільки років разом, але чи багато жінок зможуть толерувати зради і вести себе нормально після цього? Таке враження, що ця сім’я побудована і керується, як прибуткове підприємство.
Коко Шанель• 21 января в 20:29
сын - мудак.
пусть вернет все, что в него они вложили и сосет отцу жены.
какая б ни была Виктория, но она - за семью и детей, да и Бекхем тоже ж видно, что дочку и сыновейк любит.
Огірок та Помідорчик• 21 января в 20:32
Ответ дляТрільчиха
О, я час назад изучала эту тему)

Скандал у сім´ї Бекхемів набув розголосу 19 січня 2026 року, коли Бруклін Пельтц Бекхем (раніше просто Бруклін Бекхем) опублікував серію повідомлень в Instagram Stories, де відкрито звинуватив батьків – Девіда та Вікторію Бекхем – у руйнуванні його шлюбу з Ніколою Пельтц, неповазі до неї та пріоритеті ’бренду Бекхем’ над сімейними стосунками. Він стверджує, що батьки намагаються контролювати наратив навколо сімейного конфлікту, ігноруючи його почуття, та що він не планує миритися з ними. Цей скандал є кульмінацією чуток про розкол, які циркулюють з 2022 року, з моменту весілля Брукліна та Ніколи.
Щодо танцю Вікторії на весіллі сина: так, це правда, принаймні за словами Брукліна та підтвердженнями від гостей. Під час весілля у квітні 2022 року Бруклін планував романтичний перший танець з дружиною під любовну пісню, але, за його твердженням, мати ’захопила’ цей момент. Співак Марк Ентоні запросив Брукліна на сцену, де чекала Вікторія, а не Нікола. Бруклін описує танець як ’дуже невідповідний’ (very inappropriately), стверджуючи, що мати танцювала з ним перед 500 гостями, обіймаючи його за шию та притискаючись, що змусило його почуватися ’приниженим і незручно’ більше, ніж будь-коли в житті. Один з гостей підтвердив, що Вікторія піднялася на сцену, обійняла сина та ’притулилася до його шиї’, відібравши момент у Ніколи. Чому вона це зробила? Бруклін інтерпретує це як спробу контролювати подію та підкреслити свою роль, що вписується в ширший контекст сімейного конфлікту. Існує відео цього моменту, але воно належить виключно Брукліну та Ніколі, і не було оприлюднене.
Чи не любить Вікторія свою невістку? Це ймовірно, виходячи з чуток про ворожнечу між ними, яка почалася під час планування весілля. Бруклін звинувачує матір у тому, що вона в останній момент відмовилася шити весільну сукню для Ніколи (хоча спочатку була в захваті від ідеї), змусивши наречену шукати альтернативу. Конфлікт, за словами Брукліна, включає неповагу до Ніколи з боку батьків, тиск на нього та спроби ’зруйнувати’ їхній шлюб. Чутки про ворожнечу циркулюють з 2022 року, включаючи суперечки щодо місця за столом на весіллі (Бруклін хотів посадити бабусь, але батьки були проти) та загальний контроль над подією. Вікторія неодноразово називала пару ’містер і місіс Бекхем’, ігноруючи їхнє подвійне прізвище Пельтц Бекхем, що сприймалося як неповага.
Щодо вимоги відмовитися від прізвища Бекхем: це не зовсім відповідає фактам, але є пов´язані нюанси. Бруклін після весілля змінив прізвище на Пельтц Бекхем (подвійне), додавши прізвище дружини, що є звичайною практикою в деяких сім´ях. Він стверджує, що батьки за тижні до весілля ’неодноразово тиснули та намагалися підкупити’ його, щоб він підписав документи про права на своє ім´я, що вплинуло б на нього, дружину та майбутніх дітей. Це пов´язано з ’брендом Бекхем’, який батьки, за словами Брукліна, ставлять понад усе, включаючи сімейні стосунки. Немає підтверджень, що хтось (наприклад, сім´я Ніколи) вимагає від нього відмовитися від Бекхема – навпаки, це батьки чинили тиск щодо прав на ім´я. Через нинішній скандал є спекуляції, чи не відмовиться Бруклін від частини ’Бекхем’ у майбутньому, але наразі цього не сталося.
Ой, там такий піар. Я також вчора читала ці історії. З 2022 мовчав, а тепер бідкається. От бідосик. Цікаво, от коли маман почала притискатися та чудити (впевнена, Вікторія ще та за характером, тому про її вибрики та настрій син знав), а наречена вибігла в сльозах… то що заважало синочку сказати мамі стоп та вибігти за нареченою? Таке воно дивне це зіркове дитятко. Воно то і зіркове, що батьки грошенят дали. А тепер ось позориться. Плюс ще не факт, що та наречена на нього поглянула, якщо б він був сином звичайних робітників. Тому які зірки, такі й новини. Всі багатії казяться, щоб бути популярними в новинах.
Коко Шанель• 21 января в 20:35
Ответ дляЯ не в теме
Можно оборвать, но иметь уважение к тем, кто тебя породил, вложил в тебя и любил не менее важно.
И он видел, сколько мать терпела ради детей, что ради них она старалась развиваться, вкладывать деньги в бизнесы, знал о комплексах матери и изменах отца.
мальчик решил, что ему в сша в новой семье выгоднее?
без проблем.- живи, но не делай деньги на негативе к родителям, как и он от всех отказался, что ему братья и сестра сделали?
Огірок та Помідорчик• 21 января в 20:37
Ответ дляНуКаНаКа
Ну Вікторія - то в неї на обличчі написано, що зірка тут одна - це вона. Не дуже дружелюбний вигляд в неї завжди. Але ж невістка її заможна. Тому на гроші навряд око накинула. Ну і захотіла сукню від Валентино, а не від Вікторії. Має право. Це ж її весілля. Дівчина з такими статками могла б звернути увагу на когось більш цікавого. Хоча, хз, що там вона, може, також інтригантка. А синок виступає підло, скільки батьки його няньчили. Якось не по-чоловічому бідкатися, що маман притискала, камон, хлопчику 26 років. Тут вже жінку час утримувати. А не соплі пускати.
Огірок та Помідорчик• 21 января в 20:43
Одне радісно в цій історії. Що дівчина не залишиться з голою сракою, бо вона теж заможна:-)
автор НуКаНаКа • 21 января в 20:46
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Там тато - мільярдер, а вона - молода і гарна, і швидше за все, свекруха для неї - не богиня, от Віку і вибісила. А син - теля ще те, але вирішив , що з жінкою йому легше буде.
Анонимарик• 21 января в 20:57
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Згодна )), стосунок, слабак.
Трільчиха• 21 января в 20:58
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ні, донька мільярдера не подивилася б на простого робітника.
Моль Моллівна• 21 января в 23:45
Ответ дляЯк_наготую...
Это история как про Гарри и Меган
Вообще я смотрю эти дети богатенькие ужас ужас
Мне б такие бабки и верталеты, я б молча с Викторией потанцевала
Всем известно как матери неадекватно сдвинуты на своих сыновьях, чего Викторию судить? У нас почти каждая первая свекруха неадекват
Мне моя когда-то сказала, ой я как увидела как мой сын Дашу поцеловал, чуть в обморок не упала 🙈
Моя мама обговорювала невістку щ сестрою і не знала що вона поруч пішла відпочити, цікаво чи вона щось чула))