Гола з конопель• Изменено вчера в 23:49

Авто в оренду. Ніколи не брала. Що може бути ?

Іспанія Малага. Планую відпочинок в серпні. . Ніколи не брала авто в оренду в Європі.
Їду з дітьми, без чоловіка.
В Україні їжджу на автоматі, на великому кроссовері. Маю досвід більше 10років.

Які можуть бути підводні камені саме в оренді ?
Ананомчикус• вчера в 23:50
Главное вещи ценные не оставляйте в машине. А то спизд....

Залетна Я тут• вчера в 23:51
Не знаю як зараз, а в 16 році забронювали Tuareg, приїхали, а його нема. Добре що з нами були місцеві, і нам дали мерседес преміум класу. За тією ж ціною в якості вибачення. 😁
Камені не знаю.Все наче як і в нас.Взяли в одному кінці країни,залишили в іншому.Але з нами була місцева мешканка,допомагала в спілкуванні.
No problems• сегодня в 00:00
карточка повинна бути фізична і іменна. Більше ніяких. їздити по місту неважко в порівнянні з Києвом або Львовом
Гопница-Советчица• сегодня в 00:00
Більшість авто - ручка , автомат пошукати ще треба і значно дорожчий
Українські права якщо не дозамовленні міжнародні у випадку ДТП можуть вважатися за недійсні
Та і не всі позичають авто без міжнародних прав
Мира всем• сегодня в 00:02
Ответ дляГопница-Советчица
Автомат распространен как и в Украине)
Гопница-Советчица• сегодня в 00:03
Ответ дляМира всем
Автомат распространен как и в Украине)
Угу , ви ж одна авто винаймували і досвід лише у вас
Йдіть і подивіться свіввідношення автомат - механіка в прокатних фірмах в ЄС
Кукусики• сегодня в 00:06
Главное , не сообщать, что это первый раз. Делаете уверено фото абсолютно всех деталей, которые не соответствуют новому авто. Как снаружи , так и внутри. Пробег, количество бензина . Можете приложить монету или палец к любой царапинке . Это тоже важно. Они любят ,,новеньких,,. В прошлом году арендовали кампер, в принципе не было проблем, именно в Малаге. В этом году , но в Барселоне,оплатили авто класса SUV, но когда в наличии не было, нам предложили очень любезно вообще другой класс авто, в итоге мы отлично провели время Volvo ex90 за смешные деньги, поэтому , изучите договор изначально и будьте внимательны к той категории авто, за которую вы оплатили, мы брали через enterprise.
Яичница с беконом• сегодня в 00:07
Кредитная карта скорее всего должна быть , читайте условия внимательно . Я бы советовала поискать в фейсбуке наших , у них либо без депозита вообще, либо маленький и меньше головняка . В Испании очень плохо с парковками , будьте готовы к этому
неДодекаэдр• сегодня в 00:10
Ответ дляГопница-Советчица
Механіки не має прпктично

Скокмоно - стокнуно• сегодня в 00:11
Нам в Італії в аеропорту дві фірми відмовили, бо українські права, а не ЄС, потім на іншій таки дали
Гопница-Советчица• сегодня в 00:57
Ответ длянеДодекаэдр
Механіки не має прпктично
Гопница-Советчица• сегодня в 01:00
Ответ длянеДодекаэдр
Механіки не має прпктично
* У більшості європейських країн (Польща, Хорватія, Італія, Іспанія тощо) у прокаті ще переважають автомобілі з механічною коробкою передач. Приблизно 60–80% автопарку — це механіка, особливо серед найдешевших моделей.
* Автомати теж дуже поширені, але зазвичай коштують дорожче (часто на 10–30% більше) і їх варто бронювати заздалегідь, особливо влітку.

Іноді краще жувати
Гопница-Советчица• сегодня в 01:00
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Мають бути міжнародні права ( їх додатково замовляють )
неДодекаэдр• сегодня в 08:53
Ответ дляГопница-Советчица

Іноді краще жувати
То жуй